dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na urodziny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-20, 02:22 
Fajne pomysły, ale jak dla mnie to najlepszym pomyslem an prezent jest zegarek. Jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby ktoś się nie ucieszył z takiego podarunku :D A jak chcecie znaleźć naprawdę super zegarki, to zobaczcie sobie stronke e-zegarki.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-17, 11:19 
Zależy co kto lubi. Ja kupiłam swojemu facetowi oryginalnego Photoshopa, bo jest z zawodu grafikiem. Kupowalam w sklepie klucz-system bo mam pewność, że sprzedają oryginalne produkty. Jest to co prawda drogi program, ale dla grafika idealny. Poza ty, ten wydatek szybko się zwróci :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-17, 15:59 
Oczywiście zależy kto co lubi no i jaki budżet! ale ja bym postawiła na jakiś fajny kuchenny gadżet, cinnibird.pl/category/shop?horizontal taki czarodziejski długopis do kuchni ostatnio kupipłam mojej mamie i powiem ze mamie bardzo sie spoodbał


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-17, 19:57 
Oczywiście wszystko zależy od budżetu na urodziny ale myślę ze fajnym upominkiem dla faceta jest gra fifa na ps3 http://konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053-fifa-17 -pl-ps3-5030940116344.html
akurat tutaj w dobrej cenie. Zwłaszcza, jeśli chłopak interesuje się piłką nożną. Są też inne do wyboru, np. strzelanki albo zręcznościowe,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-17, 22:19 
Oczywiście zależy jaki budżet, Na urodziny fajnym prezentem jest książka. Sama najchętniej je dostaje. na inbook.pl najczęściej są najlepsze ceny no i duży wybór, generalnie zawsze tam kupuję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-17, 23:53 
Urodziny fajna rzecz! Są raz w roku! Ja swojemu bratu na 20 urodziny kupiłam koszulkę http://www.dystryktzero.pl/koszulka-star-wars-rogue-one-t-shirt-at-at.html
uwazam, ze prezent praktyczny szczególnie dla maniaka star wars!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-18, 00:16 
Na urodziny dla mojeg chłopaka kupiłabym kubek ze zdjęciem naszym wspólnym zdjęciem z wspaniałych wakacji, muszę wybrać tylko ładne zdjęcie wywołać foto-kodak.pl/Promocje.html myślę ze będzie spoko prezent ale musze wybrać ładne zdjęcie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-18, 16:39 
Moim zdaniem najlepsze sa praktyczne prezenty :) Ja na przykład swojej siostrze na urodziny zamówiłam piekny zegarek z Casio ze stronki e-zegarki.pl. Była zachwycona :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-19, 13:18 
Dokładnie, praktyczne prezenty są najlepsze Ja zimą stawiam na takie jak na przykład czapka, czy ciepłe skarpety narciarskie jak ktoś jest fanem wyjazdów na stok :) A najczęściej zamaiwam na stronie nastopy.pl :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-01-20, 00:59 
Ja ostatnio jednak stawiam na prezenty handmade. Robienie ich sprawia mi wiele radości i przyjemności a i obdarowywane osoby zawsze są bardzo mile zaskakiwane :D Bardzo dużo inspiracji mam z tej strony: http://przepisnaszycie.pl/. Wrzucaja tam naprawdę ciekawe i przydatne artykuły i porady :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO