dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysły na prezent ślubny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-04, 23:03 
Może jakieś encyklopedie? albo inne fajne książki? na inbook.pl powinnas coś znaleźć. Fajna e ksiagarnia z dużym wybprtem oraz bardzo korzystynymi cenami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2016-12-04, 23:07 
Może piękną stylową lampę do kuchni albo lustro do przedpokoju do ich nowego mieszkania? Będzie na pewno im miło, gdy już zadbacie o ich wspólny kąt domowy. milemaison.pl/Lustro-Bosco-z-dekorem-Belldeco Takie lustro na pewno im się spodoba.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2016-12-07, 20:54 
@Miśka, świetne pytanie! Ja tez miałam z tym kłopot, ale najbliższym po prostu powiedziałam o kilku najważniejszych rzeczach, których było nam trzeba (w tym o garnkach właśnie) i moja mama juz się zajęła tym, by każdemu trochę "podpowiedzieć" jaki prezent byłby fajny. Tym samym ja nie musiałam się krępować prosząc o konkretne rzeczy ;)

A jeszcze wracając do Gerlacha - to firma znana od lat ze świetnej jakości produktów, nie zastanawiaj się tylko "zamawiaj" je u weselników! Ja mam noże LOFT tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2016-12-13, 19:27 
Fajnym pomysłem na prezent dla młodych jest małe AGD do domu. Kup im jakiegoś robota kuchennego albo sokowirówkę. Widziałam sporo takiego sprzętu na stronie wasserman.pl Zobacz sobie i pooglądaj co tam mają. Myślę, że taki prezent przyda się młodym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2016-12-21, 12:20 
Też jestem "za" Gerlachem. To świetna marka, gwarancja jakości i eleganckiego designu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-01-10, 11:28 
Ja kupiłam swojej siostrze jako prezent ślubny pakiet SPA w hotelu Verde Montana. Pojechali tam z mężem i wykorzystali to jako podróż poślubną. Wiem, że pomysł bardzo się im spodobał, bo siostra marzyła o takim wypadzie do SPA.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-01-17, 10:39 
Na prezent ślubny można dać jakies fajne akcesoria kuchenne, albo mały sprzęt AGD typu mikser, czy blender. Takie rzeczy przydadzą się na nowy dom. Ja kupowalam taki sprzęt na stronie wasserman.pl bo ceny są bardzo przystępne i niejednokrotnie tańsze, niż w sklepach stacjonarnych :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-04-04, 20:25 
ja też myślę, że sprzęty agd lub jakaś elektronika to fajny pomysł na prezent ślubny. W sklepie wasserman można kupić takie rzeczy a na ich aukcjach na http://wasserman.eu/aukcje można wylicytować niektóre sprzęty za dużo mniej!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-05-08, 12:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Moim zdaniem najlepszy prezent to zawsze gotówka w kopercie ;) Organizacja wesela dużo kosztuje, więc przynajmniej częściowo się młodym zwróci, a oni i tak najlepiej wiedzą, czego potrzebują. A jak komuś głupio dawać samą kopertę, to może dołączyć np. jakiś słodki drobiazg, słodycze są zawsze miło widziane :D Na slodkiupominek.pl są takie zestawy okolicznościowe, można wybrać pułap cenowy, ile chce się na to wydać i jest duży wybór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-07-26, 17:28 
Dobrej jakości zestaw garnków też będzie fajnym pomysłem na prezent dla młodych. W końcu coś co przyda się na nowym mieszkaniu zawsze jest mile widziane. Zobacz sobie do sklepu wasserman.eu są tam bardzo fajne garnki w zestawie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO