dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wesele-tak ale gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-18, 10:31 
Nie ważne gdzie - ważne żeby sala była duża i ladna. I tak najważniejsze są inne atrakcje, które można zapewnic gościom na weselu. Mnie bardzo spodobały sie ostatnio sztuczki iluzjonistów, którzy pokazywali magię na weselu. Chłopaki z iluzjonistanawesele.pl zrobili świetną robotę!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-04-21, 09:44 
A gdyby ktoś z was szukał naprawdę dobrego fotografa na ślub, to podsyłam wam link: http://fotografkarol.pl/. Zobaczcie sobie portfolio, piękne zdjęcia!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-04-28, 15:59 
My organiowalismy swoje wesele w krakowskiej sali w hotelu best western efekt express. To bardzo duża i przestronna sala, która pomieści nawet do 200 gości!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-02, 11:50 
My woleliśmy takie mniejsze przyjęcie weselne zrobić niz organizować wielkie weselisko. I znaleźliśmy w Łodzi świetną salę, nazywa się Venge. Wszystko fajnie dogadaliśmy z właścicielami, nie było żadnych problemów po drodze. Teraz czekamy tylko an nasz dzień :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-07, 22:34 
No ja też własnie dużo dobrego słyszałam o Venge, takze musi coś w tym być :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-08, 12:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Sala niekoniecznie musi być duża, jak jest mało gości, to zbyt duża sala straszy pustymi miejscami. Na kameralne przyjęcie lepsza będzie nieduża sala z małym wystrojem, np. coś takiego: http://gaskarestauracja.pl/galeria.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-08, 14:06 
Jeżeli chodzi o salę to my robiliśmy w Best Western Premier. Wesele było na 250 osób i spokojnie się wszyscy zmieścili (myślę, że jeszcze z 30 by weszło) :) Sala bajeczna, dobre jedzenie i zero problemów przy organizacji. Jeśli coś pytajcie opiszę więcej i chętnie pomogę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-14, 10:44 
Sala weselna jest bardzo ważna. W końcu tam odbywa się całe weselne przyjęcie. My mieliśmy wesele na sali w hotelu best western efekt express w krakowie. Wspaniałe miejsce na wesela!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-15, 00:34 
Jak ktoś jest gdzies z łodzi to bardzo polecam sale venge. nie dosć że klimatyczne miejsce, to jeszcze jedzenie mają pyszne, ceny w porządku, no i można sobie dobrac super atrakcje. U nas był pokaz barmański :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-05-22, 13:55 
Kraków to na pewno Best Western Premier bym wybrała. Tam masz salę weselną w hotelu więc z umieszczeniem gości z daleka na noclegi nie będzie problemu. Do tego hotel jest piękny i komfortowy. Sala znana na cały Kraków bo mieści nawet 300 gości i jest prześliczna. Serio lepszego miejsca nie ma :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO