dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-15, 13:38 
ja kamerę zdecydowałam jednak odpuścić potem i tak się nikomu nie chce tego oglądać i się kurzy tylko a album ze zdjęciami ma jednak swoją magię, część zdjęć mam w ramkach, chociaż jak bym mogła to bym chyba wszystkie poustawiała bo Pan Grzegorz z fotozy zrobił nam naprawdę piękną pamiątkę <3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2016-02-25, 00:06 
a ja mam i to i to, a co! :) jak się lenimy w niedzielę na kanapie to lubimy sobie puścić z mężem nagranie właśnie z wesela i sie pośmiać i powspominać ale my lubimy wszystkie takie pamiątki, a i z zdjęcia i kamerzystę mieliśmy od nas z Leszna z przed nami slub i efekt jednego i drugiego bardzo nam się podoba


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2016-07-01, 06:45 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A moim zdaniem lepiej fotograf niż kamerzysta. Filmy ze slubu obejrzałam tylko raz z rodzina po ślubie. A do zdjęć wracam wiele razy i dużo osób chciało je zobaczyć nawet po latach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2016-07-18, 19:42 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Mam bardzo podobne odczucia. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2016-08-30, 09:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja miałam tylko fotografa, bo nigdy nie lubiłam oglądać tych kilku godzinnych filmów. Moim zdaniem zdjęcia mają to coś i często się do nich wraca. Miałam na ślubie genialnego fotografa http://arturgruszczynski.pl/. Zdjęcia są piękne, magiczne, wcale nie żałuję że nie mam filmu ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2016-09-09, 11:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
a ja całkowicie na odwrót. Nie wyobrażam sobie nie mieć video pamiątki z wesela. Tym bardziej, że przed naszym ślubem oglądaliśmy wesele mojej przyjaciółki wykonane w bardzo pomysłowy sposób i oryginalnie zmontowane. Postawiliśmy na tę samą firmę czyli videomirkow i teraz co tydzień odiberamy telefon od kogoś z rodziny z zapytaniem o płyty z wesela. Świetnie montują te najpiękniejsze chwilę w życiu. Z resztą sama zobacz ja ich portfolio http://videomirkow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2017-02-15, 18:16 
Ja nie chciałam kamerzysty na swoim ślubie, po filmu potem nikt nie ogląda. Mieliśmy za to fajnego fotografa, Daniela Stańko. Zrobił nam przepiękna zdjęcia podczas uroczystości i później w plenerze. Mamy z tych zdjęć zrobiony kolaż na ścianie w salonie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2017-03-08, 20:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-03-08, 20:16
Posty:5
Najlepiej i jedno i drugie jak kogoś stać. Ślubne video to już nie są nudne filmy z zaglądaniem do talerza tylko dynamiczne teledyski, więc polecam zdecydowanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2017-03-24, 12:32 
U nas był tylko fotograf, a dokładniej: http://fotografkarol.pl/. Piękne zdjęcia, bardzo polecam ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotograf czy kamera? a może i to i to?
PostNapisane: 2017-04-05, 09:33 
Ja nie czułam potrzeby obecności kamery i same zdjęcia w zupełności wystarczyły, jeżeli ma się dobrego fotografa, który potrafi oddać klimat tego wyjątkowego dnia to moim zdaniem to jest najlepsza pamiątka, u nas zdjęcia ze ślubu no i potem też plenerową sesję robiły Panie z http://fotografki.com.pl/oferta/ i wyszyły naprawę magiczne więc z przyjemnością do nich wracam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO