dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-06, 18:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-03, 18:59
Posty:16
Lokalizacja: Europa
a ja zwykle odwiedzam kilka sklepów i coś kupuję - po minięciu doła okazuje się to rzeczą zupełnie zbędną. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-07, 22:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-30, 20:56
Posty:5
eb napisał(a):
a ja zwykle odwiedzam kilka sklepów i coś kupuję - po minięciu doła okazuje się to rzeczą zupełnie zbędną. ;-)


ech, ja mam dokładnie tak samo!!
Ale ostatnio znalazłam nowy, tańszy sposób. Idę na spacer i uśmiecham się do ludzi, do drzew przed siebie! Działa to odprężająco (szczególnie w taką pogodę jak dziś).
Naszło mnie na uśmiechy a może Was to też dotyczy. Spróbujcie bo warto a jak się już tak zapędzicie to oznajmiam, że 5.06 jest Międzynarodowy Dzień Zbliżenia i warto pomyśleć o nim tak sobie, zupełnie z przypadku i zrobić sobie taki piekny dzień .... świetnie, nie?!

Tu macie info o dniu http://blisko-blizej-najblizej.itac.pl/index.php?id=29 :run:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 13:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-09-12, 11:52
Posty:16
jem czekolade. na zakupy tez lubie chodzic, ale fundusze nie zawsze na to pozwalaja. jezeli na dodatek mam dola w zwiazku z nisko samoocena, to biegam lub ide na aero :-)

_________________
Kieruj swoim interesem, bo inaczej on tobą pokieruje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 17:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-15, 20:01
Posty:4
Szczerzę się do siebie w lustrze :mrgreen: Godzinami :mrgreen:

I się z siebie śmieję. Na razie mam druty na zębach, ale niedługo- czapki z głów ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 23:47 
zlazdzisia napisał(a):
Szczerzę się do siebie w lustrze :mrgreen: Godzinami :mrgreen:

I się z siebie śmieję. Na razie mam druty na zębach, ale niedługo- czapki z głów ;-)


qurcze zawsze zazdroszcze uśmiechów w drutach są takie szerokie i zdrowe bo piekne, zdrowe uzębienie widać! Uśmiechać się często!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-22, 21:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-22, 20:29
Posty:8
Lokalizacja: Giżycko
bardzo zadko próbuję płakać najczęściej uciekam od tego jak mogę, nie wiem z czego to wynika ... ale zazwyczaj sie wszystko kumuluje i łyz same płyną i nie mogę sie wypłakać a wtedyu najlepszy jest sen chyba ze nerw jest ostry to jakieś kropelki i sen...

_________________
... masz tylko jedno życie
.... więc żyj póki masz czas :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-23, 11:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-22, 10:31
Posty:57
Lokalizacja: Pomorze, albo Kujawy
jak mam doła,a zdarza się na szczęście rzadko, staram się nie być sama, spotykam się z kimś, rozmawiam o tym z zaufana osobą, ale tez nie skupiać się tylko na tym. Czasem płaczę, rozładowuje mnie to, chodzę na spacery, biorę kąpiel.

_________________
"Ona i On dla Siebie zwariowali..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-02, 12:01 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ostatnio jak mam doła to kładę się spać. Fajnie jest na parę godzin o wszystkim zapomnieć... tylko problem jest z zasypianiem jak się ma natłok myśli...

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-02, 18:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Ja mam doła od jakiegoś tygodnia więc na bieżąco mogę napisać co robię ;P

Wieczorem przed zaśnięciem jak zawsze słucham muzyki, ale bardzo przygnębiającej, nie wychodzę z domu ( a jak już wychodzę to sama na jakieś odludzie, tam siadam i słucham muzyki [ale nowość :P] żeby oderwać się od tego wszystkiego), nic nie robię całymi dniami, jak mam już dosyć to idę spać - zawsze to kilka godzin zleci, rysuję coś przygnębiającego. I tak z dnia na dzień coraz gorzej... ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-16, 21:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
ja jak mam doła to siedzę przed kompem, obżeram się słodyczami, słucham jakiejś dołującej muzyki (Evanescence najczęściej) i tak chodzę bez sensu po sieci...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO