dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-29, 13:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
I kolejna sprawa która jak zwykle z góry wydaje się przesądzona przez jedno zjawisko-stereotyp. To co z tego że jedynak albo z rodzeństwem? To nic nie przesądza. Kluczową rolę w zachowaniu, altruistycznym bądź egoistycznym odgrywa charakter, na który wpływ ma wychowanie rodziców (w zależności od charakteru mniejszy lub większy). Ja należę do grona jedynaków i nie sądzę żebym był egoistą. Zawsze się z wszystkimi dzielę, zawsze jestem w stanie udzielić pomocy. I chociaż moi rodzice do najbiedniejszych nie należą, to nigdy nie miałem spełnionych wszystkich moich zachcianek. Zawsze, aby coś dostać musiałem na to zasłużyć. Byłem nauczony szacunkuMy, do innych ludzi, i nie miało na to wpływu to, że jestem jedynakiem-szanuję po prostu wszystkich, niezależnie do jakiej grupy społecznej należy. Myślę, iż duży wpływ na to miało to, że od "szczuna" byłem wychowywany przez moją babcię, która wpajała mi bardzo staroświeckie poglądy ;)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO