dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-18, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-16, 20:46
Posty:25
Jak dla mnie to Wałęsa za duzo zrobił żeby się okazało że był agentem.

_________________
agregaty wody lodowej i naprawa urządzeń chłodniczych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-18, 12:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
kerat napisał(a):
Jak dla mnie to Wałęsa za duzo zrobił żeby się okazało że był agentem.


No coż, takie są fakty. Zreszto komunistom był potrzebny autentyczny robotnik, a nie inteligent.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 13:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Musiało cos być na rzeczy, bo po co byłyby te podejrzenia?

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 17:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Całkiem możliwe, że miał jakieś kontakty z oficerami SB ale nie koniecznie musiał być przy tym świadomym współpracownikiem. Opieram się jednak na tym, że Sąd Lustracyjny stwierdził, że Wałęsa nie był świadomym spółpracownikiem SB. A czy był nieświadomym, tego nie wiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 18:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-16, 20:46
Posty:25
Ja nie chce w to wierzyć. Mówmy sobie szczerze za duzo dobrego zrobił.

_________________
agregaty wody lodowej i naprawa urządzeń chłodniczych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 18:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Piorun napisał(a):
No coż, takie są fakty. Zreszto komunistom był potrzebny autentyczny robotnik, a nie inteligent.


Sugerujesz że L.Wałęsa to był niby ten inteligent? Przepraszam bardzo, ale zmuszony jestem się nie zgodzić.
I jeszcze że tak dużo zrobił dla Polski. A co on takiego zrobił? Parę razy wygłosił jakieś przemówienie, które mu ktoś napisał? Bo jak tylko coś się działo, jakieś potyczki z milicją czy coś to jako pierwszy przez płot spieprzał (widziałem na autentycznym filmiku).

A to czy był agentem czy nie? Kogo to obchodzi. To, co kiedyś było nie jest teraz, i nawet jeżeli był, to i tak uważam że są ważniejsze sprawy którymi można by się zajmować i pilniejsze potrzeby, na które można by przeznaczyć pieniądze a nie na sądy lustracyjne, i inne tego typu pierdoły, które i tak nic nie zmienią i tak. Bo jeżeli się okaże że nie był to co wtedy? A nawet jeżeli był to co z tego? To że ktoś tam robił coś tam 20 lat temu nic nie zmienia w dniu dzisiejszym, nie uważacie?

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 23:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
astonfan napisał(a):
Piorun napisał(a):
No coż, takie są fakty. Zreszto komunistom był potrzebny autentyczny robotnik, a nie inteligent.


Sugerujesz że L.Wałęsa to był niby ten inteligent? Przepraszam bardzo, ale zmuszony jestem się nie zgodzić.
quote]
Nie no, ja twierdze że było dokładnie na odwrót. :-> Źle sie zrozumieliśmy.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-26, 00:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Wałęsa nic nie zrobił dla Polski. Tylko sam się osmieszył. Gdyby nie jego znajomi i solidarnosć byłby nikim

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-27, 23:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-04-27, 23:06
Posty:9
Zwolennikiem Wałęsy nie jestem ale nikomu nie wolno podważać jego autorytetu. Zresztą nie widzę sensu jakie mają takie działania - chcą go zniesławić ? czy pomieszać ludziom już totalnie w głowach żeby nie wiedzieli co mają myśleć ? Moim zdaniem IPN " w takich akcjach "traci autorytet w oczach ludu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-30, 11:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-27, 15:02
Posty:9
Szkoda ze tak mało ludzi docenia Wałęsę. Gdyby nie on być moze do dzisiaj zyli bysmy w komunie i w nedznej, szarej rzeczywistosci. Moze nie jest mistrzem elokwencji, ale potrafil dac ludziom nadzieje i pociagnac za soba tlumy. Jego zaslugi sa niepodwazalne. Bardzo to przykre ze tak wielki autorytet ma wiecej zwolennikow zagranica niz wsrod rodakow. Wszyscy ktorzy go opluwaja powinni sobie zafundowac wycieczke na Bialorus i poprzypominac sobie komune. A pana Zyzakowi powinno sie dac bilet na Bialorus w jedna strone.

_________________
Uwidocznij swoje pomysły
www.studiowf.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO