dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na urodziny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-21, 22:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
no ale myślę, że takim podstawowym za 170 zł tez dużo można zdziałać i podstawowe czynności wykonać, a ktoś używał multitoole victorinoxa ?

Są takie??
Pewnie zrobisz takim za 170 tyle ile ma funkcji, a ma ich dużo mniej niż taki dla przykładu www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_charge_tti_830731_p4252.xml
Aria napisał(a):
zawsze można oddać do specjalisty, a jak nie to polecam ostrzałki diamentowe

Jakieś konkretne masz na myśli? Jaka gradacja?
Aria napisał(a):
byłeś już tam ? obsługa też taka profesjonalna jak we Wrocławiu czy w Poznaniu ?

Wszystkie sklepy są tak samo dobrze prowadzone, bo są pod jednym szyldem więc wyposażenie jest równie dobre, a obsługa równie profesjonalna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-09-23, 20:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Myślę, że ucieszyłby się nawet z małego prezentu takiego jak jakiś zapach,
nie drogi znajdziesz na tej stronie http://www.dariss.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-10-10, 15:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Fajnym i przydatny prezentem są perfumy, które możesz zamówić ze stronki https://mania-perfum.pl/pl/. Mają oni duży wybór i fajne perfumy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-10-10, 15:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Ostatnio kupiłam mamie zestaw kosmetyków na urodziny ze strony https://mania-perfum.pl/pl/. Jest ona bardzo zadowolona


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-10-10, 16:35 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Są takie??
Pewnie zrobisz takim za 170 tyle ile ma funkcji, a ma ich dużo mniej niż taki dla przykładu www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_charge_tti_830731_p4252.xml

są są https://www.militaria.pl/victorinox/multitool_victorinox_swisstool_x_3_0327_n_p4237.xml. Chociaż przeglądając ofertę victorinoxa to niektóre te scyzoryki mają naprawdę bardzo dużo narzędzi


Mikus napisał(a):
Jakieś konkretne masz na myśli? Jaka gradacja?

radzę sobie wpisać na militaria "ostrzałka diamentowa" i tam wyskoczy mutlum ich i poszukać odpowiedniej

Mikus napisał(a):
Wszystkie sklepy są tak samo dobrze prowadzone, bo są pod jednym szyldem więc wyposażenie jest równie dobre, a obsługa równie profesjonalna

w sumie nie mogą sobie pozwolić na wpadki, przecież to sklep z renomą. W ogóle pojawiły się nowości jeżeli chodzi o odzież jesienną


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-11-29, 15:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-11-29, 15:06
Posty:1
Jeśli facet to majsterkowicz to można pomyśleć o jakichś narzędziach, ale dobrze wcześniej podpytać co faktycznie potrzebuje - bo ja nie mam pojęcia, więc wcześniej pytam. Ale np kompletny zestaw śrubokrętów z różnymi końcówkami to się na pewno sprawdzi jeśli takiego jeszcze nie ma, w tamtym roku kupiłam mu skrzynię narzędziową z seger.pl teraz ma wszystko w jednym miejscu, na razie schludnie poukładane. Tylko zawsze warto wybierać raczej markowe rzeczy jeśli się nie znamy, np. do ogrodu to są narzędzia Fiskars, nie warto dawać na prezent czegoś bez pewności jakości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-12-05, 14:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-04, 18:55
Posty:16
Może fajnym prezentem okaże sie portfel męski. Warto sie na d ta kwestią zastanowić https://www.brytyjka.pl/jaki-portfel-meski-wybrac-praktyczny-poradnik-cid-194.html Kazdy facet powinien posiadać super portfel.

_________________
Hejka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-12-12, 20:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
są są [...] Chociaż przeglądając ofertę victorinoxa to niektóre te scyzoryki mają naprawdę bardzo dużo narzędzi

Teraz na święta w prezencie dla młodszego brata kupuję taki scyzoryk www.militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_black_1_3713_3_p85059.xml sporo narzędzi i oryginalny czarny kolor :P

Aria napisał(a):
radzę sobie wpisać na militaria "ostrzałka diamentowa" i tam wyskoczy mutlum ich i poszukać odpowiedniej

Myślałem, że skoro je polecasz to coś o nich więcej wiesz i jesteś w stanie doradzić ;) Ale zrobiłem sobie jak mówiłaś i kupiłem już taką www.militaria.pl/welde/ostrzalka_diamentowa_welde_-_zestaw_240_600_p88046.xml super się sprawdza przy ostrzeniu każdego noża :D
Aria napisał(a):
w sumie nie mogą sobie pozwolić na wpadki, przecież to sklep z renomą. W ogóle pojawiły się nowości jeżeli chodzi o odzież jesienną

Dokładnie, sporo nowych rzeczy doszło. Teraz na zimę mają extra promocję www.militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff mozna zrobić komuś ciekawy prezent :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-12-12, 20:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Olga5 napisał(a):
Może fajnym prezentem okaże sie portfel męski. Warto sie na d ta kwestią zastanowić [...] Kazdy facet powinien posiadać super portfel.

To fakt, dobry portfel to podstawa. Dużo ciekawych wzorcowo portfeli jest też w militaria pl ;)

anyka napisał(a):
Jeśli facet to majsterkowicz to można pomyśleć o jakichś narzędziach, ale dobrze wcześniej podpytać co faktycznie potrzebuje - bo ja nie mam pojęcia, więc wcześniej pytam. Ale np kompletny zestaw śrubokrętów z różnymi końcówkami to się na pewno sprawdzi jeśli takiego jeszcze nie ma, w tamtym roku kupiłam mu skrzynię narzędziową z seger.pl teraz ma wszystko w jednym miejscu, na razie schludnie poukładane. Tylko zawsze warto wybierać raczej markowe rzeczy jeśli się nie znamy, np. do ogrodu to są narzędzia Fiskars, nie warto dawać na prezent czegoś bez pewności jakości.


Jeżeli facet lubi majsterkować to najlepszym wyjściem będzie multitool leathermana :D Taka mała skrzyneczka z narzędziami :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na urodziny
PostNapisane: 2017-12-13, 21:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
To fakt, dobry portfel to podstawa. Dużo ciekawych wzorcowo portfeli jest też w militaria pl ;)

a co sądzicie o takich organizerach męskich gdzie właśnie można włożyć portfel, telefon, najpotrzebniejsze edc

Mikus napisał(a):
Jeżeli facet lubi majsterkować to najlepszym wyjściem będzie multitool leathermana :D Taka mała skrzyneczka z narzędziami :P

ale czy te narzędzia nie są za małe to majsterkowania ? :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO