dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-07, 23:45 
Exa napisał(a):
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.



nawet dobre ceny mają - tylko pytanie jaka pojemność będzie optymalna?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-02-19, 01:41 
ironman napisał(a):
każdy porządny sklep militarny ma w ofercie gazy. polecić jakiś dobry?

dobry i w przystępnej cenie, czy dobry i drogi (profesjonalny)?

Exa napisał(a):
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.

jeśli chodzi o samoobronę to mają pełną ofertę, znajdziesz tam wszystko co potrzeba

Weronica napisał(a):
Exa napisał(a):
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.



nawet dobre ceny mają - tylko pytanie jaka pojemność będzie optymalna?

wydaje mi się, że standardowe 50 ml, ewentulanie 75 ml


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-03-22, 22:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-02-26, 22:17
Posty:18
tak 50 ml powinno wystarczyć, w końcu nie używa się tego co chwilę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-04-23, 09:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
ironman napisał(a):
każdy porządny sklep militarny ma w ofercie gazy. polecić jakiś dobry?

dobry powinen mieć zabezpieczenie przed przypadkowym psiknięciem, być w miare tani, posiadać odpowiednio duże stężenie tego "pieprzu" i chyba być w aerozolu...

gracias napisał(a):
Exa napisał(a):
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.

jeśli chodzi o samoobronę to mają pełną ofertę, znajdziesz tam wszystko co potrzeba

no a gdzie kobiety mają się zaopatrywać w takie sprawy jak nie w największym takim sklepie.

kazik napisał(a):
tak 50 ml powinno wystarczyć, w końcu nie używa się tego co chwilę :)

niby zmieści sie do torebki, ale w poradnikach piszą, że powinno się kupować większe opakowania, bo są bezpieczniejsze.

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-07, 01:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-07, 00:55
Posty:3
Najpierw zobaczyć w stacjonarnym sklepie, później zakupić taniej w sieci :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-09, 09:18 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Jasne ze z sieci można kupić. Ale z gazem warto uważać, bo niestety ogrom jest przypadków niewłaściwego użycia i można sobie krzywde zrobic. Nie wiem jak to mozliwe ale chyba w stresie bo wiele jest doniesien ze przy sytuacji napadu wiele osob zamiast na osobe ktora atakuje psiknelo sobie w oczy. Sama bylam raz swiadkiem jak jeden facet na mojego meza chcial psiknac a psiknal sobie we wnetrze auta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-14, 23:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
Greenka napisał(a):
Jasne ze z sieci można kupić. Ale z gazem warto uważać, bo niestety ogrom jest przypadków niewłaściwego użycia i można sobie krzywde zrobic. Nie wiem jak to mozliwe ale chyba w stresie bo wiele jest doniesien ze przy sytuacji napadu wiele osob zamiast na osobe ktora atakuje psiknelo sobie w oczy. Sama bylam raz swiadkiem jak jeden facet na mojego meza chcial psiknac a psiknal sobie we wnetrze auta.

no ale to chyba miejsce zakupu nie wpływa na przypadki niewłaściwego uzycia.
widziałaś ten "przycisk" na gazie? nie da się w zasadzie psiknąć w siebie, bo to taka kieszonka na palec

ZarzadzajGIP napisał(a):
Najpierw zobaczyć w stacjonarnym sklepie, później zakupić taniej w sieci :)

zawsze mi głupio jak tak robię w sklepach, oprócz zakupu perfum- bo oni sami muszą wiedzieć w drogeriach, że mają po prostu za drogo :)
ale jak mamy zaoszczędzić 5 zł, no to po co kombinować?
no i jeszcze cena wysyłki.

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-20, 15:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
zosiaktosia napisał(a):
kazik napisał(a):
tak 50 ml powinno wystarczyć, w końcu nie używa się tego co chwilę :)

niby zmieści sie do torebki, ale w poradnikach piszą, że powinno się kupować większe opakowania, bo są bezpieczniejsze.
wieksze opakowanie będzie maiło więcej srodka drażniącego,i lepsze cisnienie, jeżeli napotkasz osiłka wielkości pudziana to małe opakowanie nawet go nie wkurzy, zas z drugiej strony nie będzie nosiła w kieszeni 100ml opakowania,co nie?';]

Greenka napisał(a):
Jasne ze z sieci można kupić. Ale z gazem warto uważać, bo niestety ogrom jest przypadków niewłaściwego użycia i można sobie krzywde zrobic. Nie wiem jak to mozliwe ale chyba w stresie bo wiele jest doniesien ze przy sytuacji napadu wiele osob zamiast na osobe ktora atakuje psiknelo sobie w oczy. Sama bylam raz swiadkiem jak jeden facet na mojego meza chcial psiknac a psiknal sobie we wnetrze auta.

z głupoty , dlatego ja jestem za tym,żeby kupić sobie najpierw lub jednoczesnie z gazem, tester gazu. czyli opakowanie takie samo, psikacz taki sam, tylko w srodku jakiś inny spray,może odświeżacz;] i trenujesz wyciagnie,psikanie, celowanie itp. można go nawet na kurs samooobrony zabrać i ćwiczyć

jeżeli masz u siebie gdzies taki sklep to pojdz, sprzedawca zawsze Ci cos podpowie, nie musisz kupowac od razu, choć wg mnie jeżeli sklep ma też sprzedaż online, to to będą takie same ceny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-21, 20:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
kawawkubku napisał(a):
wieksze opakowanie będzie maiło więcej srodka drażniącego,i lepsze cisnienie, jeżeli napotkasz osiłka wielkości pudziana to małe opakowanie nawet go nie wkurzy, zas z drugiej strony nie będzie nosiła w kieszeni 100ml opakowania,co nie?';]

A nie jest przypadkiem tak, że ten gaz drażni oczy i kubki smakowe oraz narządy oddechowe?? Bo jeśli tak to czy to będzię szczurek czy pudzian nie zrobi to żadnej różnicy jak trafisz w ryja.
kawawkubku napisał(a):
z głupoty , dlatego ja jestem za tym,żeby kupić sobie najpierw lub jednoczesnie z gazem, tester gazu. czyli opakowanie takie samo, psikacz taki sam, tylko w srodku jakiś inny spray,może odświeżacz;] i trenujesz wyciagnie,psikanie, celowanie itp. można go nawet na kurs samooobrony zabrać i ćwiczyć

Akurat tutaj niema co przesadzać, jak ktoś jest mało rozgarnięty i z gazem sobie nie radzi to niech go nie kupuje. Dla takiej osoby lepszy będzie pistolet hukowy sam w twarz sobie nie strzeli.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-21, 22:28 
zosiaktosia napisał(a):
niby zmieści sie do torebki, ale w poradnikach piszą, że powinno się kupować większe opakowania, bo są bezpieczniejsze.

Najmniejszy ma chyba 15 ml, więc 50 ml to 3 razy więcej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO