dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-31, 10:41 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ewelina, a gdzie masz tu napisane, że na ślubie poprzestać? :) Mnie ślub posłużył jako dodatkowy motywator - nie schudłabym to bym poszła taka jaka byłam, schudłam, to poszłam czując się bardziej atrakcyjnie i zdrowo. Przede wszystkim dla siebie. :) Nie wiem... chyba jesteś trochę uprzedzona, ale nie jestem pewna czy bardziej do małżeństwa czy samego odchudzania. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2015-07-31, 18:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Kompletnie nie pojmuję tego co Ewelina napisałas. Nie wiem jak polaczyłas odchudzanie z faktem takiego konca jednego z najpiekniejszych dni w życiu. W każdym razie diety nawet jeśli bardziej ostre przed takim dniem dla efektów lepszych to jednak potem życie musi trwać dalej. Dieta powinna być początkiem zmiany nawyków żywieniowych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2015-08-10, 11:08 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Trudno się z tym nie zgodzić. A zmiana powinna być na stałe, by utrzymać uzyskane efekty diety. I jeszcze jedno - chudniemy przede wszystkim... dla siebie. :) Nie dla facetów, zazdrosnych koleżanek czy mody. Dla siebie dziewczyny i własnego dobrego samopoczucia. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2015-08-12, 11:22 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Święte słowa :) Dla mnie ślub również był dodatkowym motywatorem, a nie głównym powodem przejścia na dietę. Teraz już kilka lat minęło, a ja wciąż trzymam wagę (zakładam, ze wahania +/-2 kg są normalne ;)). Dlatego też ważne moim zdaniem jest, żeby wybrać taką dietę, która nauczy nas przy okazji zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną z nami na dłużej.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2015-12-14, 00:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
dieta, ćwiczenia i tyle. Do ślubu jeszcze ponad rok ale już zaczęłam ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2016-03-11, 19:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Cwiczenia ważne i dieta , mój mąz był na tyle w złym stanie ze brał therm line man .. ja nie musiałam. jemu dietetyk wręcz to zalecił , do momentu wesela zgubił 9cm w pasie wiec garnitur był do poprawki. wazne jest zdrowe odzywianie ponieważ przez stresy i złe jedzenie moze dojsc do omdleń.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak szybko schudnąć do ślubu??
PostNapisane: 2016-03-11, 21:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Mi samej trudno było się zabrać za siebie. Niestety nie mam tyle samozaparcia w sobie. Nie myślałyście o cateringu dietetycznym? Ja się zdecydowałam i nie żałuję. Zamawiam sobie z Easy Fit Box dietę Fit Box. Zamierzam zrzucić kilka kg i jednocześnie jeść fajne urozmaicone zdrowe posiłki:) Z tą dietą w końcu się to udaje:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO