dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-23, 16:25 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Janja, najbardziej w tych świętach jest to, że jak mi wypadnie dyżur, to idę do pracy, bez żadnego gadania. A gdy po pracy chce kupić cokolwiek do jedzenia, to sklepy są zamknięte. Rozumiem, że ludzie wolą odpoczywać tego dnia, ale ustawowe nakazanie im tego, jest nieco dziwne, zwłaszcza jeżeli ktoś chce pracować.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 00:09 
W sumie to mi nie zależy na wolnym dniu, bo już szkołę skończyłem, a tak to zawsze coś grosza wpadnie... ;>


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 11:51 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
CzcigodnyBuc napisał(a):
Janja, najbardziej w tych świętach jest to, że jak mi wypadnie dyżur, to idę do pracy, bez żadnego gadania. A gdy po pracy chce kupić cokolwiek do jedzenia, to sklepy są zamknięte. Rozumiem, że ludzie wolą odpoczywać tego dnia, ale ustawowe nakazanie im tego, jest nieco dziwne, zwłaszcza jeżeli ktoś chce pracować.


Wiem...
Bylam w Wigilie 2008 z moja corcia na dyzure w CZMiD w Katowicach Ligocie przed 22...
Niestety mala zlamala reke podczas spacerku po kolacji wiec trzeba bylo interwencji lekarza... I pierwszy raz w zyciu zobaczylam jak wyglada dyzur i Wigilia na Izbie Przyjec... Zal mi bylo tych ludzi, jak zagadalam do lekarza, ktory nas przyjmowal, ze przykro, ze musza Swieta spedzac w pracy to sie usmiechnal i powiedzial, ze sa ludzie, dla ktorych to robia, tacy jak moja corka. Nie byl rozzalony z tego powodu, przynajmniej nie dal mi tego odczuc.
I wiem, ze jesli ktos sie decyduje na taki zawod, prace musi sie z tym liczyc- ale mimo wszystko mysle, ze to duze poswiecenie dla pacjentow.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 17:39 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Nie narzekam na to, że muszę pracować w dzień teoretycznie wolny, tylko że po pracy nic do jedzenia nie kupię z produktów nietrwałych. Bo faktem jest, że mleko, owoce, warzywa, mięso mogę w lodówce schować, ale jeżeli chodzi o soczki jednodniowe, chleb czy jogurt, to nie mam co liczyć. A co, jeśli zapomnę zrobić wcześniej zakupy? Chyba nie mam głodować?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:21 
Pierwsze słyszę o soczkach i jogurtach jednodniowych... :shock:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:28 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Davis, oj jak wy mało wiecie ludzie o zdrowym odzywianiu :D


Soki jednodniowe to te naturalne chyba z firmy marvit (?) nie jestem pewna jak to wPl jest :)

Co do tych wolnych - sama w Pl musiałam pracowac bez róznicy czy to była niedziela czy świeto wiec popieram stanowisko Czcigodnego :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:50 
Soki jednodniowe... czyli po jednym dniu się psują, czy jak?

A w takie Boże Narodzenie, też sklepy są pozamykane, więc jak wtedy sobie radzicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 13:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
CzcigodnyBuc napisał(a):
A co, jeśli zapomnę zrobić wcześniej zakupy? Chyba nie mam głodować?


Bucu nie demonizuj az tak bardzo...
chyba mozesz wytrzymac jeden dzien bez soczkow itp?
;-)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 15:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mogę, aczkolwiek jedzenia kolacji na chlebie wasa nie uważam za ekscytujące doznanie kulinarne.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-07, 21:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 21:13
Posty:4
Lokalizacja: BieniĂłw
moim zdaniem za duzo jest tych calych rocznic i obchodow.zbyt duzo swojej uwagi zwracaja na te swieta i uroczystosci a kto zajmie sie krajem???

_________________
POZDRO WSZYSTKIM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO