dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-04, 16:33 
Ja dla swojego wybranka kupiłam na prezent zegarek z Fossila. Bardzo sie ucieszył, bo jużdawno szukał takiego. A zamawiałam na e-zegarki.pl, bo w sumie wychodzi taniej :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-10-07, 00:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Wg mnie najlepsze preznety to takie które się przydadzą, bardzo fajnie można dobrac zestaw kometyków samochodowych! Np. tutaj, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html , ejst duzy wybór kosmetyków i innych akesoriów no i bardzo przywoite ceny;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-10-08, 09:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Skoro chcemy coś kupić dla chłopaka, dziewczyny - musimy te osoby dobrze znać,wiemy co lubią,czym się zachwycają,co chcieliby mieć z czego byliby zadowoleni,ale bez przesady.Prezentów drogich się nie kupuje,aby tych osób nie stawiać w niezręcznych sytuacjach.A po drugie należy także pomysleć i o tym - jeśli sami zarabiamy i możemy sobie pozwolić ,to jeszcze pół biedy, ale skoro mamy ciągnąć na te prezenty pieniądze od rodziców,trzeba się nad tym mocno zastanowić,ponieważ rodzicom pieniądze nie kapią z nieba,muszą na nie czasami ciężko pracować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-10-26, 19:33 
Wydaje mi się, ze mniej więcej wiemy, co może ucieszyć naszych bliskich. Mój chłopak np. jest wielkim fanem gier komputerowych i planszówek, więc n ostatnie urodziny kupiłam mu strategię z Tailor Games - Rycerze Pustkowi. Prezent bardzo mu się spodobał, a co najważniejsze - wspólnie w niego gramy i dodatkowo zbliżamy sie do siebie spędzając razem czas ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-11-26, 10:17 
Jeżeli Twój chłopak lubi komputery, to koniecznie kup mu porządnego antywirusa. Na przykład G Data Antivirus, który jest dostępny w sklepie klucz-system. Bardzo dobry i sprawdzony sklep oraz antywirus. Będziesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-12-05, 06:49 
Ja na preznety zawsze kupuje moejmu chłopakowi ciuchy thehiveclothing.eu/pl/ i nigdy nie mialam zadnego problemu, i jakość i cena i wybór jak najbardziej okej. a styl niczego sobie. nasz ulubiony styl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2016-12-13, 20:00 
Kup swojemu chłopakowi drona. Na pewno będzie miał z niego frajdę i nową zabawkę. Możesz go zamówić np na stronie wasserman.pl za całkiem niezłą cenę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-02-02, 17:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-30, 11:22
Posty:11
może uchwyt samochodowy do telefonu? Przejrzyj sobie oferte Iscratch, ja tylko tam zamawiam akcesoria do telefonu https://iscratch.pl/produkty-baseus.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-02-16, 22:13 
Możesz także postawić na fajny i sprawdzony program antywirusowy. taki program przyda się każdemu, nie tylko facetowi. Fajnym antywirusem jest z pewnością G data. Możesz go kupić w sklepie klucz-system. całkiem niedrogo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić na urodziny dla chłopaka?
PostNapisane: 2017-03-22, 01:00 
Wiem ze mój facet skakałby z radości gdyby dostał fife na konsole, nawet się
już rozglądałam, na konsoleigry.pl w ogole maa duzy wybór i fajna obsługa bo
już raz kiedyś korzystałam, Zastanawiam sie tylko c czy lepiej Fife na
komputer czy jednak na konsolę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO