dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent baby shower
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-31, 19:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Fajny też dlatego, że jeśli przyszła mama musi leżeć , albo jak już ma szkraba z którym nie może się ruszyć to raz, dwa, trzy składa zamówinie, a kurier Caramelle do domu przywozi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2015-01-15, 11:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
MI wpadły w oko torty z pampersów: https://sprzedajemy.pl/tort-z-pampersow-pieluszek-pieluch-pies-z-kocyka,17326837 - sporo jest tego do wyboru, a maluszkowi na pewni sie przyda - pieluchy i jakieś dodatki jak kocyk, to rzeczy, które muszą być w każdej wyprawce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2015-02-27, 15:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
A może coś do pokoju dla maluszak, nap pościel, tu sliczna dla chłopca wyszperana na homebook.pl

Obrazek

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2016-02-26, 01:39 
Mam do wyboru mate z zabawkami/chuste do noszenia dzieci/leżaczek z wibracjami i nie wiem co wybrać.. Dostaliśmy od organizatorki baby shower wish-liste prezentów od przyszłej mamy i mi zostało do wyboru coś pomiędzy tymi 3 i nie wiem co wybrać, ew może macie coś fajnego sprawdzonego?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2016-02-26, 03:25 
agugula napisał(a):
Mam do wyboru mate z zabawkami/chuste do noszenia dzieci/leżaczek z wibracjami i nie wiem co wybrać.. Dostaliśmy od organizatorki baby shower wish-liste prezentów od przyszłej mamy i mi zostało do wyboru coś pomiędzy tymi 3 i nie wiem co wybrać, ew może macie coś fajnego sprawdzonego?

Myślę że wszystko może się przydać i wszystko będzie fajnym praktycznym prezentem. Akurat sama kupowałam na dniach chustę bo z wózkiem nie zawsze wszędzie można wjechać, nie zawsze jest wygodnie, więc zakupiłam chustę na stronie Bonbonenfant, tkaną i mogę śmiało powiedzieć że to był bardzo udany zakup.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2016-03-29, 23:20 
może coś praktycznego typu pościel antyalergicnza albo kołdra, coś co się przyda matce zaraz po porodzie. Możesz sobie zobaczyć na kaszmirposciel.pl, ja często kupuje tam pościel, kołdy i poszewki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2016-05-23, 11:59 
hmm a może skoro baby shower to kupcie też coś dla mamy, złóżcie się z resztą dziewczyn ;) ja jka byłam u mojej koleżanki na takim przyjęciu to z dziewczynami kupilysmy standarowo ubranka dla dziecka itd plus maszyne do szycia dla matki ;) ma teraz sporo wolnego czasu to przerabia sobie stare ubranka, przynajmniej ma się czym zająć ;) Bardzo sobie chwali tą maszyne, kupiłyśmy jej Łucznika ( http://www.galerialucznik.pl/pl/p/MILENA-419-Wysylka-i-prezent-zestaw-igiel-gratis/318 ) nie miała z nim do tej pory żadnych problemów a kupilysmy jej go ponad rok temu ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-06-29, 18:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Moja znajoma na baby shower dostała gniazdko niemowlęce. Zamówiłam je z firmy Sleepee razem z pasującym kocykiem. Bardzo fajne produkty, z miłego materiału i dobrze wykonane. Koleżanka bardzo sobie chwali, a i jej córcia jest zachwycona- uwielbia drzemać właśnie w tym gniazdku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-07-03, 19:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Świetny pomysł. Ja również dostałam od znajomych taki kokon, chyba nawet też ze Sleepee;) Na prawdę wykonanie bez zarzutu, milutki materiał a i wzory cudne! Mój synek bardzo lubi w nim leżeć a i ja czuje się bezpieczniej gdy drzemie ze mną i z mężem na łóżku;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-07-05, 14:09 
Mnie teraz czeka organizowanie baby shower swojego :D Zamówię chyba catering z warszawy Aperitif Serwis bo jednak nie jestem w stanie się tym zajmować, a nie wiecie może gdzie mogę kupić jakieś ciekawe ozdoby np. balony własnie z takim motywem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO