dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wałęsa agentem w czasach PRL?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-11, 14:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Witam
Co sądzicie o tej całej burzy, która toczy sie aktualnie wokol Lecha Wałęsy?
Na moje to niektórzy chca zistniec, zabblysnac na osobie Ealęsy, mimo że przez Sad Lustracyjny został uznany za niewinnego.
Widocznie niektóre osoby nie uznają prawomocnych wyroków sadu i mimo to chca wydawac wlasne sady nie poparte dokumentami.
A ten Zyzak to poplynal juz na maxa
Nie jestem zwolennikiem Wałęsy ale tez nie lubie jak na czlowieku wieszają psy.

[ Dodano: 2009-04-11, 14:40 ]
:-|

[ Dodano: 2009-04-11, 14:40 ]
:-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-12, 22:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Ja nie żyłem w tamtych czasach, ale słucha mediów sprzyjającyh mu i przeciw nie mu i mam takie zdanie że jednak coś musiało być na rzeczy

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-13, 00:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Nie twierdze ze nie byl zarejestrowany jako agent bi jednak jakies dokumenty w IPN znalezionojak byl lustrowany przed wyborami prezydenckimi ale jednak sad orzekl ze nie byl swiadomym wspolpracownikiem co znaczy ze nie donosil. Jak dla mnie po wyroku takim sprawa powinna byc definitywnie zamknieta chyba ze znaleziono by jeszcze jakies nowe dikumenty. Z tego co wiem to nowych dokumentow potwierdzzających ze Walesa byl swiadomym agentem nie znaleziono. To zastanawia dlaczego nadal Walese niektorzy nadal szkaluja. Czyzby komus przeszkaszal?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-14, 09:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Dokumenty zniknęły i nic z tego nie będzie.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-14, 11:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Więc nie ma podstaw aby nadal nazywać Wałęse agentem skoro dokumentów nie ma. Takie jest moje zdanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-15, 09:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
To że dokumentow nie znaleziono to nie znaczy ze ich nie bylo lecz je zniszczono

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-15, 10:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Nie twierdze, że nigdy nie było bo coś jednak znaleziono ale nie można było na ich podstawie określić, że Wałęsa był świadomym współpracownikiem. Myślę, że w tamtych czasach większość ludzi miała zakładane teczki, nadawane pseudonimy i nawet o tym nie wiedzieli. Wałęsa sam przyznaje, że przychodzili do niego agenci SB i póbowali od niego wyciągnąć informacje ale jak do tej pory nie znaleziono dowodów, że świadomie współpracował


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-15, 15:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-09, 16:08
Posty:28
Według mnie Wałęsa jest kimś bardzo ważnym dla Polski, i wiele dla niej zrobił, dlatego szukanie na siłę u niego jakiejś winny jest po prostu chamstwem i mija się z jakimkolwiek celem, ludzie o których ostatnio słyszymy chcą po prostu zdobyć łatwy rozgłos i pieniądze bo takie tematy się dobrze sprzedają nawet bez reklamy (bo ją zapewniają media) Amerykanie o każdym nawet najmniejszym wydarzeniu lub osobie robią piękne patriotyczne filmy, szanują takich ludzi i są z nich dumni takie przynajmniej sprawiają wrażenie;p a u nas wszystkich miesza się z błotem:/

_________________
"Trzeba stwarzać pozory"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-15, 16:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-11, 13:48
Posty:32
Gularz napisał(a):
Według mnie Wałęsa jest kimś bardzo ważnym dla Polski, i wiele dla niej zrobił, dlatego szukanie na siłę u niego jakiejś winny jest po prostu chamstwem i mija się z jakimkolwiek celem, ludzie o których ostatnio słyszymy chcą po prostu zdobyć łatwy rozgłos i pieniądze bo takie tematy się dobrze sprzedają nawet bez reklamy (bo ją zapewniają media) Amerykanie o każdym nawet najmniejszym wydarzeniu lub osobie robią piękne patriotyczne filmy, szanują takich ludzi i są z nich dumni takie przynajmniej sprawiają wrażenie;p a u nas wszystkich miesza się z błotem:/


Dokładnie, jestem tego samego zdania.
A na dodatek skoro wmawiają nam,że Wałęsa to agent to po co ta cała lustracja skoro i tak każdy mówi swoje pomimo wyroku Sądu Lustracyjnego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-18, 08:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Jak narazie nieczytałem książki Zygzaka, więc ciężko coś mi powiedzieć o tym że np."Wałesa sikał do kropielnicy" i innych sensacjach. Natomiast to że był agentem nieulega najmiejszej wątpliwości, zreszto sam lech Wałęsa w czerwcu 1992 roku przyznał się do tego, pamiętam do dziś całą burze jaka panowała wówczas w Polsce, lecz zastanawiającym jest faktem to w jak strasznie krótkim czasie wszyscy o tym zapomieli, poniżej link dla tych z amnezją:

http://www.youtube.com/watch?v=ZYSKCerg ... re=related
około min.2:15 - 3:00 L. niepublikowane oświadczenie do telewisji L.Wałęsy o przyznaniu się do winy/materiał z 1992r.

http://www.youtube.com/watch?v=eBRxJ8dZ ... re=related

Co tu dużo mówić - każda sprawa powinna być wyjaśniona, potrzeba nam autentycznych bohaterów, a nie tworzonych przez władze okupacyjne.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO