dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-09-16, 15:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-08-10, 09:39
Posty:32
Gdzie kupić gaz pieprzowy? Wiem, że jest wiele adresów w internecie, ale szukam tylko godnych polecenia sklepów.

_________________
http://www.xelibri.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-09-28, 12:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Gaz pieprzowy kupisz w każdym sklepie z militariami. Nie ma sensu kupować przez internet. Lepiej poradzić się fachowców, a w takich sklepach bez wątpienia pracują :P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-18, 12:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-26, 15:05
Posty:36
Lokalizacja: Rzeszów
Racja w takich sklepach najlepiej jednak jak ktoś lubi oszczędzać to wiesz :)
Z kolei sporo osób mówi, że kupuje na allegro takie gazy pieprzowe (tanio) ale raz widziałem taki gaz z allegro. Nie dość, że po terminie to bez żadnych atestów i nie wiadomo czy można tego używać w Polsce.
U nas na zajęciach Policja polecała taki gaz z tego sklepu: http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy ... -p-35.html
Nie wiem czy mieli w tym jakiś interes ale sporo osób kupiło i z tego co widziałem to tańszy niż u mnie w sklepie z militariami. Posiada tez atesty itd więc wolę kupić ze sprawdzonego źródła. Bo lipa kiedy masz pewność, że masz gaz przy sobie, a jak dochodzi do sytuacji użycia, on nie działa - a tak się zdarza, poczytajcie na forach.

_________________
Sprawdź co pomogło już setkom ludzi zmienić ich dotychczasowe życie... AFIRMACJE HEPIKA


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-20, 11:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-20, 11:44
Posty:3
pasek napisał(a):
Racja w takich sklepach najlepiej jednak jak ktoś lubi oszczędzać to wiesz :)
Z kolei sporo osób mówi, że kupuje na allegro takie gazy pieprzowe (tanio) ale raz widziałem taki gaz z allegro. Nie dość, że po terminie to bez żadnych atestów i nie wiadomo czy można tego używać w Polsce.
U nas na zajęciach Policja polecała taki gaz z tego sklepu: http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy ... -p-35.html
Nie wiem czy mieli w tym jakiś interes ale sporo osób kupiło i z tego co widziałem to tańszy niż u mnie w sklepie z militariami. Posiada tez atesty itd więc wolę kupić ze sprawdzonego źródła. Bo lipa kiedy masz pewność, że masz gaz przy sobie, a jak dochodzi do sytuacji użycia, on nie działa - a tak się zdarza, poczytajcie na forach.


Masz rację atesty i termin ważności są ważne. Sam zawsze mam gaz w samochodzie bo rożne rzeczy się zdarzają. Niedawno mi się skończył i wczoraj zamówiłem z tej strony., Dam znać jak dojdzie czy prawdę piszą o nim :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-20, 15:03 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Ja mam taki http://www.gaz-pieprzowy.pl/tag/gaz-pieprzowy-cena/ i zapłaciłem za nie go 17zł, ale jeszcze nie miałem przyjemności przetestować. Gościu w sklepie z militariami, powiedział że jest dobry na niedźwiedzie, więc mu zaufałem. Tutaj zresztą, też ma dobrą opinię ;P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-21, 11:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-20, 11:44
Posty:3
No i mi dzisiaj doszedł ten gaz RSG-3 Curd's Police 60ml z antybandyta.pl z pojemnikiem zapasowym.
Przesyłka bardzo szybko, paczka dobrze zabezpieczona, pojemniki pełne, wszystko z długim terminem przydatności i atestem tak więc dobry sklep.

Ja akurat kupiłem coś mocniejszego i droższego ale są też tańsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-24, 11:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-26, 15:05
Posty:36
Lokalizacja: Rzeszów
Mały napisał(a):
No i mi dzisiaj doszedł ten gaz RSG-3 Curd's Police 60ml z antybandyta.pl z pojemnikiem zapasowym.
Przesyłka bardzo szybko, paczka dobrze zabezpieczona, pojemniki pełne, wszystko z długim terminem przydatności i atestem tak więc dobry sklep.

Ja akurat kupiłem coś mocniejszego i droższego ale są też tańsze.



No to dobrze że doszedł. Ja sam zamawiałem też już kilka razy z tego sklepu dla siebie i znajomych nie tylko gaz więc dlatego też Ci to poleciłem. mam pewność, że nie sprzedają tam żadnego szajsu.

_________________
Sprawdź co pomogło już setkom ludzi zmienić ich dotychczasowe życie... AFIRMACJE HEPIKA


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2012-12-28, 13:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
Ja tez korzystałem z tego sklepu antybandyta.pl bo mają dość niskie ceny, wszystko z wymaganym atestem tak jak piszecie no i masę pozytywnych opinii w internecie :)
Dlatego też trzeba korzystać ze sprawdzonych sklepów. :)

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2014-08-27, 00:20 
każdy porządny sklep militarny ma w ofercie gazy. polecić jakiś dobry?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-02-03, 22:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO