dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-28, 22:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Carbid napisał(a):
kawawkubku napisał(a):
wieksze opakowanie będzie maiło więcej srodka drażniącego,i lepsze cisnienie, jeżeli napotkasz osiłka wielkości pudziana to małe opakowanie nawet go nie wkurzy, zas z drugiej strony nie będzie nosiła w kieszeni 100ml opakowania,co nie?';]

A nie jest przypadkiem tak, że ten gaz drażni oczy i kubki smakowe oraz narządy oddechowe?? Bo jeśli tak to czy to będzię szczurek czy pudzian nie zrobi to żadnej różnicy jak trafisz w ryja.
widziałam filmiki ,że większych okazów nie ruszał ten gaz, dlatego tak piszę. ale też są filmiki ,że faceci płacza jak małe dzieci po gazie
kawawkubku napisał(a):
z głupoty , dlatego ja jestem za tym,żeby kupić sobie najpierw lub jednoczesnie z gazem, tester gazu. czyli opakowanie takie samo, psikacz taki sam, tylko w srodku jakiś inny spray,może odświeżacz;] i trenujesz wyciagnie,psikanie, celowanie itp. można go nawet na kurs samooobrony zabrać i ćwiczyć

Akurat tutaj niema co przesadzać, jak ktoś jest mało rozgarnięty i z gazem sobie nie radzi to niech go nie kupuje. Dla takiej osoby lepszy będzie pistolet hukowy sam w twarz sobie nie strzeli.[/quote]są i tacy zdolni,że by sobie tym krzywde zrobili. . nie wiem czy mnie przekonuje pistolet hukowy? co po tym huku jeśli w miescie cały czas jest głośno


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-05-29, 01:18 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
ale chyba nie na tyle głośno by potężny huk nie był słyszalny.

kawawkubku napisał(a):
z głupoty , dlatego ja jestem za tym,żeby kupić sobie najpierw lub jednoczesnie z gazem, tester gazu. czyli opakowanie takie samo, psikacz taki sam, tylko w srodku jakiś inny spray,może odświeżacz;] i trenujesz wyciagnie,psikanie, celowanie itp. można go nawet na kurs samooobrony zabrać i ćwiczyć

a takim testerem nie może być po prostu mały dezodorant? trzeba kupować drugi gaz? czy masz jakiś konkretny tester na myśli?

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-06-02, 22:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
zosiaktosia napisał(a):
ale chyba nie na tyle głośno by potężny huk nie był słyszalny.
słyszalny tak, ale czy ktos zareaguje?

zosiaktosia napisał(a):
a takim testerem nie może być po prostu mały dezodorant? trzeba kupować drugi gaz? czy masz jakiś konkretny tester na myśli?
może, ale nie jest on ani wielkości, ani takiej samej budowy jak gaz, a ten tester jest identyczny jak prawdziwy drażniący gaz. był taki sam jak ten https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml ,ale tego testera chwilowo chyba nie ma


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-06-11, 22:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
kawawkubku napisał(a):
nie wiem czy mnie przekonuje pistolet hukowy? co po tym huku jeśli w miescie cały czas jest głośno

Może w mieście jest głośno ale sam wygląd może straszyć, a w połączeniu z wrzaskiem ma szansę zadziałać.

kawawkubku napisał(a):
słyszalny tak, ale czy ktos zareaguje? Nawet jak nikt nie zareaguje to jest szansa, że napastnika spłoszy i juz jest po kłopocie.

zosiaktosia napisał(a):
a takim testerem nie może być po prostu mały dezodorant? trzeba kupować drugi gaz? czy masz jakiś konkretny tester na myśli?
Jak już to chyba lepiej kupić 2 takie same gazy i na jednym testować swoje umiejętnści bez zagrożenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-06-19, 08:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
Carbid napisał(a):
kawawkubku napisał(a):
nie wiem czy mnie przekonuje pistolet hukowy? co po tym huku jeśli w miescie cały czas jest głośno

Może w mieście jest głośno ale sam wygląd może straszyć, a w połączeniu z wrzaskiem ma szansę zadziałać.

ja uważam, że największą szanse daje jednak coś co obezwładnia przeciwnika a nie go straszy...

kawawkubku napisał(a):
zosiaktosia napisał(a):
ale chyba nie na tyle głośno by potężny huk nie był słyszalny.
słyszalny tak, ale czy ktos zareaguje?


czy jak agresor zobaczy, że to był tylko huk i nic się mu nie stało to czy zrezygnuje z napaści? kradzieży torebki?

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-06-20, 10:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
zosiaktosia napisał(a):
ja uważam, że największą szanse daje jednak coś co obezwładnia przeciwnika a nie go straszy...

Ale do obezwładniania słuzy paralizator, gaz daje ci tylko trochę czasu na ucieczkę, dokladnie tak samo jak pistolet napastnik jak nie jest naćpany i nieśmiertelny to się zastanowi co się dzieje a ty zyskujesz czas.

kawawkubku napisał(a):
czy jak agresor zobaczy, że to był tylko huk i nic się mu nie stało to czy zrezygnuje z napaści? kradzieży torebki?

A jak zlodziej kradnie w sklepie i ktoś krzyczy zlodziej to ten kradnie dalej czy ucieka?? Najważniejsze żeby nie zostać złapanym, napaść jest dobra jak jest jeden na jeden a nie przy świadkach obecnych lub tych ktorzy się zaraz zbiegna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-08-09, 14:27 
zosiaktosia napisał(a):
czy jak agresor zobaczy, że to był tylko huk i nic się mu nie stało to czy zrezygnuje z napaści? kradzieży torebki?

istnieje szansa, bo adrenalina może tak zadziałać, że facet właśnie zacznie uciekać. ale też uważam, że gaz skuteczniejszy.

Carbid napisał(a):
A jak zlodziej kradnie w sklepie i ktoś krzyczy zlodziej to ten kradnie dalej czy ucieka?? Najważniejsze żeby nie zostać złapanym, napaść jest dobra jak jest jeden na jeden a nie przy świadkach obecnych lub tych ktorzy się zaraz zbiegna.

torebke moe Ci ukraść i po tym i w trakcie tego jak będziesz krzyczeć pomocy. reakcja powinna być bardziej skuteczna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-08-09, 23:36 
asdf napisał(a):
zosiaktosia napisał(a):
czy jak agresor zobaczy, że to był tylko huk i nic się mu nie stało to czy zrezygnuje z napaści? kradzieży torebki?

istnieje szansa, bo adrenalina może tak zadziałać, że facet właśnie zacznie uciekać. ale też uważam, że gaz skuteczniejszy.

tańszy i skuteczniejszy. inwestujcie w gaz.

asdf napisał(a):
torebke moe Ci ukraść i po tym i w trakcie tego jak będziesz krzyczeć pomocy. reakcja powinna być bardziej skuteczna.

czyli wchodząc w niebezpieczne rejony wyciągacie gaz z torebki i niesiecie w kieszeni?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-09-08, 22:07 
kawawkubku napisał(a):
widziałam filmiki ,że większych okazów nie ruszał ten gaz, dlatego tak piszę. ale też są filmiki ,że faceci płacza jak małe dzieci po gazie

to nawet nie kwestia placzu, ze napasnik musi zaplakac, gaz ma podzialac tak drazniaco, ze Ty bedziesz mial okazje uciec


Carbid napisał(a):
Ale do obezwładniania słuzy paralizator, gaz daje ci tylko trochę czasu na ucieczkę, dokladnie tak samo jak pistolet napastnik jak nie jest naćpany i nieśmiertelny to się zastanowi co się dzieje a ty zyskujesz czas.
a.

dopuszczone do sprzedazy w Polsce paralizatory maja moc na takim poziomie ze praktycznie nie powoduja paralizu, moze czesciowe odretwienie, generalnie skutek taki jak w przypadku gazu ze masz chwile na ucieczke, moze nawet krotsza

fed napisał(a):
czyli wchodząc w niebezpieczne rejony wyciągacie gaz z torebki i niesiecie w kieszeni?


tak doslownie powinno byc, wieczorem, w ciemnej ulicy, poza terenm zabudowanym , gaz w rece, w rekawie, w latwodostepnej kieszeni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gaz pieprzowy - gdzie kupię?
PostNapisane: 2015-10-29, 23:47 
radek0 napisał(a):
tak doslownie powinno byc, wieczorem, w ciemnej ulicy, poza terenm zabudowanym , gaz w rece, w rekawie, w latwodostepnej kieszeni

calkowicie sie pod tym podpisuje
jaki wiec gaz mam kupic dziewczynie zebysmy czuli ze ona bedzie bezpieczniejsza ?

Weronica napisał(a):
Exa napisał(a):
Militaria.pl np. sprzedaje gazy.

nawet dobre ceny mają - tylko pytanie jaka pojemność będzie optymalna?

no wlasnie jaka dla kobiety?

kawawkubku napisał(a):
wieksze opakowanie będzie maiło więcej srodka drażniącego,i lepsze cisnienie,

na co zwracac uwage wybierajac taki gaz ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO