dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na urodziny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-29, 13:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Świetnym wyborem są scyzoryki lub pozostając przy zegarkach Junkersy

masz na myśli Victorinox ?

Victorinoxy to klasa sama w sobie. W sumie można szukac innych szwajcarów, ale te są najpopularniejsze, a i ceny są przystępne dla każdego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-03, 09:31 
Dla mnie fajnym prezentem jest książka. Jest bardzo uniwersalna. Najlepsze tytuły znajduję na inbook.pl Są też tam promocje, każdy coś ciekawego może znaleźć dla siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-03, 10:45 
A my z rodzeństwem dla mojej mamy złożyliśmy się na fajne oświetlenie do jej ogrodu, https://ledco.pl/nowoczesne/123-lampa-wiki-85.html , mama już dawno chciała miec oswietlony ogród. teraz to tylko sie ciągle zachwyca!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-07, 15:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Victorinoxy to klasa sama w sobie. W sumie można szukac innych szwajcarów, ale te są najpopularniejsze, a i ceny są przystępne dla każdego.

i czasami są takie specjalne, widziałam pozłacane czy z jakimś trampkiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-12, 06:46 
Może aparat do mierzenia ciśnienie będzie dobrym pomysłem? Według mnie
należy stosować profilaktykę " za wczasu" kiedy możemy coś zdziałac. Ja z
takiego założenai wychodzę. Na diagnosis.pl sa bardzo fajne apaaraty do
mierzenia ciśnienia. Dostępne w chyba każdej aptece. i dbamy o zdrowie i
dajemy praktyczny prezent.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-12, 07:16 
A może jakąś grę ? na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór wszelkich gier i mozna fajnie dostosować do zainteresowań! Warto oczywiście wcześniej podpytać solenizanta co by chciał!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-27, 08:01 
A może coś w tym stylu lepiej kupić? 1.http://www.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
2.http://www.total-care.pl/product-pl-6-Preparat-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html fajny prezent? faceci lubicie taką chemię do auta!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-07-27, 11:26 
Dobry program antywirusowy będzie też na pewno dobrym pomysłem. Wiem, że świetny jest program G Data i można go kupić w sklepie kluczsystem. Zajrzyj sobie tam i zobacz, bo możesz kupic licencję na rok, albo dwa lata.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-08-29, 21:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
i czasami są takie specjalne, widziałam pozłacane czy z jakimś trampkiem


Ja dostałam takiego victorinoxa od mojego chłopaka --> https://www.militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_classic_turtle_down_under_2017_limited_0_6223_l1710_p86023.xml i nie wymieniłabym go na żaden inny!Jest poręczny, wygodny, niezawodny a do tego z moimi ukochanymi żółwiami ! ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-08-30, 20:27 
Ja właśnie mojej siostrze zrobiłam taki prezent, ze wykupilam jej pakiet do spa. na urodziny :D Bardzo się ucieszyła, bo uwielbia się porelaksować w spa, z resztą ja tak samo :d I pojechałyśmy razem do Grand Lubicza w Ustce, tam mają świetne spa i fajne zabiegi. No a poza tym jest dużo innych atrakcji, które oczywiście też nie umknęły naszej uwadze :D Jest basen, jest siłka, kręgielnia i nawet aqua park :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO