dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-01, 01:39 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
kwestia aborcji... jestem przeciwny ale każdy ma prawo robić ze swoim życiem to na co ma ochotę jednakże osobę z mojego otoczenia próbowałbym odwieść od tego

eutanazja... za ale tylko pokrzywdzony może o tym decydować

_________________
What I've felt
What I've known
Never shined through in what I've shown
Never free
Never me
So I dub thee “Unforgiven”
<-/\/\Metallica/\/\->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 02:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Temat jest dosc kontrowersyjny, ale tematow takich sie nie boje.

Wiec zaczne od Eutanazji, czy powinna byc ? Tutaj mysle ze jednak tak, poniewaz sa osoby ktore cierpia ze swoja choroba, lub sa tak sparalizowane ze zostaje im sie patrzec w sufit. To nie jest wowczas zycie tylko nieustanne blaganie o smierc...

Co do Aborcji, to jestem jak najbardziej ZA, dlaczego mam takie a nie inne zdanie ? Otoz na pewno nie mowie tutaj o aborcji w 9 miesiacu ciazy, ale tak do miesiaca czasu, kiedy to plod zaczyna dopiero sie rozwijac, wowczas powstaja komorki, z religijnego punktu widzenia bodajze dopiero w 3 - 4 miesiacu dziecko dostaje dusze, bedac w brzuchu matki, tak wiec generalnie usuwamy material, a nie dziecko. A teraz uzasadnie swoje zdanie, ano opieram sie tym ze wiele kobiet wroc... dziewczyn nie raz sa na tyle glupie ze wpadaja, nie raz czytuje o 16 letnich matkach... no i co wowczas poczac, nie ma sie wyksztalcenia, nie ma ojca bo prawdopodobnie sie poznalo na dyskotece i koniec, nie ma zadnych srodkow finansowych oprocz rodziny i jej dobrej wolil. Ale tutaj chodzi tez o kobiete, ktora jest za mloda na matke no bo sami rozwazcie co 16 latka ma do przekazania swojemu dziecku ?

Czekam na wasze opinie dalsze zwiazku z ta sprawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nie zgodzę się z tobą. Była głupia to niech poniesie konsekwencję. Jeśli faktycznie nie ma warunków, nie ma jej kto pomóc powinna urodzić i zostawić dziecko w szpitalu.

Na aborcję mogę się zgodzić gdy wynikła po gwałcie lub ciąża zagraża życiu matki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
szostoll napisał(a):
Była głupia to niech poniesie konsekwencję


szostoll napisał(a):
powinna urodzić i zostawić dziecko w szpitalu.


Ale czemu dziecko ma cierpiec za glupote matki ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:34 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Heh.... teraz to już sam nie wiem :-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
No wiec wlasnie, ja nie patrze na wygode matki, tylko na dziecko ktore najbardziej jest poszkodowane w tej sytuacji. Nie tylko tutaj dom dziecka jest jakze niemila kara dla takiego bobasa, to potem ono jest samo na siebie zdane, oczywiscie istnieja instytucje ktore pomagaja takim dzieciom, potem takim doroslym ktorzy np wyszli z domu dziecka, ale to nie zastapi rodziny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 19:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Aborcja - TAK. Mój tylek, moj wybor.
Eutanazja - TAK ale to juz trudniejsze. Ja chce miec mozliwosc wyboru "lzejszej" smierci. tylko kto mi w tym pomoze i wezmie odpowiedzialnosc za to? Ciezka sprawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 19:45 
Cytuj:
ja uważam iż eutanzja powinna być dozwolona jeśli to skróci męki w jakich dany człowiek żyje i bardzo mocno się męczy. każdy powinien mieć prawo do godnej śmierci.

co do aborcji to jestem przeciwnikiem (jedyny wyjątek to że dziecko jest bardzo poważnie chore i nie będzie miało szans na przeżycie zaraz po urodzeniu) a w pozostałych przypadkach jestem przeciwny.


Takie jest moje zdanie i Go nie zmienię. Dodam tylko iż te kobiety które decydują się na aborcję (w kraju , czy innych krajach czy też za pomocą jakiś tabletek ect) to są dla mnie zwykłe MORDERCZYNIE :!: Ja z taką nie chciałbym mieszkać pod jednym dachem jakby ZABIŁA nasze dziecko - od razu taka na bruk albo przytoczę cytat z Potopu " Babę pod lód" "!" Takich lekarzy co MORDUJĄ dzieci to ciężkie prace do końce życia na rzecz społeczeństwa :!:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 20:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Silverfox napisał(a):
No wiec wlasnie, ja nie patrze na wygode matki, tylko na dziecko ktore najbardziej jest poszkodowane w tej sytuacji. Nie tylko tutaj dom dziecka jest jakze niemila kara dla takiego bobasa, to potem ono jest samo na siebie zdane, oczywiscie istnieja instytucje ktore pomagaja takim dzieciom, potem takim doroslym ktorzy np wyszli z domu dziecka, ale to nie zastapi rodziny.


Takie dziecko potem dorasta moze sie w kims zakochac i zalozyc prawdziwa rodzine. Ty patrzysz wlasnie nie na dziecko tylko jak matce jest wygodniej!!! Ten czlowiek w Twoim rozumieniu jest z gory skazany na to jakby w dalszej czesci zycia nie zaslozyl na milosc. Skreslasz go przez goopote rodzicow. Pomysl o jego calym zyciu, a nie tylko o okresie dorastania. Sa kobiety ktore potem tego zaluja, a jakby to Twoi rodzice zdecydowali sie na skrobanke? Chcialbys tego? Chcialbys nie istniec? Wszystko w zyciu jest wyjatkowe, muskajacy Cie wiatr po twarzy, spiew ptakow, slonce padajace na policzki,, moze my tego tak nie dostrzegamy bo spotykamy sie z tym na codzien. Ale ktos taki nigdy tego nie zazna. A gdyby ktores dziecko z tych zabitych w lonie matki mialo wynalezc chorobe na raka czy jakos inaczej przyczynic sie ludzkosci?
Goopie podejscie. Jedyna rzecz chyba w ktorej sie calkowicie zgadzam z kosciolem katolickim.

Tylko gdyby byl gwalt lub ciaza zagrazala zyciu matki i tyle.
Otworzyc Auschwitz spopielic lekarzy wykonujacych takie nielegalne zabiegi jak i zwyrodnialem matki i ojcow. A jeszcze mozna byloby sie wzbogacic i zarobic na tym poprzez jakies reality show, smierc na zywo. Ogladalbym kazdy odcinek, wcale nie byloby mi ich zal. Wychodzac z zalozenia ze jesli tacy rodzice przez wlasna glupote moga decydowac o zyciu i smierci to ktos moze rowniez decydowac za nich.

Eutanazje popieram, jesli czlowiek sie meczy i nie ma mozliwosci na wyleczenie go.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 23:35 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
matelka napisał(a):
y patrzysz wlasnie nie na dziecko tylko jak matce jest wygodniej!!!

tak yhy jasne kolego chyba nie czytales dobrze mojego postu, czlowieku nie mowie ze matce ma byc wygodniej, ale powiedz co sensownego przekaze 16 latka swojemu dziecku jakie wartosci?! Ok mowisz mi ze moze byc dom dziecka, tylko powiedz mi czemu przez takie jak Ty myslenie mamy obecnie przepelnione domy dziecka, dlaczego dzieciaki z katowickiego domu uciekaja?!

matelka napisał(a):
A gdyby ktores dziecko z tych zabitych w lonie matki mialo wynalezc chorobe na raka czy jakos inaczej przyczynic sie ludzkosci?


A gdybym mial samolot to polecial bym nim do Nowego Jorku, gdyby byla aborcja nie bylo by Hitlera bo matka Adolfa by go poronila, w takie myslenie mozemy sie bawic, gdybanie lub inne zakladanie co by bylo...

Co by bylo gdybym byl wladca swiata ;>

No stary sorry, ale ile jest dziewczyn ktore na tzw ciaze chca zatrzymac faceta, bo ma z nim dziecko ? Ile razy z takich rodzin zaczyna sie patologia ?! Chcesz pogadac na takie tematy nie ma sprawy, ale spojrz na druga strone medalu, co mloda matka bez wyksztalcenia moze zapewnic swojemu dziecku. Czlowieku walnij sie w lepetyne i myslij, bo takimi argumentami to mozesz Lyzwynskiego chyba przekonac...

Kobieta, ktora chce dopuscic sie do aborcji to jej indywidualna sprawa, nie powinno to byc zadne kontrolowane przez panstwo. Ludzie zrozumcie ze jezeli taka osoba nie znajdzie pomocy LEGALNEJ to pojdzie do mniej legalnych miejsc ktore moga zrobic jej krzywde na przyszlosc.

A mam takie pytanie matelka jestes wierzaca osoba ?


BTW :

Kod:
Otworzyc Auschwitz spopielic lekarzy wykonujacych takie nielegalne zabiegi jak i zwyrodnialem matki i ojcow. A jeszcze mozna byloby sie wzbogacic i zarobic na tym poprzez jakies reality show, smierc na zywo. Ogladalbym kazdy odcinek, wcale nie byloby mi ich zal. Wychodzac z zalozenia ze jesli tacy rodzice przez wlasna glupote moga decydowac o zyciu i smierci to ktos moze rowniez decydowac za nich.


Czy ty zauwazyles co piszesz ? Z jednej strony bronisz zaciecie zycia ludzkiego, a z drugiej strony sam chcialbys ogladac czyja smierc ?! Czlowieku jak juz bronisz zycia, to nie baw sie w morderce tych zlych!

Tak samo moge rowniez powiedziec o zydach, cyganach i innych nacjach, bo oni moga byc zli! :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO