dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-17, 21:46 
ema napisał(a):
upierdliwy snob
ja nie reflektuje

Dishman napisał(a):
Proponuję jako "żart" wprowadzić rangę "pedalski opozycjonalista", albo "żydowskie dziecko"... .
lepiej naucz sie co to znaczy zart lub ironia i nie wiem czy masz takie cos jak poczucie humoru - twoje wypowiedzi wskazuja ze nie , wiec jak nie znasz kontekstu nie komentuj.

Dishman napisał(a):
W chwili obecnej PO nie ma nic do zaproponowania, ich dotychczasowa polityka polegała na tym, że jak PiS mówił "tak", to PO mówiła "nie"


PO mowila "nie" jak PiS dawal przyklady glupoty i trzeba bylo na to zareagowac.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 13:50 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
a ja do tematu - ciezka sprawa z glosowaniem, w zasadzie wszystkie opcje byly przy wladzy, i tak ciagle ci sami ludzie tylko partie zmieniaja. Mimo ze mlody jem to pare glosowan za soba mam i jtem ostro rozczarowany cala ta niby polityka.

Tak szczerze to ja ostro rozwazam opcje oddania glosu niewaznego - przynajmniej nikt mi nie wypomni ze na wyborach nie bylem.

A co do PO i PiS - to akurat ja sie z Dishmanem zgadzam, Tusk i jego partia po przegranych jednych i drugich wyborach chcieli kaczorom zrobic na zlosc i faktycznie w zasadzie w kazdej kwestii mieli zupelnie odmienne zdanie - niewazne czy lepsze czy gorsze, ale inne - niz rzadzacy.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 13:57 
zysio napisał(a):
niewazne czy lepsze czy gorsze, ale inne - niz rzadzacy.
fakt , ale to oni sa teraz w opozycji , a jak wiadomo w naszym kraju opozycja zawsze byla przeciwna tym co rzadzili - ja juz tym wszystkim z.....m ale jakos to trzeba przebolec.

zysio napisał(a):
Tak szczerze to ja ostro rozwazam opcje oddania glosu niewaznego - przynajmniej nikt mi nie wypomni ze na wyborach nie bylem.
popieram, ja oddam glos wazny , ale Twoja metoda Zysio tez jest dobra


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 18:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
rouge napisał(a):
epiej naucz sie co to znaczy zart lub ironia

Jeżeli nie śmieszą Cię moje określenia, to lepiej "naucz się co to żart lub ironia".
rouge napisał(a):
nie wiem czy masz takie cos jak poczucie humoru

Mam podałem śmieszne przykłady, tak samo jak śmieszny był przykład Natty.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 18:52 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
tylko z mojego sie kilka osob smialo a Twoje były raczej w złym guście i nie żmieszne - ni to żart ni ironia, wiec co?
Zreeszta skoro chcesz range 'zydowskie dziecko' to ok, zaraz moge Ci taka wstawic- zaden problem, chociaz wydaje mi sie ze na zaszczyt nazywac sie zydem nie zaslugujesz, mysle ze ranga wymyslona przez eme - upierdliwy snob pasuje do Ciebie najbardziej. Jedno słowo i zmienimy, no problem.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 18:52 
Dishman spoko , nie chcialem cie urazic, jesli to zrobilem to przepraszam, zareagowalem tak a nie inaczej bo nie lubie chamstwa i dlatego , do Ciebie osobiscie nic nie mam.

Przestan rouge, po co Ty go przepraszasz, nie masz za co, chyba ze za to ze reagujesz na chamstwo i arogancje. Natty


Ostatnio edytowano 2007-08-18, 18:54 przez rouge, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 18:53 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nie wiem czy wiecie, ale Tusk zdecydował że będzie startował z list warszawskich, żeby zmierzyć się z kaczorem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 18:58 
oj bedzie sie dzialo , slyszalem to wczoraj w faktach na tvn o tym mowili, ale bedzie jazda :D , jazda bez trzymanki z wielkiej krokwi razy 1000


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-18, 22:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
tylko z mojego sie kilka osob smialo a Twoje były raczej w złym guście i nie żmieszne - ni to żart ni ironia, wiec co

Ema w innym poście pokazała, że dwie osoby na forum traktuje się inaczej. Jeżeli zachowaliśmy się tak samo, to inaczej ema zareaguje na Ciebie, a inaczej na mnie. Tutaj jest tak samo.
Natty napisał(a):
chociaz wydaje mi sie ze na zaszczyt nazywac sie zydem nie zaslugujesz

No oczywiście, że nie zasługuję, bowiem nie mam rodziców Żydów, to trudno mnie nazwać żydowskim dzieckiem. Nie można mnie też nazwać czarnym dzieckiem, albo skośnookim.
Natty napisał(a):
mysle ze ranga wymyslona przez eme - upierdliwy snob pasuje do Ciebie najbardziej.

To może Ty już nie myśl więcej... .
rouge napisał(a):
Przestan rouge, po co Ty go przepraszasz, nie masz za co, chyba ze za to ze reagujesz na chamstwo i arogancje.

Może dasz się chłopakowi wypowiedzieć samodzielnie? Nie każdy musi podzielać Twoją opinię, więc nie narzucaj jej nikomu poprzez dopisywanie się w postach. Moderatorzy dopisują się generalnie jeżeli chodzi o sprawy techniczne, a nie związane z dyskusją w temacie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 10:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Natty napisał(a):
tylko z mojego sie kilka osob smialo a Twoje były raczej w złym guście i nie żmieszne - ni to żart ni ironia, wiec co

Ema w innym poście pokazała, że dwie osoby na forum traktuje się inaczej. Jeżeli zachowaliśmy się tak samo, to inaczej ema zareaguje na Ciebie, a inaczej na mnie. Tutaj jest tak samo.


Oczywiście że zareaguję inaczej - znając Twoje podejście do Żydów i homoseksualistów oraz podejście Natty nie można odebrać tekstu 'Żydowskie dziecko' tak samo - Ty piszesz to z pogardą dla Żydów, ona napisałaby to z inną intencją np. zakpienia z antysemitów. Chyba nie dziwi Cię to, że to samo zdanie w ustach dwóch różnych osób z całkiem odmiennymi wręcz przeciwstawnymi poglądami brzmi inaczej? :roll:

Cytuj:
Może dasz się chłopakowi wypowiedzieć samodzielnie? Nie każdy musi podzielać Twoją opinię, więc nie narzucaj jej nikomu poprzez dopisywanie się w postach. Moderatorzy dopisują się generalnie jeżeli chodzi o sprawy techniczne, a nie związane z dyskusją w temacie.


Natty ma takie same prawo napisać to co myśli jak każdy inny użytkownik forum, a że pisze coś co Ci nie odpowiada to już nie jej wina :roll:
Aha, i zacytuj mi jeszcze artykuł gdzie jest napisane, że Administratorzy mogą edytować posty tylko w celu powiadomienia użytkownika o jakiejś technicznej sprawie? Bo jakoś nigdy się z tym nie spotkałam :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO