dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-14, 08:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
LOOOOL przeciez Ci napisalem tylko przyklady. Nie potrafisz ich widocznie zrozumiec. Teraz male dzieci maja duza szanse na adopcje. Aha Hitler byl wychowywany w dobrym domu.

Nie jestem wierzaca osoba gdybys przeczytal posta dokladnie to bys sie o tym dowiedzial. ;-)

Mloda matka bez wykszalcenia niech sie nie puszcza bo sex to nie tylko przyjemnosc a odpowiedialnosc.

Tak zauwazylem co pisze ale skoro tacy rodzice moga decydowac o czyims zyciu z wlasnej glupoty to niech inni decyduja za nich o ich zyciu. Zreszta dobrze ze jest jak jest i wiecej osob mysli tak jak ja. Dlatego aborcja u nas w kraju jak i w wiekszosci jest nielegalna.

BTW argumenty sa dobre bo wiele osob takie ma jak Ci sie nie podoba to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac.

Wikipedia:

Negatywne skutki aborcji dla zdrowia fizycznego kobiet

U kobiet które poddały się zabiegowi aborcji częsciej wystepuje rak piersi, przy kolejnych ciążach dochodzi do poronień samoistnych, często też są one bezpłodne lub dzieci rodzą się z wadami. Skutki te są szczgólnie ciężkie gdy przerywa sie pierwszą ciąże w życiu kobiety bądź jest ona nastolatką. Fakty te zostały uwzględnione także w prawodawstwie np. w Bułgarii w dobie komunizmu pomimo legalności aborcji na żądanie u kobiety która wcześniej nie rodziła dzieci można było ja wykonać jedynie pod pewnymi ściśle określonymi warunkami (np. gdy ciąża była wynikiem gwałtu).

Aborcja na świecie

Zgodnie z uchwaloną w 1989 r. przez ONZ Konwencją o prawach dziecka dziecko oznacza, każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat (art. 1) oraz każde dziecko ma niezbywalne prawo do życia (art. 6). Jednocześnie w niemającej mocy prawnej preambule zapisano: dziecko, z uwagi na swoją niedojrzałość fizyczną oraz umysłową, wymaga szczegółowej opieki i troski, w tym właściwej ochrony prawnej, zarówno przed, jak i po urodzeniu.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 12:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
matelka napisał(a):
BTW argumenty sa dobre bo wiele osob takie ma jak Ci sie nie podoba to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac.
ejjjj :P ja Nie chcialem w zaden sposob Cie obrazic :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 17:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Nie zmienie zdania, wolalabym miec MOZLIWOSC usuniecia ciazy niz urodzic i oddac do domu dziecka. Tam to jest dopiero raj..
Nie urodzic dziecka a usunac to tez potezne obciazenie psychiczne, wiele kobiet meczy sie z tym po latach kiedy mysli jak mogloby byc kiedy by jednak urodzilo. Ale zawsze bylaby taka mozliwosc jak WYBOR. A "sumienie" to cos indywidualnego.
EOT jak dla mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 18:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Silverfox napisał(a):
matelka napisał(a):
BTW argumenty sa dobre bo wiele osob takie ma jak Ci sie nie podoba to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac.
ejjjj :P ja Nie chcialem w zaden sposob Cie obrazic :)


Wiem, sorka. :->
Osobiscie mam 2 kumpli z domu dziecka i sa spoko. Juz wyrosli nawet 1 ma swoje mieszkanie. :-P Ma dziewczyne, swoje zycie i nie jest ulomny. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 00:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
matelka napisał(a):
Wiem, sorka.
Osobiscie mam 2 kumpli z domu dziecka i sa spoko. Juz wyrosli nawet 1 ma swoje mieszkanie. Ma dziewczyne, swoje zycie i nie jest ulomny.


hehehe ja nie twierdze ze kazdy z domu dziecka to patologiczna rodzina, ale jak sie patrzy na statystyki, jak sie czyta lub oglada niektore programy, na temat domow dziecka, jak to starsi koca mlodszych, albo jak dochodzi nie raz do gwaltow. To wiesz potem czlowiek mysli o niewiadomo czym. Poniekad chcialem tylko nadmienic, ze jednak gdyby kobieta miala mozliwosc sama by wybrala, czula by sie pewniejsza, rozumiem ze 15 - 16 letnie gowniary powinny cierpiec, ale nie raz jest tak, ze po prostu bardziej jest to szok dla rodzicow niz dla samej matki. Szczerze mowiac, myslac dalej, jednak uliberalnil bym to prawo. A dlaczego ?

Poniewaz jezeli kobieta sie uprze z aborcja to znajdzie kogos, sam nie raz czytalem jak to nasze polki za 1500 pln wyjezdzaja na bialorus w celu wykonania aborcji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 00:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
A po co wyjezdzac skoro za 1000 zl robi sie to w polsce? :-P

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 01:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
matelka napisał(a):
A po co wyjezdzac skoro za 1000 zl robi sie to w polsce?
Powiem tak ze wiele lekarzy jednak boi sie teraz, bo za zle wypisanie lekarstw juz moga odpowiadac i to nawet siedziec ;) wiec wiele polek wyjezdza jednak na wschod.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Eutanazja, aborcja
PostNapisane: 2011-09-27, 16:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
A gdzie można kupić tanio nowego mercedesa ?

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Eutanazja, aborcja
PostNapisane: 2011-09-29, 22:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-29, 21:55
Posty:1
Ciężka sprawa... Życie to życie, raz danego nie można odebrać. Interesowałem się ostatnim8i czasy tym wątkiem i znalazłem ostatnio ciekawą stronkę o podobnej tematyce,newsy o śmierci i inne ciekawostki. Wciąga...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Eutanazja, aborcja
PostNapisane: 2011-09-30, 08:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 08:48
Posty:1
Jest to ciężki temat, napewno każdy się zastanawia nad swoją przyszłością, swojego dziecka, kiedy umrzemy? te pytanie ciągle nam się nasuwa. Chciałam coś napisać na co natchnęłam ostatnio się w internecie. Jest to artykuł, gdzie są przypadki precyzyjnego przepowiadania daty śmierci. Bardzo mnie to zaciekawiło. Są opisane historii ludzi, ich rodzin i zawsze po zrobieniu tego testu data śmierci była przepowiedziana w 100%. Niesamowite. Zachęcam do odwiedzenia tej strony: http://postlinknews.com/349news.php


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO