dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysły na prezent ślubny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-07, 11:38 
bardzo ciekawe te statuetki Monia_kaz tez do tej pory nie miałam pomysły na prezent ale bardzo mnie te statuetki zainspirowały;) to trochę jak rzeźba tyle że jeszcze z własną dedykacją... świetnie bo takie gotowe prezenty na ślub mają tradycyjne wiersze a tutaj można życzenia indywidualnie skierować do młodych. Mnie najbardziej spodobała się ta http://eprezenty.pl/serce_ze_szkla_podz ... 11379.html wzór serca idealnie na tę uroczystość, i mam nadzieję że długo będzie im pięknie mieszkanie zdobić;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-10, 20:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
Pieniądze to najtrafniejszy prezent.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-11, 12:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
Ustalanie jest ok, tylko taki dyplomatyczne oczywiście. Podobało mi się jak moje środowisko pracy zgadało się z męża. I dostaliśmy mega wypasiony komplet garnków Philipiaka od obu firm, zapakowali to w wielgachne pudło i każdy napisał na nim życzenia od siebie - super;) Dostaliśmy jeszcze 2 komplety pościeli - nie narzekam, że się zdublowały, bo przyda się ;) Z takich niecodziennych to dostałam półroczny karnet na zumbę, a mój mąż na siłownię - też się cieszyliśmy. Żelazko - tu też zadziałało inteligentne wypytanie wujka;), a jego brat dał nam odkurzacz;] Obraz bardzo trafiony w gust;) Dalej była kasa. Myślę, że prezenty jak najbardziej, z listą bym uważała, bo co niektórych z rodziny można urazić;) A co do kasy - to już indywidualnie. Uważam, że wesele wyprawia się nie po to żeby się zwróciło, ale dla dobrej zabawy;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-12, 22:12 
Sądzę, że najlepiej spytać Parę młodą, jeśli istnieje taka sposobność. Naparawdę z własnego doświadczenia wiem, że dostać kilka tych samych prezentów jest najgorsze. Do dziś mamy pełno zdublowanych rzeczy, które się Nam nie przydadzą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-16, 00:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
A co Wam się zdublowało? Pytam tak z ciekawości ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-21, 16:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-07, 16:06
Posty:4
Lokalizacja: Warszawa
Alkohol, ale to akurat nie problem, ale zdublowała się pościel i talerze...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-21, 16:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-21, 15:43
Posty:4
pościel też się przyda, a talerze, hm, mogą być na specjalne okazje :) jakieś małe AGD też może być fajnym prezentem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-11-21, 22:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
Talerze, też się przydadzą, w końcu nie są ze stali i poroztłukają się kiedyś;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-03, 15:19 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
Fajnym dodatkiem do prezentu jest foto komiks. Zbiera się ciekawe informacje o małżonkach, i tworzy się historie- cały szkopuł polega na tym żeby ja odpowiednio ubarwić. Mona to powierzyć jakiejś profesjonalnej firmie, albo samemu w jakiejś dobrej drukarni stworzyć taki komiks:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysły na prezent ślubny
PostNapisane: 2013-12-03, 17:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-28, 14:13
Posty:18
Ja zawsze daję pieniądze - uważam, że młodzi będą wiedzieli najlepiej w co je zainwestować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO