dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na urodziny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-03, 23:32 
Jestem generalnie za opcją związaną ze sportem:) Sama chodze na siłownię, mój chłopak też chodzi. Możemy powiedzieć, ze mniej wiecej wiemy co sobie kupowac, zazwyczaj sa to jakies suple na siłownie, takei odpowiednie, a ostatnio znalazła, fajny sklep maximumnutrition.pl/pl/. Tu jest duży wybór i ceny tez okej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-03, 23:37 
Wszystko zalezy od gustu, potzreb, zainteresowan solenizanta i no oczywiście budżetu jakim dysponujemy, ja ostatnio swojej mamie kupiłam gadżet do kuchni o taki, innibird.pl/cinnibird-white.html
i mama od tej pory super dekoruje nam ciasta i desery! Co więcej jak podaje kawę rysuje nam piękne a to uśmiechy a to serca!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-10, 10:04 
A ja to w ogole jestem za ubraniami ( jako preznety, sama lubie takei dostawać!) wiec mojemu chłopakowi zalazłam bardzo fajna koszulkę, http://thehiveclothing.eu/pl/19-koszulki o tu sa oryginalne stylowe i naparwde dla wymagających!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-10, 10:07 
Może książkę? Ona jest praktycznym preznetem!na inbook.pl są super książki i bardzo ich duży wybór, już nei wpsominając ze mają tanią wysylke, co mi akurat bardzo odpowiada!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-10, 10:55 
Ja tez zawsze lubie isc za praktycznością wiec czetso kupuje akcesoria do samochodu albo komsetyki samochodowe, http://www.total-care.pl/cat-pl-6-Srodki-do-mycia-szyb.html np. coś z tad mozna zawsze wybrać. Jest to dosyć praktyczne rozwiazanie. U mnie zawsze sie sprawdza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-10, 11:14 
Ja tez tak jak autorka powyzej ide w praktyczność.. Oczywiscie zalezy jaki masz budżet. musisz sie dobzre zastanowić, co by mu sprawiło przyjemność, ja znac zycie wybiore cś z http://maximumnutrition.pl/pl/ poniewaz moj chłopak od dawna chodzi na siłownie i dba o siebie także tutaj pojde troche w zainteresownaia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-10, 11:16 
Moja mama bardzo kocha mojego tate i dlatego dba o jego zdrowie. Tak czysto profilaktycznie kupiła mu aparat do mierzenia cisnienia z diagnosis w naszej aptee, tata był bardzo zaskoczony, ale przynajmniej amma ma jego zdrowie troche pod kontrolą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-13, 23:52 
Super prezentem, ale takim na większe okazje jest np. taki wyjazd do hotelu ze spa. Marze o tym i mam nadzieję, że mój chłopak to przeczyta :d Już nawet rozglądałam sie po różnych miejscach i najbardziej przypadł mi do gustu Grand Lubicz w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Rewelacyjnie to wszystko wygląda <3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-18, 08:34 
Taki wyjazd gdzieś to jest super pomysł na prezent :) Ja bym celowała np w pałacyk łąkomin. Przepiękne okolice, no i sam hotel bardzo elegancki. Plus pyszne jedzenie i śwetne spa, więc czego chcieć więcej? :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2016-11-23, 00:32 
Ja myśle, że rewelacyjnym pomysłem na prezent może być zegarek. I praktyczny i ładny :D Super modele i dużą dostępność mają na e-zegarki.pl, bardzo lubie ta stronkę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO