dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent baby shower
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-03, 16:32 
Jako młoda mama wiem, body zawsze się przydają to jest prawda, więc moim zdaniem lepsze są ubranka niż zabawki. Ja na pewno bardziej bym się cieszyła ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-07, 20:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Halina czyli tylko pokazujesz że każda mama potrzebuje co innego ;)
Więc lepiej się zawsze dopytać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-10, 20:50 
Można rzeczywiście dopytać mamę co potrzebuje dla swojego dzieciaczka i kupić to, co akurat jest niezbędne. Ja tak zrobilam. Zapytałam swoją przyjaciołkę wprost, a potem złożyłam zamówienie w sklepie misie dwa. mają dużo ciekawych rzeczy dla dzieci.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-11, 10:43 
Dokładnie lepiej zapytać, ale ja mam zdanie też jak halina o tych bodach, dwóję dzieci już mam i wiem jak to szło haha, ale to każdy indywidualnie myślę :D Jeszcze jak jest ten sklep gdzie gatunek jest lepszy to warto zainwesować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-12, 10:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-07-05, 13:25
Posty:7
My ostatnio z koleżankami zapytałyśmy się czego przyszli rodzice potrzebują. Część osób stwierdzi, że nie ma w tym żadnej niespodzianki lub coś z tych rzeczy, ale wolałyśmy mieć pewność, że kupimy coś co im się przyda. Jako dodatek dodałyśmy coś od siebie: album ze zdjęciami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-16, 15:47 
widziałam też, że na tym Psoty nie tylko body ale np. coś takiego http://psoty.com/spodenki-dresowe komplecik dresowy, coś innego, a wygląda bardzo ładnie ;) Widziałam, że mają też ładnego pajaca do spania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-09-29, 20:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Mojej siostrze, która spodziewa się maleństwa myślałam o kupnie czegoś nietypowego i aby było to coś, co będzie też dla niej, a nie tylko dla dziecka i pomyślałam o kupnie torby takiej, którą mogłaby używać zarówno do wózka, jak i do noszenia jak gdzieś wychodzi sama, czyli nie takiej typowej torby wózkowej ale takiej 2 w 1, którą można wykorzystać też później, jak już nie będzie wózka. Tylko trzeba znać gust osoby której to kupujemy, bo torebka dla kobiety to jednak ważna rzecz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-10-08, 13:38 
gratka34 napisał(a):
widziałam też, że na tym Psoty nie tylko body ale np. coś takiego http://psoty.com/spodenki-dresowe komplecik dresowy, coś innego, a wygląda bardzo ładnie ;) Widziałam, że mają też ładnego pajaca do spania


mam od nich pajaca właśnie, mały wygląda w nich super, na prezent na pewno się sprawdzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2017-11-29, 16:21 
Ja tak miło wspominam czas ciąży, z resztą miałam ją bardzo fajnie prowadzoną przez Beatę Chołys Duszyńską, bardzo fachowo, a i baby shower też było fajne! najlepsze!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent baby shower
PostNapisane: 2018-02-06, 19:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
Poza typowymi prezentami, które przydadzą się młodej mamie, fajnym dodatkiem do takiej imprezy może być jakiś ciekawy tort. Ja mogę polecić to miejsce https://e-torty.pl/kategoria/torty-imieninowe-dostawa. Zamawiałam tu na różne okazje - imieniny właśnie, urodziny czy chrzest mojego bratanka ostatnio. Ciasta są pyszne:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO