dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-08, 14:04 
W Krakowie wybór duży. Można iść na łatwiznę a można zrobić sobie bajeczne wesele. Jeżeli ta druga opcja to na pewno polecałabym salę Best Western Premier. Wcale nie tak drogo a pamiątka na całe życie bo sala jest jak z bajki :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-05-14, 10:40 
To my nasze wesele organizowaliśmy w hotelu best western efekt express. To także piękna sala i świetna na tego typu imprezy. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-05-26, 15:58 
Rzeczywiście fajna ta sala w hotelu best western efekt express w krakowie. Byłam tam na weselu swojej kuzynki i sala zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-05-29, 23:30 
No ajeśli chodzi o łódź, to świetną salą jest Venge na tomaszowskiej. SPoro znajomych tam robiło swoje wesela i wszystkie udały się rewelacyjnie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-06-08, 10:18 
Bardzo fajnym miejscem w krakowie na wesela jest best western efekt express. Moja przyjaciółka miała tam niedawno swoje wesele i muszę przyznać, że sala zrobiła na mnie duże wrażenie. Duża, ładnie przystrojona, jedzenie smaczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-06-19, 22:08 
Zgadzam się co do venge, naprawde super sala, najlepsza w łodzi :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-06-24, 11:43 
A mnie bardzo spodobała się sala best western efekt express. Bylam tam niedawno na weselu u znajomych i muszę przyznać, że to naprawdę bardzo ładna sala weselna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-07-04, 00:38 
Jeśli chodzi o Łóź, to jak dla mnie zdecydowanie wygrywa venge na tomaszowskiej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-07-04, 12:24 
A ja polecam Hotel Witek w Modlniczce. Moja siostra miała wesele na 150 osób w Sali Bankietowej, a brat na 80 osób w Witkowej Chacie. Piękny ogród, altana ślubna, pyszne jedzenie - z obu wesel byliśmy naprawdę zadowoleni:))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-07-07, 15:08 
W Łodzi na tomaszowskiej jest bardzo fajna sala bankietowa - Venge. Śliczne dekoracje, jedzenie pysze :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO