dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wesele-tak ale gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-04, 12:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja miałam wesele w dworku w Wymysłowie http://www.dworekwymyslow.pl/. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, moim znajomym tak się spodobało że też tam robią. Pyszne, staropolskie jedzenie, piękny wystrój, pokoje dla gości tez są :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-10-27, 23:07 
A nasze wesele organizowaliśmy w Pałacyku łąkomin koło gorzowa wlkp. Było przepięknie, bo mają tam opcję organizowania wesela w namiocie, z której też skorzystaliśmy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2016-11-10, 09:58 
Wesele mialam na sali weselnej w zajeździe gosinnym początkowo myslalam typowej sali balwoej w hotelu, ale tam ejst wiecej obostzreń różncyh, a mi zalezało na fajnych atrakcjach, izmnych ogniach podczas tanca. albo zamiast typowego serwisu kawowego zeby byl mobilny bar kawowy perfet service, to bardzo ważne ejst wlasnie pod kątem atrakcji sala. Ja sparwdziłąm:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-01, 00:20 
jak chcesz w plenerze to ja polecam to miejsce https://www.hotelponiatowski.pl/wesele-warszawa mają do tego warunki, piękny ogród z jeziorem, do tego budowle filarowe zadaszone gdzie można zrobić ceremonię, fontanne. Zresztą zobacz sobie zdjęcia, są piękne, ja jestem za ślubem w plenerze, wesele na sali ale ślub w plenerze jak najbardziej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-07, 23:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
My myślimy o weselu tutaj http://www.hotelfajkier.pl/wesela Hotel ma świetną lokalizację i przystępne ceny. Poza tym sala jest duża i naprawdę ładna. Długo szukaliśmy idealnego miejsca i cieszę się, że w końcu je znaleźliśmy. Narzeczona już trochę zaczynała panikować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-17, 13:08 
Zawsze chciałam mieć wyjątkowe i oryginalne wesele, nie w takiej zwykłej sali bankietowej czy w hotelu. Po wielu miesiącach poszukiwań trafiłąm na Pałacyk Łąkomin: http://www.lakomin.pl/ i to właśnie tam mieliśmy wesele pod namiotem. Było jak w bajce, wszystko przepięknie wyglądało, a jeszcze dodatkowo udała nam się piękna pogoda :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-19, 22:55 
My mieliśmy wesele w Venge w Łodzi. bardzo fajny lokal, elegancki, jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. No nie ma się do czego przyczepić, wszystko na wysokim poziomie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-24, 12:56 
Zgadzam się z Jagą, wesele w Pałacyku łąkomin to naprawdę wyjątkowe przeżycie. Każdemu polecam takie wesele na świezym powietrzu ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-03-30, 21:32 
My mieliśmy nasze wesele w hotelu best western efekt express. To bardzo ładny i elegancki hotel a jeszcze ładniejsza sala bankietowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2017-04-04, 20:23 
Ja swoje wesele organizowałam w Krakowie. Wybraliśmy wtedy hotel best western efekt express. Ujął nas wszystkim co miał do oferowania. Smaczne jedzenie, piękna sala i przyzwoita cena.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO