dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysły na prezent ślubny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-21, 17:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-20, 15:33
Posty:16
Prezenty znów wracają do łask Ostatnio słyszałam od koleżanki że przy zapraszaniu gości wręczali listę z prezentami jakie chcieliby dostać a goście wykreślali co kupią. Młodzi zaczynali swoją drogę od zera bo oboje byli z rodzin zastępczych.Pomysł był nie zły ale w normalnej sytuacji raczej by się nie sprawdził.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-08-23, 09:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-08-16, 13:40
Posty:11
Mi zdaniem gotówka to najlepszy prezent :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-08-27, 15:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
Ładne szablony dla fotoksiążek ślubnych można znaleźć na Myselfbook. Na kreatorze online samemu ustala się rozkład zdjęć, wielkość, napisy, rodzaj okładki, rodzaj papieru itd.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-09-15, 14:44 
Dodatki do domu będą dobrym pomysłem na prezent ślubny :) na pewno znajdziesz coś na homedome.pl. Ja bardzo często tam zamawiam i z wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolona :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-09-18, 00:02 
Najlepiej ofiarować coś fajnego, http://palac-wisniewski.pl/ na przykład weekend w tym pałacu. Urocze piękne miejsce. Bardzo mi się podoba.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-09-28, 17:29 
my zamówiliśmy dla znajomych takie krzesła https://pimpit.pl/produkt/patyczak-prl/, mają wnętrze w podobnej kolorystyce i stylu więc razem z mężem doszłam do wniosku że może to być fajny dodatek do prezentu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-12-03, 13:48 
Myślę, że zafundowanie wycieczki to świetny pomysł. My nie bardzo mieliśmy fundusze na podróż poślubną, więc nasi najbliżsi złożyli się i wysłali nas na piękną wycieczkę do Andaluzji z biurem SolTur. Wartość prezentu pod postacią cudownych wspomnień jej moim zdaniem o wiele wyższa niż rzeczy materialnych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-12-11, 16:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Ja dla mojej przyjaciółki zrobiłam pudełko z różnymi rzeczami, które miały obrazować moje życzenia np. zapałka by podtrzymać ogień w ich związku, był też smoczek i kto pierwszy wziął go do ręki będzie w przyszłości wstawać do dziecka w nocy:) Prezent się bardzo podobał i dlatego uważam, że najlepsze są takie dawane od serca,czasem nawet wykonane własnoręcznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2017-12-23, 23:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
My z mężem na prezent dostaliśmy m.in zestaw pościeli z Room99! Prezent bardzo przydatny więc długo nam posłuży, nowoczesny styl idealnie wpasował się do nowej sypialni a wnętrze stało się bardziej przytulne i ciepłe;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2018-02-04, 13:14 
Też zależy dla kogo ten prezent przygotowujemy, bo jak moja siostra brała ślub to wiadomo, że to musiało być coś naprawdę wyjątkowego i od dawna się przygotowywałam też, żeby coś ekstra jej zafundować, dostali więc ode mnie rejs statkiem bo Wyspach Kanaryjskich https://www.itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/ i byli naprawdę zachwyceni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO