dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-19, 11:15 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
No oczywiście, że nie zasługuję, bowiem nie mam rodziców Żydów, to trudno mnie nazwać żydowskim dzieckiem. Nie można mnie też nazwać czarnym dzieckiem, albo skośnookim.

widać po postach, z moich obserwacji i ogolnej wiedzy o Zydach wiadomo ze oni mysla logicznie, sa niezwykle inteligentni i maja wielka smykalke do interesow - czego o Polakach w znacznej mierze powiedzieć nie można.
Cytuj:
Może dasz się chłopakowi wypowiedzieć samodzielnie? Nie każdy musi podzielać Twoją opinię, więc nie narzucaj jej nikomu poprzez dopisywanie się w postach. Moderatorzy dopisują się generalnie jeżeli chodzi o sprawy techniczne, a nie związane z dyskusją w temacie.

dopisałam to do jego postu bo nie chciałam pisać kolejnego na ten offtopowy temat o rangach bo to jest temat o wyborach, napisałam mu swoją opinie i była ona do niego nie do Ciebie ale skoro napisałam zeby Cie nie przepraszal to juz polechtane ego sie odezwalo i trzeba bylo napisać kolejny ironiczny post - i widzisz Dish tu sie roznimy bo ja nie patrze jak komus dogadac, dolozyc, ja chce zeby dyskusja przebiegala w milej atmosferze i zeby kazdy mogl pisac swoje zdanie.
Dyskusje o rangach w tym temacie uwazam za zamknieta, jesl masz jakies ale to pisz w temacie o rangach.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 16:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
ema napisał(a):
Oczywiście że zareaguję inaczej - znając Twoje podejście do Żydów i homoseksualistów oraz podejście Natty nie można odebrać tekstu 'Żydowskie dziecko' tak samo

Jaki związek z "żydowskim dzieckiem" ma podejście do homoseksualistów?
I jakie ja mam podejście do Żydów? Proszę o cytaty moich wypowiedzi na temat Żydów a nie samą Twoją opinię.

ema napisał(a):
Natty ma takie same prawo napisać to co myśli jak każdy inny użytkownik forum, a że pisze coś co Ci nie odpowiada to już nie jej wina

Niech tworzy oddzielny post, a nie wpisuje się wykorzystując funkcję moda.

ema napisał(a):
Aha, i zacytuj mi jeszcze artykuł gdzie jest napisane, że Administratorzy mogą edytować posty tylko w celu powiadomienia użytkownika o jakiejś technicznej sprawie? Bo jakoś nigdy się z tym nie spotkałam

To nie odpowiadaj mi w oddzielnym poście, tylko edytuj mój własny. Nikt tak nie robi. Administracja i moderatorzy dopisują się do postów innych userów gdy chcą im zwrócić uwagę natury technicznej. To nie była uwaga techniczna. Dobry zwyczaj, którego nie przestrzegają Trole.

Natty napisał(a):
widać po postach, z moich obserwacji i ogolnej wiedzy o Zydach wiadomo ze oni mysla logicznie, sa niezwykle inteligentni i maja wielka smykalke do interesow - czego o Polakach w znacznej mierze powiedzieć nie można.

A co to ma do rzeczy? Skoro jesteś Polką to piszesz też o sobie rozumiem?

Natty napisał(a):
dopisałam to do jego postu bo nie chciałam pisać kolejnego na ten offtopowy temat o rangach bo to jest temat o wyborach

Myślisz, że jak nie stworzysz nowego postu, to nie ciągniesz offtopa?

Natty napisał(a):
napisałam mu swoją opinie i była ona do niego nie do Ciebie

Ale o mnie i napisana publicznie. Jeżeli chcesz mu coś przekazać tylko do jego wiadomości, jako mod powinnaś wiedzieć, że można wysłać wiadomość prywatną.

Natty napisał(a):
i widzisz Dish tu sie roznimy bo ja nie patrze jak komus dogadac, dolozyc, ja chce zeby dyskusja przebiegala w milej atmosferze i zeby kazdy mogl pisac swoje zdanie.

To dlatego piszesz na mój temat: "Przestan rouge, po co Ty go przepraszasz, nie masz za co, chyba ze za to ze reagujesz na chamstwo i arogancje."?

Natty napisał(a):
Dyskusje o rangach w tym temacie uwazam za zamknieta, jesl masz jakies ale to pisz w temacie o rangach.

To może trzeba było stworzyć temat o rangach i tam się wypowiedzieć, zamiast wypowiadać się tu a mnie odsyłać do innego tematu? To Ty jesteś od porządkowania takich spraw i powinnaś dawać dobry przykład.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 16:17 
Dishman przestan bo czepiasz sie g..a ktore plywa w klozecie - wlasnie ze moderator ma prawo edytowac czyjs post i pisac tam co chce - wiem bo jestem EX MODEM. Cale to twoje "zadanie" jest tyle warte co papier toaletowy w klozecie - sam sobie na to odpowiedz i przestan sie tak czepiac jakby ktos zrwocil Tobie uwage a ty tego nie cierpisz , dopusc do siebie mysl ze ktos ma inne poglady niz ty i chco mozesz sie z tym niezgadzac to jednak zdanie drugiej osoby trzeba uszanowac - jak zadasz tego od innych to najpierw zadaj od siebie - poprostu najpierw od siebie zacznij. Moze ochlon troche i na spokojnie przemysl sobie twoje postepowanie , bo to juz naprawde jest gorzej jak zle. Wiec MYSL CHLOPIE :!:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 17:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nie bijcie - Dishman, Jest taka zasada

Admin i moderator zawsze maja rację,
Jeżeli twierdzisz że ty masz rację, patrz na punkt wyżej :-P

Czepiasz się wszystkich bardziej niż ja ostatnio :-P, do tego tka jak napisał rouge nie potrafisz znosić krytyki, co nie należy do najlepszych cech. Jeżeli masz zamiar się kłócić to na komunikatorach lub pw. To jest tema to wyborach, a wy z każdego robicie kłótnię...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 19:59 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
A co to ma do rzeczy? Skoro jesteś Polką to piszesz też o sobie rozumiem?

odpowiedz:
"czego o Polakach w znacznej mierze powiedzieć nie można. "
Dishman napisał(a):
Myślisz, że jak nie stworzysz nowego postu, to nie ciągniesz offtopa?

Nie,
chodziło o to żeby nie nabijać postów.
Dishman napisał(a):
Ale o mnie i napisana publicznie. Jeżeli chcesz mu coś przekazać tylko do jego wiadomości, jako mod powinnaś wiedzieć, że można wysłać wiadomość prywatną.

uraziło Cie pytanie, rouge za co Ty go przepraszasz ? Nie bede mu pisac na pw czegos co chce powiedziec publicznie odnosnie do tematu tegoz offtopa.
Dishman napisał(a):
To dlatego piszesz na mój temat: "Przestan rouge, po co Ty go przepraszasz, nie masz za co, chyba ze za to ze reagujesz na chamstwo i arogancje."?

ponieważ kiedy antysemita napisze szyderczo 'zydowskie dziecko' to jest to chamstwo i arogancja.
Dishman napisał(a):
To może trzeba było stworzyć temat o rangach i tam się wypowiedzieć, zamiast wypowiadać się tu a mnie odsyłać do innego tematu? To Ty jesteś od porządkowania takich spraw i powinnaś dawać dobry przykład.

gdzies czytałam podobne zdanie, spojrz na siebie zamiast wytykac bledy wszystkim po kolei. Odeslalam Cie do tematu o rangach bo Ci cos nie pasowalo, chcesz - pisz tam a nie tu.
Niniejszym oglaszam ze temat jest o wyborach i tego sie trzymajmy, za kolejne off topy posypia sie ostrzezenia, zeby nie bylo ze nie oszczegałam :mrgreen:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 01:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
rouge napisał(a):
Dishman przestan bo czepiasz sie g..a ktore plywa w klozecie - wlasnie ze moderator ma prawo edytowac czyjs post i pisac tam co chce - wiem bo jestem EX MODEM. Cale to twoje "zadanie" jest tyle warte co papier toaletowy w klozecie - sam sobie na to odpowiedz i przestan sie tak czepiac jakby ktos zrwocil Tobie uwage a ty tego nie cierpisz , dopusc do siebie mysl ze ktos ma inne poglady niz ty i chco mozesz sie z tym niezgadzac to jednak zdanie drugiej osoby trzeba uszanowac - jak zadasz tego od innych to najpierw zadaj od siebie - poprostu najpierw od siebie zacznij. Moze ochlon troche i na spokojnie przemysl sobie twoje postepowanie , bo to juz naprawde jest gorzej jak zle. Wiec MYSL CHLOPIE

Dlaczego mam zgadzać się ze zdaniem drugiej osoby, jeżeli nie popiera tego argumentami? Myślisz, że zgadzam się z Twoją wypowiedzią? Ty sobie coś napisałeś, a ja mam podkulić ogon i grzecznie przyklasnąć? Skąd się urwałeś chłopie?

Natty napisał(a):
Nie,
chodziło o to żeby nie nabijać postów.

Ale offtop dalej jest ciągnięty i to w tym momencie przez Ciebie.

Natty napisał(a):
uraziło Cie pytanie, rouge za co Ty go przepraszasz ? Nie bede mu pisac na pw czegos co chce powiedziec publicznie odnosnie do tematu tegoz offtopa.

Napisałaś, że opinia nie była skierowana do mnie. ale pojawiła się na forum publicznym przez co była skierowana do mnie. Jeżeli piszesz coś publicznie licz się z odpowiedzią innych osób.

Natty napisał(a):
ponieważ kiedy antysemita napisze szyderczo 'zydowskie dziecko' to jest to chamstwo i arogancja.

Udowodnij mi przytaczając cytaty z moich wypowiedzi, że jestem antysemitą. Czekam i się chyba nie doczekam.

Natty napisał(a):
gdzies czytałam podobne zdanie, spojrz na siebie zamiast wytykac bledy wszystkim po kolei.

No właśnie, Natty. Dla mnie to proste, odsyłasz mnie do założenia oddzielnego tematu, ale to Ty tu jesteś od porządku i to Twój obowiązek na który dobrowolnie się zgodziłaś.

Natty napisał(a):
Niniejszym oglaszam ze temat jest o wyborach i tego sie trzymajmy, za kolejne off topy posypia sie ostrzezenia, zeby nie bylo ze nie oszczegałam

A sobie nie dasz sotrzeżenia? Już post wyżej pisałaś, że zamykasz dyskusję o rangach (żeby było zabawniej Ty też ją wszczełaś) i dalej się wypowiadasz ciągnąć offtopa. Ale jasne, przecież siebie nie ukarzesz. Ema też Cię nie ukarze, bo jakby to mogło być?

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 11:30 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
Ale offtop dalej jest ciągnięty i to w tym momencie przez Ciebie.

a w tym momencie przez Ciebie.
Dishman napisał(a):
Napisałaś, że opinia nie była skierowana do mnie. ale pojawiła się na forum publicznym przez co była skierowana do mnie. Jeżeli piszesz coś publicznie licz się z odpowiedzią innych osób.

skoro było napisane 'rouge....' a Ty nadal uwazasz ze bylo do Ciebie to gratuluje :)
Dishman napisał(a):
Udowodnij mi przytaczając cytaty z moich wypowiedzi, że jestem antysemitą. Czekam i się chyba nie doczekam.

nie mam zamiaru, ja to wiem, inni uzytkownicy tez a skoro Ty tego nie dopuszczasz do wiadomości to nie moj problem.
Dishman napisał(a):
No właśnie, Natty. Dla mnie to proste, odsyłasz mnie do założenia oddzielnego tematu, ale to Ty tu jesteś od porządku i to Twój obowiązek na który dobrowolnie się zgodziłaś.

taki temat już jest, nie napisałam ze masz zakladac temat o rangach tylko sie w nim wypowiedziec, ale swoja droga masz chlopie fantazje ze do kazdej wypowiedzi dokladasz jakies ukryte znaczenie ktore jest wymierzone w Ciebie, byles z tym u jakiegos specjalisty?
Dishman napisał(a):
A sobie nie dasz sotrzeżenia? Już post wyżej pisałaś, że zamykasz dyskusję o rangach (żeby było zabawniej Ty też ją wszczełaś) i dalej się wypowiadasz ciągnąć offtopa. Ale jasne, przecież siebie nie ukarzesz. Ema też Cię nie ukarze, bo jakby to mogło być?

no napisałam ale skoro wciaz ja ciagleś to postanowiłam odpisac a nie usuwać Twoj post, moze nastepnym razem tak własnie zrobie.
Jednak jestem konsekwenta bo ostrzezenie juz dostales takze tego mi wytknac nie mozesz - powidzialam ze ostrzezenia sie posypia i prosze, juz masz jedno.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-08, 13:51 
wcazoraj 377 poslow zaglosowalo za samorozwiazaniem sejmu V kadencji - ponoc wybory maja byc 21 pazdziernika i jak obstawiacie - kto wejdzie do sejmu a kto nie i dlaczego ? Co sadzicie o zaistnialej sytuacji ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-08, 14:30 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
co sadze? Ze kolejne wydatki, bo kazdy posel ktory nie wroci do Sejmu dostanie 30000 zl odprawy, + do tego odprawy dla pracownikow biur poselskich itp itd, ponoc 16 mln zl ma to kosztowac.

Banda debili, odprawa za zwolnienie dyscyplinarne :evil:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-08, 14:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
pewnie przejdzie pis a to nie wróży najlepszych rokowań dla kraju. nie wiem pewnie zagłosuję na PO albo SLD

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO