dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-21, 13:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Uprawiam jogging i jest spoko.Samopoczucie lepsze,a i krew szybciej płynie.To też jest dobra forma na lepszą figurę.Zresztą każdy sport robi swoje.A jeszcze wracając do pływania,to nie wystarczy chyba 15 minut,efekt będzie widoczny ale jeśli na basenie będziemy spędzać co najmniej godzinę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-07-24, 11:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-23, 11:26
Posty:22
Można, ale od samego pływania się nie schudnie. Musisz stosować dietę i jeszcze jakąś formę ćwiczeń. Ja chodziłam na basen 3 razy w tygodniu, jeździłam na rowerze 4 razy w tygodniu (2 godz. dziennie), stosowałam dietę (http://www.am24.pl/zdrowie) i zrzuciłam jakieś 3 kg w ciągu miesiąca. Byłam zadowolona z rezultatu, chociaż planuję zrzucić jeszcze z jakieś 6 kg. Tylko, że jak zacznie się robić chłodno to jeżdżenia na basen będzie dość problematyczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-07-24, 15:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
OD PŁYWANIA nie koniecznie schudniesz, a nawet MOŻNA PRZYTYĆ!. W momencie, gdy pływamy w zimnej wodzie (w moim mieście np. nagminnie oszczędzali w wieczornych godzinach na grzaniu wody na pływalni) szczególnie zimą, organizm zaczyna przystosowywać się do zimna i profilaktycznie odkłada tłuszcz w ten sposób zwiększając grubość tkanki tłuszczowej dzięki czemu broni się przed wyziębieniem. Na potwierdzenie zobacz jak wyglądają zwierzęta, które żyją w zimnych wodach oceanicznych, oczywiście ssaki, takie jak np. słoń morski czy mors. Widziałaś kiedyś szczupłego morsa (nie mówię tutaj o wielbicielach kąpieli w Wiśle w środku stycznia) :) ? Ktoś by powiedział, jak można porównywać człowieka do morsa - ale nasz organizm działa identycznie lub bardzo podobnie jak organizm ssaków morskich jeżeli chodzi o przystosowywanie się do niskich temperatur.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-11-08, 16:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-17, 11:57
Posty:21
Lokalizacja: Tarnów
Jasne, że tak - to jeden z najlepszych sposobów

_________________
Tylko u nas etykiety w najlepszych cenach!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-11-15, 13:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-15, 12:59
Posty:2
tak - tylko musisz sobie wyrobić kondycję innymi słowy musisz się w basenie zmęczyć i to bardzo

_________________
sklep internetowy dla niemowląt


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-11-15, 15:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Pewnie, że można, przecież pływanie to jeden z najlepszych sportów do modelowania sylwetki:)
Można też schudnąć skacząc na trampolinach - takie ogrodosfera.pl/trampoliny pomagają podobno sporo kalorii "wytrząsnąć" z organizmu.
Ale ja wolę pływać - na skakanie to już mam trochę za dużo lat i za mało "radosnej mocy" - za to dzieciaki z mojej rodziny skaczą oporowo

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Ostatnio edytowano 2014-02-03, 21:03 przez Astalavistabejbe, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-11-15, 21:29 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-15, 21:26
Posty:3
Tylko przede wszystkim przy próbie odchudzania ważna jest dieta. Bez niej cudów nie będzie ...

_________________
Dobre przywództwo to podstawa każdego lidera :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2012-12-07, 11:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Dieta to podstawa:)
No i ruch - to "wytrząsanie" ciałka poprzez skakanie na trampolinie nie brzmi źle, ale jakbym już jako dorosły kupował trampoliny - to tu http://ogrodosfera.pl/trampoliny co podałaś, to widzę więcej takich dla dzieci, a dla dorosłego (ważącego co nieco) faceta, czy kobiety to jednak musiałoby być coś wytrzymalszego.
I basen pewnie też, no ale dieta dieta dieta - jest najważniejsza!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2013-03-29, 17:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Na trampolinie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy można schudnąć pływajac ?
PostNapisane: 2013-04-04, 12:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Każdy ruch jest dobry i pomocny przy odchudzaniu, oczywiście dieta też robi swoje. Ja ostatnio nawet kręcę hula-hop,ale trzeba to robić systematycznie i co dziennie, nie 5 minut,ale znacznie dłużej. Pomaga,zapewniam. Pływanie też jest dobre, jak i jogging czy jazda na rowerze.Może też być rower treningowy jeśli ktoś takowy ma w posiadaniu.:).Pa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO