dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wesele-tak ale gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-19, 21:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-10-19, 21:10
Posty:3
no jak kogoś stać to w jakimś pałacyku zamku albo czymś podobnym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2012-11-07, 01:23 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-07, 01:15
Posty:5
Albo gdzieś w trakcie egzotycznej podróży;) oczywiście jak zawsze problemem są pieniądze. Dzisiaj jak nawet chcemy zorganizować normalne wesele to koszty są niebotyczne...

_________________
Najlepsze wyposażenie łazienek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2012-11-26, 00:05 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 00:05
Posty:5
Fajnie jest zrobić właśnie w jakimś pałacyku.No ale koszty w tym wypadku są niebotyczne....

_________________
restauracja Bydgoszcz Centrum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2013-07-22, 08:37 
Jak ktoś jest z okolic Wisły to mogę polecić hotel [url]Partia[/url]. Nie ma sobie równych. Poza pięknymi widokami, smacznymi daniami oraz śliczną salą mają wiele promocji (zwłaszcza jak wesele robi się w tygodniu). Ja bawiłam się tam na 2 weselach i zarezerwowałam termin już na swój ślub. Nie ma jak sprawdzone salę a nie branie w ciemno.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-08-18, 00:24 
Dlatego właśnie my zorganizowaliśmy wesele w dobrym hotelu. Od razu było gdzie ulokować gości, a że hotel dobry to nie trzeba było jakiś apartamentów wyszukiwać tylko na miejscu wszystko. Urządzalismy wesele w hotelu Delfin, to w Białej Podlaskiej i organizacyjnie super, więc nie ma się czym martwić w przygotowaniach nawet jak nie ma masy osób do pomocy, wazne znaleźć dobre miejsce i tam Ci podpowiedzą co i jak :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-08-19, 00:48 
A u nas wesele było w sali bankietowej. Od początku wiedzieliśmy, że tak właśnie chcemy :) A było to w venge w łodzi. Śliczna sala, jedzenie bardzo dobre, ciekawe rzeczy do wyboru jako atrakcje :) U ans był pokaz barmański i wszystkim bardzo się podobało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-08-23, 23:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja miałam swoje wesele w sali weselnej Biała Róża w Szczyrku. Wnętrze jest piękne, jedzenie bardzo bardzo dobre, darmowe miejsca noclegowe dla gości, no i lokalizacja jest magiczna, miejsce naprawdę robi wrażenie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-08-30, 23:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-30, 22:49
Posty:4
Jak wesele to tylko w hotelu. Na wielu już byłam i ta opcja jest zdecydowanie najlepsza. My swoje robiliśmy w Krakowie, tutaj się poznaliśmy na studiach i tu mieszkamy, więc innej opcji nie było. A że każde z nas jest z innego rejonu Polski to i tak goście musieliby dojechać. Urządziliśmy weselisko w Best Western Premier, bardzo polecam, przemiła obsługa, w każdej sprawie można się dogadać, pyszne jedzenie i duuużo go było, a i goście zadowoleni z noclegu w hotelu i że nie musieli do niego jeszcze po imprezie dojeżdżać, tylko wszystko było na miejscu. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-09-22, 22:41 
kojarzę ten hotel - best western premier. mieliśmy tam konferencję kilkukrotnie, całkiem fajne i duże miejsce, na wesele idę tam za miesiąc, ciekawa jestem aż, jaka ta ich bankietowa sala jest duża


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-10-02, 21:55 
My swoje wesele organizowaliśmy w Venge w Łodzi. Sama sala bardzo ładna i elegancka. Do tego jedzenie pierwsza klasa, no i są też różne atrakcje do wyboru także można coś fajnego jak pokaz barmański zaplanować na wesele :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO