dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-13, 19:27 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Razjel napisał(a):
Moim zdaniem w dużej mierze na to jacy jedynacy są wpływa też wychowanie przez rodziców


Nie też, ale PRZEDE WSZYSTKIM :!:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-09, 10:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 13:12
Posty:2
Bycie jedynakiem nie jest wcale takie wesole. Owszem z nikimnie trzeba sie dzielic ale tez w domu trzeba wszystko robic samemu, otym juz nikt kto ma rodzenstwo nie mysli a szkoda!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-09, 19:33 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Mam 8 letniego brata i on też nic nie robi... więc mi nie wciskaj kitu :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 18:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Bylam jedynaczką przez 11 lat i bylo mi z tym calkiem dobrze. Dogaduje sie z bratem dopiero teraz. Nie bylam jakos przesadnie rozpieszczana o ile pamietam. Zawsze mielismy osobne pokoje, rodzice starali sie nas karac i nagradzac tak jak sobie zasluzylismy.
Znam jedynakow i takich i takich, jedni są typem na "ja" inni typ na "inni" troche pewnie tez zalezy od charakterku a wiedy bardziej w to sie mieszają geny. Co innego wychowanie bo to ono juz do konca ksztaltuje kto co mysli o sobie czy innych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-30, 18:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-22, 20:29
Posty:8
Lokalizacja: Giżycko
A ja wam powiem jedno, ze nigdy na dzień dobry jak się przedstawiam nie przyznaję się ze jestem jedynaczką a to dlatego ze zawsze to powodowało jakieś oburzenie typu: ty jesteś jedynaczką ? :shock: i rozmowa na temat ze fajnie jest jedynakiem albo kijowo. :?:
W szkole średniej większość klasy dopiero na koniec 4 klasy dowiedziała sie ze jestem jedynaczką ( i o dziwo byli zaskoczeni :P ) 8-)
Apropo egoizmu to fakt to zależy przede wszystkim od rodziców mnie uczono tak ze zawsze cokolwiek sie kupiło było to dzielone na 3 i nie było tak ze skoro taty albo mamy nie ma to zjemy (albo ja zjem) tylko zawsze była odłożona i nietykalna część :-) czy ja jestem egoistką ?? nie wiem, chyba raczej nie ( bo raczej nie załuję niczego nikomu i zawsze jestem skora do pomocy) za to jestem z lekka uparta 8-) ale w sumie to tez zależy w jakiej kwestii
Tak więc wniosek mój jest taki ze nie można wszystkich wrzucić do jednego worka i stwierdzoić jedynacy=egoiści, ponieważ są tacy którzy nie są jedynakami a tak sie zachowują - każą jednostkę należy rozpatrywać inwidualnie ....

_________________
... masz tylko jedno życie
.... więc żyj póki masz czas :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 16:05 
Ja tez jestem jedynaczka i kiedyg jak poznałam swoja dalsza kuzynke powiedziała mi ona ze myslała ze bede głupia, zadziorna, chamska i wszystko co najgorsze,
pytałam sie jej czemu tak myslala ..ona na to ze jedynaczki takie sa
Pomyliła sie.. co do mnie :P ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-15, 14:23 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
nargess_ napisał(a):
no właśnie..... Jedynacy zazwyczaj są rozpieszczani i potem trudno jest im dojść z kimkolwiek do porozumienia :D

:aragorn:



no chyba lekka przesada :shock:
to co czytam tu, to wydaje mi się, że wcale nie znacie jedynaków ;>
Dlaczego każdy sądzi, że jedynak nie potrafi się dogadać z innymi, że jest rozpieszczany itp. itd.
A czy to jest ich samych wina, że są jedynakami :?: Bywa i tak, że lepiej dogadują się z "obcymi" niż rodzeństwo między sobą, i bywa tak, że mają również więcej znajomych :P
To są takie same osoby, jak Ci którzy mają rodzeństwo :)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-16, 12:43 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Moj facet jest jedynakiem - i na jego przykładzie moge smiało powiedzieć że jedynacy to normalni ludzie.. moze nawet czasem bardziej wrażliwi na niektóre sprawy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-18, 21:50 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Pewnie, że normalni ludzie :D Nie róbmy z nich nie wiadomo czego :D
Po prostu niektórzy rodzice jedynaków są nadopiekuńczy i spełniają każde ich zachcianki i myślę, że to ma wpływ na późniejsze zachowanie ;) Ale powtarzam NIE WSZYSCY ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-21, 15:14 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nadopiekuńczość rodziców nie zależy od ilości dzieci ;)
Amen.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO