dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-15, 23:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
mgr_Kaszaczek napisał(a):
jak się czepiamy faszystów to badzmy konsekwentni i czepiajmy sie komunistów. Faszysci maja choć swoje poglady a Ci w koszulkach z sierpem i młotem to zwykli lanserzy.

Jak słusznie zauwazyłeś to "lanserzy". Nie są zatem komunistami.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 16:28 
Dishman napisał(a):
Jak słusznie zauwazyłeś to "lanserzy". Nie są zatem komunistami.
to nie wazne jak sie wygla ale jakie ma sie poglady a to jedynie jest ich manifestacja i pokazanie ich innym ludziaom.

Ale do meritum
Wszyztkie te grupy neo i takie tam to ja bym zdelegalizowal i do pierdla wsadzil o czarnej kawie i czarnym chlebie - malo to burd wywolali i innych nieszczesc sprowadzili ? Kazdego kto by popieral takie poglady do pierdla do ciezkiej roboty fizycznej - by podparacowal swoje winy. Ci ludzie nie zrobia dla nikogo nic dobrego nigdy :!: :!: :!: :!:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 16:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rouge napisał(a):
Wszyztkie te grupy neo i takie tam to ja bym zdelegalizowal i do pierdla wsadzil o czarnej kawie i czarnym chlebie - malo to burd wywolali i innych nieszczesc sprowadzili ? Kazdego kto by popieral takie poglady do pierdla do ciezkiej roboty fizycznej - by podparacowal swoje winy. Ci ludzie nie zrobia dla nikogo nic dobrego nigdy :!: :!: :!: :!:


W 100% się zgadzam - może jakby posiedzieli to zastanowili by się nad tym co robią :roll: Takie rzeczy powinny być karalne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 19:42 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
dołaczam sie do was, dokładnie to samo myśle.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-19, 19:49 
jaka zgodnosc - az w szoku jestem :d hihi


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-26, 23:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Cytuj:
Wszyztkie te grupy neo i takie tam to ja bym zdelegalizowal i do pierdla wsadzil o czarnej kawie i czarnym chlebie
to mi zalatuje trochę myśleniem faszystów. ludzi można zmieniać (nie trzeba ich od razu wrzucać do ciężkich robót). ja ich nie popieram ale gardzę takimi metodami (chyba, że zostało popełnione przestępstwo)

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-27, 01:32 
A ja dorzucę swoje trzy grosze zapewne wszyscy wiecie, że podczas II wojny światowej większości Niemców była zapisana do partii faszystowskiej, ale po przegranej Trzeciej Rzeszy zamknięto tych ludzi?! Nie, dano im szanse na poprawę, niektórzy jednak byli sądzeni w wypadkach ciężkich zbrodni a jeszcze inni mają takie poglądy do dziś, ale znaczna części stała się zwykłymi ludzkimi. Ja jestem za karaniem neofaszystów w sposób konstruktywny i pomocny, tj. pomoc w robotach społecznych i temu podobne akcje by wykształciła się u nich wrażliwości społeczna (popieranie neofaszystów w Polsce to chyba przestępstwo)
A co do waszej propozycji karania w więzieniu takimi środkami, to Hitler też był w więzieniu, (choć nie z takim rygorem, jaki wy proponujecie) i co się stało?! Był jeszcze popularniejszy niż przed wyrokiem, czyli moim zdaniem człowiek po odsiadce za takie poglądy byłby bohaterem dla innych neofaszystów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-27, 11:36 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
no tak masz racje, a czytałeś książkę 'Medaliony' ? Czytałeś co Ci ludzie tam mówili? Oni nie wiedzieli że nie wolno innych zabijać i przerabiać na mydło ze względu na pochodzenie, nikt o tym głośno nie mówił! Ludzie byli nie uświadomieni - teraz są - wiemy jakie spustoszenia poczyniły takie poglądy, także teraz jeśli ktoś głosi takie poglądy to nie ma dla niego usprawiedliwienia.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-27, 13:07 
Nie czytałem tej książki, (podaj autora może znajdę wtedy) a mi chodzi o to by ich właśnie uświadamiać, że są inni ludzie i że oni też czują...
Zresztą jak można było NIE wiedzieć, że tego nie wolno...
W tamtych czasach opozycji dla Hitlera było mało, ale on ją skutecznie wykorzystywał. Nie można tym ludziom, dawać gruntu do ukorzenienia swoich poglądów a do walki z POGLĄDAMI według mnie najlepsza jest konstruktywna resocjalizacja i rozmowa. Karanie w większy sposób owszem tak, ale nie odrazu, za samo popieranie ich. Za burdy pobicia i takie rzeczy, ale boje się, że taka kara tylko ich utwierdzi, że są męczennikami swoich poglądów (doskonale pamiętam program o rosyjskich neofaszystach, którzy nie bali się więzienia a po wyjściu z niego byli jeszcze gorsi niż przed)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-27, 13:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Medaliony napisała Zofia Nałkowska.
Różowy - w tamtych czasach oni nie widzieli w tym nic złego, bo tak byli wychowani/bo wszyscy tak robili, społeczeństwo nie potępiało takiego postępowania. Dla nich to było logiczne że 'odpadki' wykorzystuje się zamiast je grzebać. Zwykli ludzie, bo nie mówię to o samych sprawcach wojny, wierzyli w to co się im mówiło. To była inna sytuacja, można było im dać szansę na poprawę, na to żeby przejrzeli na oczy. Dzisiaj dobrze wiedzą, że według społeczeństwa postępują źle, a jednak to robią. To dwie zupełnie inne sytuacje, dlatego według mnie nie powinno się wyciągać wniosków co do kar z czasów wojny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO