dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

aborcja w holandii....
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-27, 21:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 21:41
Posty:4
glupie,ale zyciowe niestety;/ mam prosbe i pytanie... czy ktoras z was usunela dziecko w holandii albo chociaz wie na czy to polega i jak to sie tam odbywa? Co jest potrzebne, co trzeba miec,wiedziec itp/... z gory dzieki za odpowiedz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 14:07 
http://aborcja.niq.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 15:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 21:41
Posty:4
dzieki... pomysl ze czasem nie ma wyjscia,nie znasz mojej sytuacji i nie wiesz nic. nie odpowiadajcie dziewczynom ktore o takie rzeczy pytaja w sposob ktory tylko moze je dobic.Kazdy ma swoje zycie i to jest kazdego indywidualna decyzja... a czasami na prawde trzeba robic rzeczy tak okropne jak aborcja... ja chocbym chciala nie urodze, nie moge i nie dlatego ze nie chce...
jak ktos moze mi normalnie odpowiedziec na moje pytanie bede zobowaizana.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 17:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
nie wiem jak jest z aborcja taka w szpitalu. ja teraz jestem w piatym miesiacu ciazy, to bedzie moje drugie dziecko i ciesze sie ze moge urodzic to malenstwo. nie bylam nigdy w sytuacji kiedy musialabym myslec o aborcji ale nie potepiam osob ktore to robia. nie potepiam ale tez nie pochwalam, po prostu nie mam zdania. moja kolezanka juz dwa razy usunela, ma gdzies dostep do takich tabletek ktore mozna wziasc do trzeciego miesiaca. wiem ze niedrogo za nie placi, chyba 200zl. ale oczywiscie sa one nielegalne, trzeba po prostu miec dostep, niestety nie moge ci pomoc.

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 17:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 21:41
Posty:4
No w kazdym razie dziekuje.Wiem o tych tabletkach tyle ze bierze sie je do 9 tygodnia a ja jestem w 12 dlatego pytam o to czy ktos moze wie jak to wyglada w Holandii.
Pozdrawiam i zycze zdrowego dzieciatka:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-29, 15:27 
Jeśli naprawdę życzysz śmierci własnemu dziecku, to zaczynam się ciebie bać... :-/ Powinnaś zmienić pseudonim na "Lady Macbeth".


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-29, 15:31 
Jeżeli problemy Cię przerastają i boisz się urodzić dziecko, które nosisz pod sercem:
Telefon nadziei
0800 112 800
(bezpłatny, pn.-pt.
w godz. 15.00-7.00,
pozostałe dni - całą dobę)

Jasnogórski Telefon Zaufania 034 365 22 55
(w godz. 20.00-24.00)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-29, 17:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 21:41
Posty:4
Droga Tajemnicza osóbko... ja nie życze smierci własnemu dziecku.Co Ty mozesz wiedziec na ten temat?? Nic bo mnie nie znasz. życie czasami ukłąda się tak że z niektórych zytuacji nie ma wyjścia.Jesli myslisz ze mnie jest z tym latwo i nie przezywam tego wszystkiego to spoko...mysl sobie tak dalej.Nie zalezy mi.Ale zwaz na to ze moze nie wszscy maja tak kolorowo jak widac Ty masz...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-01, 12:52 
Jelonku, koniecznie skorzystaj z Telefonu Nadziei lub Jasnogórskiego Telefonu Zaufania! Specjaliści udowodnią Ci, że nie ma sytuacji bez wyjścia...

Moja dziewczyna zadzwoniła do JTZ i zrozumiała, że nie powinna zabijać swojego potomka. Jeśli kobieta nie chce wychowywać dziecka, może je oddać do rodziny zastępczej. To wcale nie jest trudne...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

gdzie dostane tabletki aborcyjne
PostNapisane: 2009-02-08, 21:42 
Witam. Jestem w 9-10tygodniu ciazy. Wszyscy sie ciesza oprocz ja :cry: dla mnie to wielki szok ze wzgledu na fatk,ze przez dwa lata zabezpieczalam sie (antykocepcja) i teraz jestem w (chorej) Holandii 6miesiecy i zaszlam z holendrem ktorego znam 4miesiace. Nie jest to dla mnie latwe,ale wiem,ze to jedyne wyjscie.. Czy jest mozliwosc na tabletki poniewaz nie chce aborcji w szpitalu,ogladalam filmiki i nie bylabym w stanie ... :-(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO