dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wybory - czy będą i na kogo zagłosujecie ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-17, 20:02 
Właśnie co sądzicie o sytuacji w kraju ? Na kogo zagłosujecie : PO , PiS, LiD, PSL czy na pozostałe ugrupowania polityczne ? Ja będę głosować na PO - spacjalnie pogrubiłem. I dlaczego swój głos oddacie na tąa nie inną partię ?

Wkurza mnie to co Kozi ma napisane w swoim podpisie
Cytuj:
Ludzi co wy sami zwolennicy czerwonych
, skąd można wiedzieć kto jakie ma poglądy polityczne jeśli nie zna się danej osoby i jak można wszystkich tak szufladkować przez jakąs głupote - jak inaczej to nazwać ?? Kozi beż urazy ale Twój podpis obraża mnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 20:47 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
On uwaza kazdego za komucha jesli nie slucha RM, nie popiera Giertycha i Leppera i nie uważa za naczelnego wodza Tadeusza Rydzyka. Ten typ tak ma.

Wiec ponoć data wyborow jest juz ustalona (ale oczywiscie spoleczenstwo jej nie zna, poki co tylko naczelna władza). Ja zagłosuje albo na LiD albo na PO. Nie jestem jakas szczegolna zwolenniczka tych partii, ale ich program jakos nie razi mnie tak bardzo jak np PiSu czy choćby LPRu (mowie teraz o ogolnych zalozeniach). Pojde na wybory chociazby dlatego ze nie chce zeby wladze dostaly te partie ktore teraz ogladamy przy sterach.

a tak PeeS to właśnie kozi natchnał mnie jak robiłam rangi i to dzieki niemu jedna z nich brzmi: 'Czerwony rewolucjonista' :mrgreen:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 20:57 
Mi tez sie podoba program PO, i to ze teraz nie obrzuca sie blotem i ze innych nie obrzucaja - tak jak inni, pozatym tam sa dobrze wyksztalceni ludzie a nie takie wyksztalciuchy. I nie zabiora nas w kamasze :D . Raz glosowalem na lewice w wyborach lokalnych - na prezydenta miasta - bo w 1 rok wybudowal szkole integracyjna - podstawowka + gimanzium i fakt iz nie bylo nikogo na kogo innego bylo oddac glos.

Co do rang to proponuje neutalne - by nie urazily nikogo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:01 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
Co do rang to proponuje neutalne - by nie urazily nikogo.

rouge ale to jest zart, nie moze byc wszystko na powaznie, wiadomo ze to tylko ranga i nikt nie jest czerwonym rewolucjonista, chyba ze jest wiecej osob na nie to mozna zmienic ;)
Mi sie wydaje ze Ci ludzie w PO mysla logicznie, nie beda robic jakichs dziwnych akcji i sytuacji bez wyjscia. Bardzo podobaja mi sie poglady niektorych czlonkow SLD, R. Kalisza i Senyszynowej, oni sa normalni, nie zgrywaja ważniaków ale chyba raczej zaglosuje na PO.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:08 
mi z lewicy podoba sie jak gada Borowski i Olejniczak a reszty nie cierpie.
Natty napisał(a):
Mi sie wydaje ze Ci ludzie w PO mysla logicznie, nie beda robic jakichs dziwnych akcji i sytuacji bez wyjscia.
mam takie samo zdanie na ten temat.
Natty napisał(a):
nie zgrywaja ważniaków ale chyba raczej zaglosuje na PO.
za to maja u mnie wielki + i ze potrafia sie zachowac w kazdej sytuacji.

Co do rang to wiem ze to zart, ale jak wiesz nawet najlepszy zart potrafi kogos urazic - ja tylko ostrzegam by pozniej nie bylo nieprzyjemnych sytuacji.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:25 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
nom, Borowski i Olejniczak są ok, ale nie przekreślam reszty, pomimo tych wszystkich afer dałabym im druga szanse.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:30 
uwazam iz do polityki powinni sie pachac ludzie po studiach i magisterce lubdoktoracie nie tak jak lepper po zawodowce - nie wiem czy ja ma , i Kwasniewski - ze ma tylko srednie - takich ludzi odrazu wykopac na bruk. i wtedy moze bylo by lepiej. Wydaje mi sie ze kampania bedzie chamska , bedzie obrzucanie sie blotem itp - totalna cholota - wiec trzeba uwaznie sluchac , a wybory szykuja sie na 21lub 28 pazdzienik. - tak slyszalem w TV w faktach na TVN


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
rouge ale to jest zart, nie moze byc wszystko na powaznie, wiadomo ze to tylko ranga i nikt nie jest czerwonym rewolucjonista, chyba ze jest wiecej osob na nie to mozna zmienic ;)

Proponuję jako "żart" wprowadzić rangę "pedalski opozycjonalista", albo "żydowskie dziecko"... .

W chwili obecnej PO nie ma nic do zaproponowania, ich dotychczasowa polityka polegała na tym, że jak PiS mówił "tak", to PO mówiła "nie".

Lewica już rządziła i wszyscy wiemy jakimi złodziejami i bandytami się okazali.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Natty napisał(a):
rouge ale to jest zart, nie moze byc wszystko na powaznie, wiadomo ze to tylko ranga i nikt nie jest czerwonym rewolucjonista, chyba ze jest wiecej osob na nie to mozna zmienic ;)

Proponuję jako "żart" wprowadzić rangę "pedalski opozycjonalista", albo "żydowskie dziecko"...


A ja proponuję upierdliwy snob - ktoś reflektuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 21:44 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja byłabym za ankieta :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO