dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na urodziny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-31, 19:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-05, 12:30
Posty:16
nie bo do kamasutry trzeba moim zdaniem miec pewne umiejetnosci, to tak samo jakbys chcial wykonac jakas trudna pozycje z jogi od razu jasne ze ci sie uda, wiec lepiej cos co da rozkosz bez wiekszego wysilku:))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-18, 13:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Wybacz że tak późno to stwierdzam ale muszę ci przyznać rację że coś w tym jest, przeszukałem trochę sieć, i myślę że dla kogoś kto by chciał się zgłębić w tajniki Kamasutry niech najpierw spróbuje czegoś w tym rodzaju http://pozycjeseksualne.pl/ I ta książka rzeczywiście może być idealnym prezentem na urodziny ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-18, 15:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-18, 15:05
Posty:1
natknelam sie niedawno na taki poradnik w internecie tylko nie jestem pewna czy dobrze oamietam tytul chyba 101 pozycji sexualnych album swietnie wydany ilustrowany, przy okazji bylby to prezent dla was obojga


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-18, 16:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-18, 16:27
Posty:5
mam swietny pomysł dla ciebie autorko, a twoj facet napewno bedzie wniebowziety a ty razem z nim. polecam 101 pozycji seksualnych http://pozycjeseksualne.pl/

swietna ksiazka, cena niewygórowana, zachwalana na wielu forach dlatego zdecydowałam sie na zakup i podarowałam mojemu ukochanemu w dniu jego urodzin, ale była radosc:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-20, 16:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 16:48
Posty:27
Widzę, że Twój facet ma takie same zainteresowania jak mój więc mogę Ci polecić niezwykłą książke:101 pozycji seksualnych i sekretne punkty. Kupiłam mojemu i od razu oderwał się od komputera i przeglądał obrazki a potem próbować chciał:D

_________________
http://ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-20, 17:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 17:11
Posty:2
tak jak koleżanka wyżej również polecam album 101 pozycji seksualnych i sekretne punkty. Dostaliśmy ją ostatnio od znajomej na rocznicę i bardzo nam się podoba :) można troszkę poeksperymentować i urozmaicić życie w sypialni :D na pewno chłopakowi się spodoba


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-20, 21:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 21:18
Posty:6
skoro to walentynki i skoro lubi kobiety to może książka "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty"?
To taka nowsza wersja kamasutry, bardzo fajnie wydana, w twardej okładce a do tego apetyczne zdjęcie no i ... oboje skorzystacie :)

_________________
_____________________________
http://www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-01-30, 19:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-08, 16:08
Posty:5
Jeśli ktoś jest zainteresowany, znalazłam ostatnio na facebooku fajny konkurs, w którym przy odrobinie szczęścia można wygrać ten album lub kalendarze-http://www.facebook.com/events/176376382467224/ Polecam, tym bardziej, że zbliżają się walentynki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-05-12, 19:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
Może ja jestem za bardzo staroświecka, ale nie dałabym facetowi książki z pozycjami seksualnymi.
Wolałabym coś bardziej klasycznego, typu wieczne pióro, kolacja, wyjazd, koszula. Ewentualnie szaleństwem na które sobie pozwoliłam było zamówienie kalendarza z moimi zdjęciami, całkiem niedrogo i bardzo profesjonalnie w Fotosmart.pl Ale to chyba kwestia tego jakim typem człowieka jest Twój chłopak : )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2012-05-24, 13:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Też uważam, że lepiej będzie kupić coś bardziej tradycyjnego. Jeżeli chłopak lubi sport, to można mu sprawić na przykład koszulkę reprezentacji Polski na Euro z jego nazwiskiem. Na koszulki.com możesz coś takiego zamówić. Prezent całkiem oryginalny, a chłopak na pewno będzie zadowolony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO