dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-18, 16:50 
świadkowie jechowy słudzy ciemnosci , sekta pełna kłamstwa , zakłamania , obłudy , fałszu , kpiny ze świętości i świętych sakrametów , 5 przykazanie BOŻE mówi nie zabijaj - ratowanie zycia ludzkiego , zaczepiacie bezczelnie i nachalnie ludzi na ulicy , chodzicie i pukacie do mieszkań , to czysta bezczelnosć , wrzucacie do skrzynek swoje bzdurne pełne obłudy i kłamstwa ulotki , wielokrotnie przepowiadaliście koniec swiata , potraficie swoim zakłamaniem i podstępem namawiać ludzi do wstapienia do sekty jechowych , tylko głupcy mogą uwierzyc w wasze kłamstwa , grozice i prześladujecie ludzi , którzy wystąpili z waszej sekty , uważacie ich za świnie które wróciły do błota , zostawcie w spokoju PANA JEZUSA I MARYJĘ NIEPOKALANĄ DZIEWICĘ BEZ GRZECHU PIERWORODNEGO POCZETĄ , bo tym surowsza kara was spotka , sami nie wchodzicie do KRÓLESTWA BOŻEGO i innym nie pozwalacie tam wejść , kiedy wyznacie swoje grzechy i przystąpicie do pokuty ? , sekta jechowych pełna obłudy , fałszu i kłamstwa , kłamstwo i podstęp jest z szatana , proszę nas nie zaczepiać , nie życzymy sobie tego wy obłudni jechowi ! ! !


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-18, 23:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 17:44
Posty:19
Lokalizacja: Gdańsk
wow...ale zabłysłeś inteligencją!! Wnioskuje, że nie chcesz mieć nic wspólnego ze Świadkami Jehowy, więc nie wchodź na ten temat. Masz worek treningowy?? to może wyżyj się na nim :-) ile w tobie nienawiści!! dziwie się, skąd ta nienawiść?? jaka religia podsyca taką nienawiść do innych?? chyba nie chrześcijańska? nie mam zamiaru pisać z kimś takim jak ty, więc na tym koniec. Znajdź sobie takich, z którymi będziesz się karmił różnymi bzdurami i uprzedzeniami do innych wyznań.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-19, 19:10 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
gość napisał(a):
zaczepiacie bezczelnie i nachalnie ludzi na ulicy , chodzicie i pukacie do mieszkań , to czysta bezczelnosć , wrzucacie do skrzynek swoje bzdurne pełne obłudy i kłamstwa ulotki , wielokrotnie przepowiadaliście koniec swiata , potraficie swoim zakłamaniem i podstępem namawiać ludzi do wstapienia do sekty jechowych


Pozwolę sobie tylko zauważyć, że Katolicy też prowadzą regularne 'krucjaty', kiedy tylko mają styczność z osobą innej wiary. Powiedz tylko jakiejś dewotce, że wyznajesz innego Boga i dowiesz się co to znaczy bezczelność ;)
Aha, i Świadkowie Jehowy w Polsce są religią, więc nie nazywajmy ich sektą.


Pytam, ponieważ uczyliśmy się dawniej na religii, że Świadkowie Jehowy mają zakaz modlenia się z 'innowiercami' i chciałam skonfrontować te czysto teoretyczne informacje z praktyką ;)
Dzięki bardzo za odpowiedź.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-19, 20:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 17:44
Posty:19
Lokalizacja: Gdańsk
Cytuj:
uczyliśmy się dawniej na religii, że Świadkowie Jehowy mają zakaz modlenia się z 'innowiercami' i chciałam skonfrontować te czysto teoretyczne informacje z praktyką


Witaj. aha, rozumiem. No więc nie mamy takiego zakazu;-)
Miło mi było!

PS. Dziękuję za wstawiennictwo w sprawie tego gościa ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-21, 08:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-19, 20:58
Posty:25
Gościu ja nie rozumiem Twojego problemu!!! Nie lubisz Świadków Jehowych to ich po prostu omijaj z daleka! Przypominam Ci, że masz wolną wole, a to oznacza prawo wyboru!!! Nikt Cię nie zmusza na siłę byś wierzył w ich wiarę! A swoim postępowaniem tutaj udowadniasz jaki mało inteligenty jesteś! Gadasz, że to sekta, że kłamią itd, a masz na to konkretne dowody, że kłamią??? Pomyśl zanim coś tu napiszesz i pisz mądrze!!!


Ja zastrzeżenia do Świadków Jehowych mam tylko takie, że najczęściej zaczepiacie małe dzieci, którzy idą sami bez dorosłego. Ale nie takie bardzo małe tylko takie. Które można skłonić do myślenia i takie, które łatwo do swojej wiary można przekonać. To jest troche nie fair, bo te dzieci do końca same jeszcze nie potrafią wybrać co jest dla nich najlepsze.
Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-22, 14:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 17:44
Posty:19
Lokalizacja: Gdańsk
MałaMi napisał(a):
Ja zastrzeżenia do Świadków Jehowych mam tylko takie, że najczęściej zaczepiacie małe dzieci, którzy idą sami bez dorosłego. Ale nie takie bardzo małe tylko takie. Które można skłonić do myślenia i takie, które łatwo do swojej wiary można przekonać. To jest troche nie fair, bo te dzieci do końca same jeszcze nie potrafią wybrać co jest dla nich najlepsze.
Pozdrawiam!


Witaj. Ciesze się że mam okazje ci to wyjaśnić. Więc, najpierw weź pod uwagę taką rzecz, że my nikogo nie NAKŁANIAMY do danego sposobu postępowania. Staramy się tylko przekazywać to, co sami wiemy z Biblii. Zachęcamy jednak, żeby, jeśli ktoś zechce, studiował z nami, bezpłatnie, Pismo Święte.
Ale to są tylko zachęty, propozycje a nie nakłanianie. Jeśli chodzi o dzieci, jeszcze nie pełnoletnie, to ogólnie jesteśmy zachęcani, żeby z takimi nie rozmawiać. Na ulicy może się zdarzyć, że ktoś pozostawi nieletniemu jakąś informacje i tyle. A jeśli otwiera nieletnia osoba drzwi od swojego mieszkania, to pytamy czy są rodzice, albo ktoś dorosły, jeśli nie to przychodzimy innym razem żeby zastać dorosłych. Jeśli ktoś, np. z gorliwości swojej rozmawia ze wszystkimi, jak leci, to błąd. Osobiście nie znam takiego przypadku. Ogół tak nie postępuje.
A słyszałaś może kiedyś taką rozmowę z nieletnim?
Pamiętam taką sytuacje, gdy otworzyła nam osoba niepełnoletnia z wyglądu, jakieś 16, 17 lat i mówi, że rodziców nie ma. Więc moja siostra spytała, czy jego zdaniem rodzice mieliby coś przeciwko, żebyśmy zostawili do przeczytania krótka informacje. Na tym się zakończyła rozmowa.
Mam nadzieję, że naświetliłem trochę naszą postawę wobec głoszenia nieletnim ;-)
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-23, 01:11 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A może gość się zarejestruje, a nie będzie anonimowo pisał?

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-24, 00:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-19, 20:58
Posty:25
UWS odp. Ci na pytanie: tak widziałam jak dwie kobiety z waszej wiary zaczepiało mnie i moja kuzynke! Ona miala 11 lat wtedy a ja 16... Siedziałyśmy w parku na ławce, kobiety spytały sie czy jest wolne miejsce obok nas i my odpowiedzialysmy, ze oczywiscie jest wolne! I wtedy się zaczęło... najpierw podeszły nas w tem sposob, ze pytały co nas nasza wiara uczy, potem twierdziły, że Księdza w kościele nas okłamują, a jak zaczelam jasno dawac im do zrozumienia, ze mnie nie interesują ich poglądy to one stawaly sie jeszcze gorzej nachalne, wyciągnęły te gazetki swoje i zaczely jasno dawac do zrozumienia, że nie odejdą dopóki nie przymiemy tych gazetek! Przykro mi było, ze takie starsze kobiety tak dokuczliwie nas nachodziły... Stwierdziłam ze nie bede z nimi dłuzej rozmawiac to orzekły że nie mamy godności dla starszych osób i że nasza religia zle nas naucza i wychwuje! To naprawde miłe nie było...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-24, 23:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 17:44
Posty:19
Lokalizacja: Gdańsk
MałaMi napisał(a):
UWS odp. Ci na pytanie: tak widziałam jak dwie kobiety z waszej wiary zaczepiało mnie i moja kuzynke! Ona miala 11 lat wtedy a ja 16... Siedziałyśmy w parku na ławce, kobiety spytały sie czy jest wolne miejsce obok nas i my odpowiedzialysmy, ze oczywiscie jest wolne! I wtedy się zaczęło... najpierw podeszły nas w tem sposob, ze pytały co nas nasza wiara uczy, potem twierdziły, że Księdza w kościele nas okłamują, a jak zaczelam jasno dawac im do zrozumienia, ze mnie nie interesują ich poglądy to one stawaly sie jeszcze gorzej nachalne, wyciągnęły te gazetki swoje i zaczely jasno dawac do zrozumienia, że nie odejdą dopóki nie przymiemy tych gazetek! Przykro mi było, ze takie starsze kobiety tak dokuczliwie nas nachodziły... Stwierdziłam ze nie bede z nimi dłuzej rozmawiac to orzekły że nie mamy godności dla starszych osób i że nasza religia zle nas naucza i wychwuje! To naprawde miłe nie było...

no tak, masz racje, to mogło być nie miłe. Ogólnie jest tak jak napisałem. Ale mogą się zdarzyć osoby, zwłaszcza starsze wiekiem, które są starej daty i nie mają taktownego podejścia. Ogólnie jesteśmy uczeni tak jak napisałem wcześniej, trafiło się wam pechowo. Niektóre starsze osoby łapią o co chodzi, ale mamy w naszym zborze też taką starszą osobę, którą wciąż uczymy taktu, gorzej jest jak dobiorą się takie dwie osoby. No cóż, tak nie jesteśmy uczeni, a zdarzają się wyjątki. Niestety na takie trafiłaś i na tej podstawie wyrobiłaś sobie opinię. Pozdrawiam serdecznie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: PYTANIA DO ŚWIADKÓW JEHOWY
PostNapisane: 2010-06-24, 23:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 17:44
Posty:19
Lokalizacja: Gdańsk
zysio napisał(a):
A może gość się zarejestruje, a nie będzie anonimowo pisał?

wątpie, że po takich dennych postach ujawni się kim jest. Pewnie będzie mu wstyd, o ile ma odrobinę poczucia wstydu jeszcze :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO