dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysły na prezent ślubny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-06, 11:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-13, 21:33
Posty:3
Lokalizacja: Poznań
O komiksie pierwszy raz słyszę :) super sprawa:) ja najczęściej dla młodych daję jakieś winko i pieniązki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-13, 11:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-22, 15:56
Posty:4
No ja również jestem za tym, by dać pieniądze ;) Bardziej się przydadzą niż alkohol.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-13, 11:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-18, 11:41
Posty:4
Lokalizacja: Poznań
Można podpytać młodych, ale fajnym rozwiązaniem są losy:) lub zdrapki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-13, 12:20 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A ja ostatnio oglądałam pokaz garnków Philipiak. Miałam w pamięci rozmowę forumową i się wybrałam, skoro to nic nie kosztuje. Spodobała mi się ich jakość, estetyka, no i oczywiście system wieżowy - bardzo fajne rozwiązanie. Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego tak często można je znaleźć na listach ślubnych prezentów. Sama narazie nie kupiłam, ale nie powiem - chętnie bym je w swojej kuchni miała :)

Listy prezentów podobają mi się o tyle, że w ten sposób człowiek nie kończy z pięcioma tosterami i tysiącem kompletów ręczników. Jeśli chodzi o moje zdanie, to albo kasa albo właśnie coś z listy prezentów. Ostatnio byłam też na ślubie, gdzie Państwo Młodzi nie chcieli kwiatów, za to poprosili o czekoladki i maskotki oraz dziecięce ubranka, które potem oddali do jakiegoś pogotowia opiekuńczego albo domu dziecka. Świetna inicjatywa!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-13, 17:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Samba_mamba a sam udział w takim pokazie Philipiaka do niczego nie zobowiązuje??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-18, 18:42 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie, absolutnie nie. Sama miałam pewne obawy, czy to aby na pewno za darmo ten pokaz, ale okazało się, że jednak tak. Garnków nie kupiłam, za to wyszłam z parasolem :) - oczywiście w prezencie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-19, 10:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-22, 12:25
Posty:28
Pieniądze na pewno młodym się przydadzą najbardziej, a jako dodatek to może książka, jakiś dobry alkohol, zdrapki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-20, 09:14 
Ostatnio zostałam zaproszona na ślub znajomych i kompletnie nie mam pomysłu co im kupić. Zastanawiam się ogólnie, co mogłoby ucieszyć parę młodą i myślę, że pieniądze to taki standard. Jednak z drugiej strony może warto pomyśleć nad czymś innym? co sądzicie drodzy forumowicze o sprzęcie do kuchni? czy możecie coś polecić, jakie produkty kuchenne wysokiej jakości?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-20, 09:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-22, 12:25
Posty:28
Sprzęt kuchenny jest ryzykowny pod tym względem, że nie wiesz co dostaną od innych, co już mają i na czym im zależy. Jak jesteś w stanie się zorientować co by im się spodobało i czego nie dostaną to super. Jak nie to nie wiem czy jest sens ryzykować. Trochę niefortunne jest dostać 3 tostery ;) Niektórzy też mogą być wybredni. Mogą marzyć o jakimś wypasionym ekspresie do kawy i zamierzają go kupić z zebranych pieniędzy, więc jak dostaną od kogoś słabszy ekspres, to niekoniecznie będzie to dla nich trafiony prezent.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-20, 10:10 
może racja.
Muszę się zastanowić, a przede wszystkim zrobić mały wywiad środowiskowy. Może sami mi coś zasugerują. Sama wiem, że dostawanie kilku takich samych rzeczy na raz nie cieszy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO