dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-07, 15:06 
Myślę że dużo trudniej się kupuje facetom prezenty - ja zawsze mam z tym problem. Ciężko jest dobrac coś fajnego - zazwyczaj kończy się na butelce wódki :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-13, 23:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-03, 21:23
Posty:28
Za wódkę się jeszcze żaden nie obraził, wiadomo ;) Ale tak facetowi w takim wieku to można zafundować, nie wiem, przejażdżkę czołgiem, jakiś voucher na strzelnicę czy paintball. Faceci lubią takie rzeczy. Ewentualnie przejażdżkę jakimś sportowym autem jeśli go to kręci. W ostateczności jakiś pakiet przeżyć, żeby sobie sam coś wybrać. Grunt, aby było coś wyjątkowego!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-14, 11:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-09-14, 11:12
Posty:1
Ja na przykład nie piję alko wcale, więc wódka byłaby dla mnie zupełnie zbędnym prezentem. Czasem ciężko jest faktycznie zrobić dobry prezent a czasem się udaje, bo przypadkiem wpadnie do głowy jakaś myśl i pomysł za nią podąży :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-18, 11:33 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1128
A co myślicie o prezentach typu lot szybowcem czy przejażdżka jakimś sportowym autem na torze wyścigowym? ;-)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-18, 21:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Mam znajomego, który realizuje takie loty na paralotniach. Dostaje się potem na pamiątkę filmik z tego wydarzenia, fajna sprawa. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-27, 10:43 
No właśnie tez się nad tym zastanawiam :) Konkretnie to znalazłem ofertę dla dwojga (też się załapie <3 ) lotu paralotnią za 299 zł.... nieźle nie? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-09-29, 22:04 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1128
No, nieźle... a w jakim to mieście?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-11-28, 18:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Ostatnio koleżanka kupiła swojemu facetowi na urodziny w prezencie alkomat alkohita X 100 . Z tego co mówiła był bardzo zadowolony :) .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-12-06, 14:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-26, 00:34
Posty:177
Lokalizacja: Lublin
talomona napisał(a):
Ostatnio koleżanka kupiła swojemu facetowi na urodziny w prezencie alkomat alkohita X 100 . Z tego co mówiła był bardzo zadowolony :) .


ooo moja żona też mi w zeszłym roku na urodziny kupiła alkomat z tej firmy tyle że alkohit X60. lubie praktyczne prezenty a to swietny prezent dla kazdego faceta. nie wiem ile razy zdarzaly mi sie spontaniczne wieczory z kumplami przy piwie a na drugi dzien trzeba isc do pracy. jedno krótkie badanie i mialem pewnosc czy moge jechac autem czy jednak autobusem. dzieki temu sprzetowi nie dostaje juz mandatów i zona sie cieszy bo wiecej w portfelu zostaje haha :) na swieta chce kupic alkomat alkohita szwagrowi z tej strony http://www.sklep.alkohit.eu/index.php?cPath=18 fajne maja ceny jak na tak dobry sprzet ktory starcza na lata


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2015-12-28, 10:37 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Powiem wam że kupienie facetowi prezentu to czesto jednak wyzwanie :) Prezenty dla męzczyzn powinny być użyteczne i w wielu sytuacjach gadżeciarskie. Gdzies już wrzucałam stronke http://www.hobby4men.com/ i tam sa fajne propozycje prezentów do facetów. Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie maja tez sklepy stacjonarne np w Arkadii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO