dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent baby shower
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-05, 22:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Wicia poszukała bym na allegro ;)

Co do prezentów... super się sprawdzają otulacze bambusowe, albo np chusta do noszenia dzieci ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-07-17, 12:35 
My mamy baby shower naszej przyjaciółki za dwa tygodnie i chyba nie będziemy się składać, bo nic nie mówią. ja myślę, że kupię body z krótkim i długim rękawem i do tego pajaca do spania a psoty.com mają certyfikat bezpieczeństwa więc są to porządne tkaniny, na prezent myślę w sam raz. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-07-24, 20:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja na baby shower dostałam od koleżanek gniazdko niemowlęce oraz kocyk z firmy Sleepee. Bardzo fajne produkty, miłe w dotyku, z przyjemnego materiału i starannie wykonane! Mojemu synkowi bardzo przypadły do gustu;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-07-31, 23:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
szyna napisał(a):
My mamy baby shower naszej przyjaciółki za dwa tygodnie i chyba nie będziemy się składać, bo nic nie mówią. ja myślę, że kupię body z krótkim i długim rękawem i do tego pajaca do spania a psoty.com mają certyfikat bezpieczeństwa więc są to porządne tkaniny, na prezent myślę w sam raz. ;)

Tylko że ciuchów będzie mieć masę.. a niektórych pewnie nawet nie ubierze...
Dlatego już nawet lepiej jakąś zabawkę kupić...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-02, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-21, 11:27
Posty:19
Ja 2 lata temu dostałam zaproszenie na baby-shower przyjaciółki ze studiów, jako prezent wręczyłam dwie przytulanki dla niemowląt ze strony Zielone Zabawki - www.zielonezabawki.pl/kategoria/kategorie/artykuly-dla-niemowlat/przytulanki-kocyki i karuzelę nad kołyskę, kilka razy odwiedzałam świeżo upieczonych rodziców i widziała swoje prezenty w kołyskę dzidziusia, więc prezent udany :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-05, 00:39 
Moim zdaniem trzeba stawiac na praktyczne prezenty takie jak materac na przyklad :D Ja mam materac zfirmy janpol http://krodi.pl/materace_janpol i jestem z niego bardzo zadowolona :) Jeszcze gratisa dostalam :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-10, 22:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Akurat materac to rodzice sami kupią ;)
Pod łóżeczko dobrany.. Chyba że się wie że potrzebują...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-11, 12:10 
może wywołać takie wielkie zdjęcie właśnie z przyjęcia https://www.foto4u.pl/zdjeciaxxl ja dostałam takie coś po przyjęciu bo wiadomo, ale to jest dopiero pamiątka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-12, 11:00 
no właśnie ubranek może mieć masę, albo i nie. ja myślę, że z tym sklepem psoty pomysł jest okej, nie jest to żadna siecówka a szyją w polsce ( przygotowałam się i zerknęłam co to za sklep) więc są na pewno lepszej jakości


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-08-18, 18:18 
kalinka napisał(a):
no właśnie ubranek może mieć masę, albo i nie. ja myślę, że z tym sklepem psoty pomysł jest okej, nie jest to żadna siecówka a szyją w polsce ( przygotowałam się i zerknęłam co to za sklep) więc są na pewno lepszej jakości


też tak uważam, ale niech każdy kupuje co uważa, albo po prostu zapytać przyszłej mamy ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO