dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysły na prezent ślubny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-12, 19:53 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
coś takiego na promie Polonia widziałam, świetna sprawa... ale nie wiem czy na prezent?
Bardziej by to chyba pasowało do wystroju stołów w restauracji... co do prezentu to niedawno rozmawiałam ze znajomymi na temat podróży poślubnych, że nie każdego stać i coś takiego byłoby fajnym prezentem.... wiadomo, ze wycieczki za kilkanaście tysięcy nikt nie kupi, ale np. taki weekend: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... nowozencow

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2011-10-31, 11:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Każdy prezent jest dobry,ale co będzie jeśli młodzi np.dostaną trzy żelazka,5 kompletów garnków,czy tyleż samo kompletów talerzy.Najlepiej albo dać pieniądze,albo rzeczywiście coś oryginalnego w postaci bonu na zakupy,lub dołożyć się do grupki osób i jakieś tygodniowe wczasy,np,w górach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2011-11-06, 19:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-06, 19:03
Posty:12
Ja jestem przekonana że warto pomyśleć o prezentach unikalnych, a jednocześnie skierowanych do osób którym daje się prezent - coś pomyślanego z myślą o konkretnych osobach. Taki indywidualny prezent sprawia że osoby obdarowane cieszą się podwójnie - wiedzą ze ktoś poświęcił czas, dołożył starań aby dany prezent "zdobyć". Jak dla mnie genialną sprawą jest album na zdjęcia z indywidualną personalizacją / dedykacją dla pary młodej. Na taki prezent wcale nie trzeba wydawać góry pieniędzy. Jest to doskonały "zamiennik" dla kwiatów z których coraz częściej się rezygnuje przy takiej okazji. Jeżeli ktoś byłby czymś takim zainteresowany to chętnie polecę kogoś kto wykonuje/ sprzedaje takie personalizowane prezenty - sama sprawdziłam tego sprzedawce na własnej skórze i mogę go z czystym sumieniem polecić (para młoda była zachwycona).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-07-22, 21:16 
A mi babcia zrobiła niespodziankę. Do pieniążków kupiła mi taką statuetkę:http://www.crystalcity.pl/produkt/piekna_statuetka_splecione_serca_3d Wzruszyłam się jak nie wiem:( Dedykacja prosto z serca, najpiękniejszy prezent ślubny:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-07-22, 23:59 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Moja przyjaciółka na liście prezentów umieściła http://miahome.pl/. I tylko tyle. Jeśli chce stamtąd wszystko, to wcale jej się nie dziwię. No zakochałam się w tym klimacie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-07-23, 20:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-07-02, 21:30
Posty:17
No fakt fajne mają te rzeczy. Wiklina fajna i w ogóle nawet na taki normalny prezent. A kupiłaś coś tak w ogóle?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-08-02, 10:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Tak, mam już kilka rzeczy od nich i są naprawdę fajnie wykonane i przede wszystkim unikalne :) Nie lubię mieć wszystkiego "na jedno kopyto" z innymi, lubię ładne przedmioty, któych nie mają koleżanki :P A w MIA Home jest mnóstwo takich przedmiotów. A co? Planujesz coś kupić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-08-05, 14:43 
Kinia A napisał(a):
A mi babcia zrobiła niespodziankę. Do pieniążków kupiła mi taką statuetkę:http://www.crystalcity.pl/produkt/piekna_statuetka_splecione_serca_3d Wzruszyłam się jak nie wiem:( Dedykacja prosto z serca, najpiękniejszy prezent ślubny:)


Dobry gust ma Twoja babcia;) fajny pomysł


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-08-12, 14:39 
szukając pomysłu na prezent już tyle opinie przeczytałam że to faktycznie zależy po prostu od gustu, za miesiąc mam ślub kuzynki i wiem ze najlepszym wyjściem jest kasa ale żeby jakaś pamiątka im została wpadłam na pomysł pamiątki na szkle, jest taka strona koleżanka mi poleciła i tam właśnie znalazłam coś co idealnie pasuje jako dodatek do prezentu (http://eprezenty.pl/statuetka_ze_szkla_ ... 12366.html) jeżeli ktoś tu jeszcze zaglądnie polecam;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-08-20, 18:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-07-12, 10:02
Posty:60
Rodzina dawała winka i koperty. Z pracy kupili mi odkurzacz :d Stoi na razie w pudełku i czeka aż zakupię mieszkanie.

Fotograf Kielce - blog


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO