dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-08, 17:26 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
No brawo alinqa... ;] Dokladnie...Na poczatku jest pierwsze wrazenie...Podchodze zamieniam pare zdan i jesli widze (slysze) "jaka ze mnie jest taka i taka" albo "kupilam sobie nowe buty" to moja pierwsza mysla jest "na cholere tu stoje". Ja nie rozmawiam tylko z fajnymi "dupami" ale ze wszystkimi i w koncu trafiam na taka ktora mi sie podoba (nie mowie o wygladzie)...A z tymi wyborami to jak kurczaki na targu, mieso... Troche szacunku :D

peace V (dla barbie i tych z olejem w glowie)

zapomnialem dodac: wolalbym zeby nikt nie mowil o mnie "nieszczery" jesli jeszcze mnei nie poznal (nawet nie zaczal)

i teraz dopiero peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 17:31 
no i niech przestanie. :) nie ten to inny/a :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 20:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Pawel napisał(a):
albo przestaje Cie kochac :P



Jeżeli kochał, to i nadal będzie kochał. A poza tym, to przeciez nie kocha się za coœ, prawda? Kochasz kogos bo jest taki, jaki jest. Dlatego nie ma mozliwoœci przestac kochać, jeżeli ten ktos nie zmienił się. Mysle, że facet, który wchodzi w zwišzek z dziewczyna lubiaca błyszczeć, kocha ja również za to, że inni mu jej zazdroszczš. Bioršc sobie atrakcyjnš dziewczynę nie może nie wiedziec o tym.

A kto kogo wybiera ... z tym to juz naprawde róznie bywa. Mysle, że jednak najczęsciej wybieramy siebie nawzajem. Inaczej jest chyba niemożliwe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 20:39 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Chyba napewno ;]

Jesli chlopak "kocha" dziewczyne za to ze podoba sie innym i moze sie nia pochwalic i odwrotnie, jezeli dziewczyna "kocha" chlopaka datego ze wiele panien stoi w kolejce to dla mnie jest to wylacznie pokazowka ;/ Uroda jest dodatkiem...Dobrym dodatkiem oczywiscie ale napewno nie moze stanac na pierwszym miejscu...Szanujmy sie...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 21:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
To nie tak. Ja uważam, że nie kocham za coœ konkretnego. Poznaję chłopaka, jest jaki jest, podoba mi się, bo potrafi to czy tamto, fajnie sie z nim rozmawia, podoba się innym, może nawet co niektóre dziewczyny mi go zazdroszczš ... ale nie kocham go za żadna z tych cech. W ogóle nie potrafie odpowiedzieć na pytanie, za co go kocham, bo przecież nie kocha się za cos konkretnego. Gdyby tak było, to byłaby tragedia. Z samego powodu, że ludzie zmieniaja się. A przecież mimo to kocha się nadal. Miłoœć to takie dziwne uczucie, którego nawet zdefiniowac się nie da. Na zdrowy rozum nie powinnam wišzac się z facetem, do którego stoi kolejka dziewczyn, bo to potencjalne rywalki a po co brac sobie kłopot na głowę. Tyle tylko, że miłoœć nie wybiera. I podobnie, nie każdego potrafie pokochać ... niestety :oops: .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 21:56 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Wszystkie te cechy ktore wymienilas skladaja sie wlasnie na milosc... Nie ma milosci od pierwszego wejrzenia (to zauroczenie, a trzeba to odruzniac)...Jezeli twoj wybranek zmieni polowe tych cech to zacznie ci sie mniej podobac...I powoli sie wypalasz...
Co do slow "milosc nie wybiera" interesujace spostrzezenie pasujace do tematu "homo" :D:P hehe

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 21:58 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Wszystkie te cechy ktore wymienilas skladaja sie wlasnie na milosc... Nie ma milosci od pierwszego wejrzenia (to zauroczenie, a trzeba to odruzniac)...Jezeli twoj wybranek zmieni polowe tych cech to zacznie ci sie mniej podobac...I powoli sie wypalasz...
Co do slow "milosc nie wybiera" interesujace spostrzezenie pasujace do tematu "homo" :D:P hehe

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 23:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Miłoœć nie wybiera pasuje do każdego człowieka niezaleznie od jego orientacji sexualnej. To nie jest tak, że zostaje homo, bo zakochał się w facecie. Jest akurat odwrotnie. Czyli zakochał się w facecie, bo jest homo.

Nie zgodze się tez z Twoim pierwszym spostrzezeniem. Widzisz, miałam ta przyjemnoœć, że zakochałam się we wspaniałym człowieku. Podobał mi się ze wszystkiego, zarówno z wyglšdu, jak i wszystkich pozostałych elementów. Znaczy potrafił pieknie mówić, mozna z nim było porozmawiac o wszystkim i o niczym, miał szalone powodzenie o innych dziewczyn, jego poglšdy były wspaniałe. Ale przyszedł moment, kiedy wszystko zmieniło się, zaczšł kłamać i tym samym stracił powodzenie, trudno było z nim rozmawiac nie wiedzšc, czy mówi prawdę, sam zaczšł gubic się w swoich znajomoœciach a na koniec oskarzył bezpodstawnie mnie o zdradę. Rozstalismy się, po jakims czasie wrócił, ale znów budował nasze szczęœcie na kłamstwie, więc nastepne rozstanie, potem trzeci powrót i po trzecim rozstaniu postanowiłam nie dawac mu więcej szans. Ale nie przestałam go kochać. Kocham go do dziœ pomimo, że nie ma żadnych szans na cokolwiek miedzy nami. I dlatego zreszta nie potrafię już pokochać nikogo innego. A jeżeli jeszcze masz wštpliwoœci, to powiem Ci, że nie jestem jedyna w takiej sytuacji. Owszem wiem, że faceci potrafia kochac miłoœciš, która w nienawiœc się przemienia, ale niewiele kobiet to potrafi, niestety ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 07:36 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
teraz nie mam czasu na glebsze wywody, ale z homo to mnie olsnilas :D myslalem ze kazdy hetero staje sie homo jak zakochuje sie w koledze :D haha no sorry...

Jesli chodzi o ta twoja milosc to widocznie kochasz tego pana ktory byl kiedys, nie tego ktory jest teraz...Kochasz wspomnienia...I napewno ci przejdzie jak poznasz nastepnego "fajnego" faceta...

Nie mam czasu...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 08:44 
o, ja tak własnie jestem zakochana :) w swoich wspomnieniach :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO