dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-28, 09:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
A czy ta sala na swoim tarasie ma parasole grzewcze?
Czy ktoś się orientuje?

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-08-18, 00:18 
Jesli chodzi o Kraków to byłam w Best Western Efekt Express i podobało mi się. Byłam tylko gościem, więc tak szczególowo to nie wiem, ale wesele było też jakoś na ok. 150 osób, a było przestrzennie i nie duszno, sala przystrojona bardzo elegancko, menu dobrze dobrane, mi smakowało bardzo. Dobrze się tam czułam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-09-22, 22:39 
w best western premier z kolei ogromna sala i dobrze oswietlona, dużo miejsca jest. nie wiem, jak z wychodzeniem na ewentualny taras, bobyłam tam na weselu w zimie, ale ogółem miły klimat, no i jedzonko smaczne :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-11-10, 11:46 
Ja miałam wesele w drewnianej chacie i wesele w wiejkim stylu, rustykalnym dominowały drewniane elementy, nawet zawieszki na alkohol i winietki były drewniane,(http://www.artisfera.pl/zawieszki-na-alkohol-c-12_13.html) drewno ma w osbie coś ciepłego, coś co ma urok i mi sie spodobało! Do tego miałam suknie z koralami czrewonymi:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-11-18, 13:22 
Też byłam w Krakowie na weselu w Best Western Efekt Express i potwierdzam, że to świetna sala na wesele! Jest całkiem spora, wejdzie dużo ludzi. Ładnie przystrojona i ogólnie bardzo elegancko było w środku. Jedzenie też mieli bardzo dobre, nikt nie narzekał na smak, ani na porcje, bo te były tez spore. Sala do tańczenia przestronna i nikt się o nikogo nie obijał. Wszyscy goście byli zadowoleni, wesele bardzo się udało, a przyjaciółka która tam miała swoje wesele cieszy się z dobrego wyboru :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-12-23, 10:53 
Wprawdzie nie w Krakowie, ale jakby ktoś szukał naprawdę fajnej sali weselnej w Łodzi, to jak dla mnie świetne jest Venge na tomaszowskiej. Pyszne jedzenie, mozna sobie wybrać dodatkowe "atrakcje", no i cenowo jest bardzo ok :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2016-12-27, 14:14 
No to w Krakowie świetna sala weselna jest w hotelu Best Western Efekt Express. Jest duża i przestronna. Z pewnością można zrobić tam duże wesele. Serwują dobre jedzenie. No i zawsze można przenocować swoich gości :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-01-17, 10:42 
Byłam ostatnio w Krakowie na weselu kuzynki w Best Western Efekt Express. Sala jest bardzo ładna i elegancko przystrojona. Można tam zrobić duże wesele. Jedzenie było smaczne i ciepłe. A fajną opcją jest to, że gości z daleka zawsze można przenocować u góry w hotelu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-01-24, 16:21 
Jeśli chodzi o Łódź, to bardzo fajna jest sala Venge na tomaszowskiej. ładna, czysta i zadbana, no i jedzenie pyszne i w dużych ilościach :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-01-25, 12:32 
W Krakowie trzeba koniecznie zobaczyć salę w best western efekt express. To bardzo ładna i duża sala weselna, gdzie można zorganizować super przyjęcie. A gości z daleka zawsze można przenocować w hotelu u góry :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO