dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jedynacy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-28, 17:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
florion napisał(a):
jedynacy nie mają pojęcia o prawdziwym życiu, myślą że są kimś jak mama im kupi fajne ciuchy, są zawsze czyściutcy jak dupa bobasa, zdaje im się że są fajni że komuś imponują a prawda jest taka, że gdyby mieli braci siostry i biednych rodziców to bybliby zwykłymi jak to oni mówią na innych brudasami i sztywaniakami! są to dla mnie rozpieszczeni smarkacze którzy nie dorastają do pięt tym co klepią biede! to nie oni są fajni tylko pieniądze rodziców ich stwarzają taką iluzję! to są zwykłe patałachy które drzewa rąbać nie umią! jak oni sobie przed kompep czy na imprezce dupke drapią inni muszą ciężko się męczyć żeby przetrwać kolejny dzień w życiu! wyśmiewają się z innych mają wszystkich w dupie! a to że się dobrze uczą to gówno prawda! te ich piątki i czerwone paseczki to żadna inteligencja tylko wykute definicje z książki ! mają poprostu ciapy warunki i cieplo w dupe i jedzenia na zapas i myju prysznic dzień w dzień i kasiury i nieraz im sie zdaje że mają problemy o których biedacy pojecia nie mają! oni myślą że to oni żyją prawdziwym życiem!
nie mają nic wspólnego z prawdziwymi ludźmi! prawdziwi ludzie ciężko pracują i wciąż się wkurwiają! ja mogę tylko pomarzyć o stresie w jakim żyją te dupkoczyściuchy zasrane! dla nich życie jest wogule łatwiejsze, czują się fajni, jak gdzieś idą na miasto to po to żeby ktoś się im na twarz patrzał i myślał ''łał co śliczna dziewczyna/chlopak, on/a jest kimś! ''
gdybym miał przez MIESIĄC TAKIE ŻYCIE JAK ONI byłbym w przyszłości panem świata!


Ty masz jakiś problem czy jak?
Jak ja uwielbiam takie uogólnianie... :roll:
jedynak = rozpieszczony bogaty bachór, nie jedynak = biedak bez perspektyw i możliwości.... długo nad tym myślałeś?

a do tematu - często tak się zdarza, bo jakby nie patrzył - jedyne dziecko jest zawsze rozpieszczane przez rodziców ;) A pogląd że jedynacy to egoiści wziął się chyba stąd, że nie mają się od kogo nauczyć dzielić wszystkim,i żyć w grupie ;)
Z jednej strony mają lepiej - z drugiej jak juz ktoś powiedział wiecej się też od nich wymaga - 'duma rodziców, więc nie może zawieść ich oczekiwań itp ' ;)
A ja wychodzę z założenia że jak człowiek jest w porządku to nie przewróci mu się w głowie przez to że jest jedynakiem ;) a jak charakterek kiepski, to i w wielodzietnej rodzinie egoista się uchowa ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-28, 18:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
florion napisał(a):
umią

Więcej Ty na pewno nie "umiesz". Radzę zaprzyjaźnić się ze słownikiem ortograficznym.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-28, 20:02 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Albo po prostu fajerfoksa zacząć używać :P

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 16:34 
jedynacy nie mają pojęcia o prawdziwym życiu, myślą że są kimś jak mama im kupi fajne ciuchy, są zawsze czyściutcy jak dupa bobasa, zdaje im się że są fajni że komuś imponują a prawda jest taka, że gdyby mieli braci siostry i biednych rodziców to bybliby zwykłymi jak to oni mówią na innych brudasami i sztywaniakami! są to dla mnie rozpieszczeni smarkacze którzy nie dorastają do pięt tym co klepią biede! to nie oni są fajni tylko pieniądze rodziców ich stwarzają taką iluzję! to są zwykłe patałachy które drzewa rąbać nie umią! jak oni sobie przed kompep czy na imprezce dupke drapią inni muszą ciężko się męczyć żeby przetrwać kolejny dzień w życiu! wyśmiewają się z innych mają wszystkich w dupie! a to że się dobrze uczą to gówno prawda! te ich piątki i czerwone paseczki to żadna inteligencja tylko wykute definicje z książki ! mają poprostu ciapy warunki i cieplo w dupe i jedzenia na zapas i myju prysznic dzień w dzień i kasiury i nieraz im sie zdaje że mają problemy o których biedacy pojecia nie mają! oni myślą że to oni żyją prawdziwym życiem!
nie mają nic wspólnego z prawdziwymi ludźmi! prawdziwi ludzie ciężko pracują i wciąż się wkurwiają! ja mogę tylko pomarzyć o stresie w jakim żyją te dupkoczyściuchy zasrane! dla nich życie jest wogule łatwiejsze, czują się fajni, jak gdzieś idą na miasto to po to żeby ktoś się im na twarz patrzał i myślał ''łał co śliczna dziewczyna/chlopak, on/a jest kimś! ''
gdybym miał przez MIESIĄC TAKIE ŻYCIE JAK ONI byłbym w przyszłości panem świata!


Przepraszam Cię człowieku bardzo... ale chyba na niestrawność cierpisz.
Po pierwsze od kiedy jedynak=bogacz? Tak się składa mój drogi, że jak się ma jedno dziecko to też można klepać biedę. Że rozpieszczeni? Że samolubni? No pojebało chyba... Piszecie o jedynakach jak o... no nie wiem... ludziach zakażonych jakimś wirusem. Tak samo osoba z rodzeństwem jak i bez może być chamem, samolubem, rozpieszczonym bachorem jak i dobrym człowiekiem. A jedynak wcale nie ma ,,łatwiejszej" drogi do bycia samolubem. Co do tych ,,czerwonych pasków i piątek" to tu też każdy ma równe szanse... mniejsze mają dzieci, które muszą więcej robić w domu, są chore, mają chorych rodziców itp. Ale jeśli ktoś chce dojdzie do wszystkiego co sobie zaplanuje. Tu pieniądze mogą pomóc ale ich brak nie zaszkodzi tak jak myślisz bo liczy się otwarty umysł, liczy się inteligencja, chęć poznawania świata. Myślisz, że wszyscy jedynacy co mają piątki klepią wszytko na pamięć? A ludzie z rodzeństwem to inaczej? Ty chyba nawet na pamięć nie klepałeś - widać brak jakiejkolwiek wiedzy po tym jak piszesz - weź się za siebie.

Zrób coś człowieku ze sobą bo jesteś wrzodem na dupie klasy pracującej! Pracuj, ucz się, nie patrz na innych - patrz na siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 20:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-02, 17:18
Posty:27
hehehe ludzi co to ma być ? :mrgreen: :-/ :-/

_________________
Opowiedz mi o tym wypadku.
O jakim wypadlu!?
Chyba nie powiesz mi, ze masz taka twarz od urodzenia!?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 21:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
oj nie każdy jedynak taki jest =]

_________________
What I've felt
What I've known
Never shined through in what I've shown
Never free
Never me
So I dub thee “Unforgiven”
<-/\/\Metallica/\/\->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 09:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
Moim zdaniem są trochę samolubni.....;) W różnym stopniu, ale są.
Ja jestem jedynaczką, wiem coś na ten temat

Ale świetnie się ze sobą dogadują!
Babcia zawsze mi wmawiała, że muszę mieć męża z wielodzietnej rodziny, bo inaczej ze sobą nie wytrzymamy.... tymczasem jest zupełnie odwrotnie - najlepiej dogaduję sie właśnie z jedynakami :]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 09:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Jak na mój gust to jedynakowi nie powinno się wypominać że jest sam bo to nie jego wina ;-) Ja też jestem jedynakiem i chwilami na prawdę tego żałuję że nie napisałem listu do Mikołaja o braciszka :-P A wracając do sedna sprawy to ja nie potrafię tego stwierdzić jacy do końca są ;-) nie lubię się oceniać i zdecydowanie wolę jak inni coś mówią na mój temat tyle że otwarcie a nie gdzieś po kątach ;-) Moim zdaniem w dużej mierze na to jacy jedynacy są wpływa też wychowanie przez rodziców ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 15:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
no właśnie..... Jedynacy zazwyczaj są rozpieszczani i potem trudno jest im dojść z kimkolwiek do porozumienia :D

:aragorn:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 18:37 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Razjel napisał(a):
Moim zdaniem w dużej mierze na to jacy jedynacy są wpływa też wychowanie przez rodziców ;-)

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Jak się przekaże odpowiednie wartości to jest ok :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO