dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-22, 09:05 
Słuchaj najlepiej to praktyczne rozwiazania! Sa najlepsze! Może coś z kosmetyków
samochodowych, skomponuj coś sama, jaosattnio swoj zestaw
komponowałam tutaj http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html
wzielam srdoek do pielegancji wnetzrea , do mycia syzb, do mycia opon i do
mycia felg. Bardzo przydatne zreczy!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-04-04, 20:50 
Możesz mu kupić dobry program antywirusowy, bo taki zawsze się przydaje. Zobacz sobie do sklepu kluczsystem-sklep.pl a widzialam tam fajny program G data. Sama go mam i świetnie się sprawdza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-05-04, 00:24 
Słuchaj może termometr? Zawsze mu się przyda jak będzie przeziębiony itd, http://haxe.pl/component/ssproducts/product/2721-bezdotykowy-termometr-na-podczerwien.html taki chociażby na podczerwień! Co otym myślisz? jak dla mnie fajny upominek!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-05-05, 09:19 
Wiesz co chłopaki lubią grać i lubią się tak relaksować! Myślę, ze zależnie od budżetu oraz oczywiście w zależności o zainteresowań, dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-klucz.html szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-05-05, 13:39 
Urodziny to poważny dzień ! trzeba jakiś wyjątkowy prezent! Ja kupuję kosmetyki samochodowe stad, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Ten sklep polecił mi mój znajomy mechanik samochodowy ja już kupowałam wielokrotnie dla siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-06-08, 11:50 
kup mu dobrego antywirusa do komputera. Wiem, że jednym z lepszych programów jest G data i można kupić licencję na rok lub dwa lata w sklepie kluczsystem-sklep.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-06-16, 12:52 
Dla prawdziwego faceta najlepszym prezentem jest albo zegarek albo coś związanego z autem np. kosmetyki samochodowe. Sam dostałem ostatnio od dziewczyny taki kosmetyk do usuwania rys z lakieru (k2 venox) Co prawda było to dwuznaczne bo jedyna rysa na aucie była jej sprawką ale tak czy siak idealnie trafiła z tym prezentem :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-07-27, 10:52 
Myślę, że też coś z elektronarzędzi będzie fajnym pomysłem na prezent dla majsterkowicza. Zobacz sobie ofertę rg-narzedzia mają tam naprawdę duży wybor. Mój facet stamtąd sobie coś zamawiał i mowił, że mają świetny sprzęt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-08-01, 09:42 
Zależnie od gustu, Najlepsza opcja na przykłąd dla mojego faceta to http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/9105-the-evil-within-2-pc-5055856416128.html i ja to wiem bo mi już mówił co chce dostać!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2018-05-25, 10:43 
dobra maszynka do włosów zawsze się przyda, ja swojemu niedawno kupiłam taką biała babyliss, to jakaś nowość, facet już raz użył i mówił że świetna, sama mam kilka urzadzęń babyliss u siebie i dlatego tez zdecydowałam się na tą markę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO