dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Punki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-05-28, 11:21 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Co o nich myslicie ? Przeszkadzaja Wam czy moze przeciwnie ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-28, 18:21 
Nie mam zdania, nie mam z nimi doczynienia, raz mnie tylko gonili (cale szczescie ze nie zlapali)


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:20 przez Adam~, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

punki
PostNapisane: 2006-05-29, 12:41 
Osobiscie nie mialem mozliwosci nawet porozmawiac z punkiem. Natomiast zawsze zastanawia mnie, widzac takiego p jak to jest gdy pracuje czy kompie swoje dzieci. Teraz uswiadomiłem sobie, ze chyba niema punkow w srednim wieku (35 -45) i stad jest to postawa mlodziencza. Co ona (ten grzebien) ma wyrazac.
Sadze, ze moze byc punk bardzo kulturalny ( wg ogolnej oceny europejskiej) jak i skrajny burak.
Sa jakies pisane zasady jakimi sie punk kieruje?


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:24 przez janusz, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

p.s. punki
PostNapisane: 2006-05-29, 12:52 
P.S.
Kiedys pracowalem w niemczech i pewnego dnia na schodach natknalem sie na grupe kilku punkow. Pamietam, ze mieli spore grzebienie i kolorowe (jaskrawe kolory). Klatka schodowa niezbyt szeroka i zawahalem sie na ich widok. Zaskoczyli mnie szybkim usunieciem sie pod sciany i glosnym pozdrowieniem. Ich postawa byla b. przyjazna i nawet z jakims do mnie szacunkiem (bylem sporo od nich starszy)


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:27 przez janusz, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 12:55 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Oczywiscie chodzi o "grzebienie"


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:27 przez Janusz, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 15:13 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Jesli chodzi o ten "grzebien" czyli irokeza to chyba maja go zeby sie odrozniac, ale nie wiem napewno, najlepiej jakby sie ktos z irokezem wypowiedzial :-)
Znam kilka osob, ktore sa punkami, ale maja normalne wlosy albo dready.
Ostatnio rzadko sie z nimi widze, ale jak juz to zawsze jest smiesznie ;) Nie mam nic do tych ludzi, wogole mi nie przeszkadzaja :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 15:24 
Natty, wiesz, ze uswiadomilem sobie, ze mijam czasem jakichs z dreadami i nic nie wiem o przyczynie tej fryzury. Moze bys zadzialala by wyrazili ,ci Twoi znajomi swoje widzenia swiata


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:31 przez rollis, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 16:23 
Slowo "punk", oznaczajace w jezyku angielskim m.in. cos zgnilego, bezwartosciowego, smiec, dziwke, szczeniaka, gowniarza itp., w kontekscie muzyki rockowej bylo uzywane od polowy lat 60. XX w. na okreslenie amatorskich zespolow, przedstawicieli tzw. rocka garazowego. Bardziej popularne we wczesnych latach 70., pozniej uzyte na okreslenie dokonan muzycznych grup Television czy Patti Smith Group. Jej tworczosc bezposrednio inspirowala pozniejszych punk rockowcow; uwaza sie, ze w ten sposob okreslenie punk nabralo dzisiejszego znaczenia.


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:36 przez punk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 17:56 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dready to raczej nosza ludzie sluchajacy reggae, ale ci moi znajomi to sluchaja wszystkiego po trochu (ale przede wszystkim punka).
Oni sie raczej tu nie wypowiedza bo nie lubia komputerow, jest im to niepotrzebne, nie maja neta.
Moge jedynie powiedziec jak ja ich widze :) Nie przejmuja sie zabardzo niczym, lubia sie bawic na imprezach, koncertach. A to co mi sie najbardziej podoba to wlasnie to ze nie przejmuja sie jak patrza na nich ludzie i co sobie pomysla. Robia co chca :-D


Ostatnio edytowano 2006-06-29, 15:37 przez Natty, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 19:47 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
szczerze mowiac...to ja tez sie do tej grupy zaliczam, chociaz nie przepadam za tym okresleniem. Kojarzy mi sie wlasnie z doslownym tlumaczeniem, ja raczej sie nieokreslam, ale jesli chodzi o styl zycia to polaczenie wszystkiego co mi sie podoba i co lubie, chodze czesto w szerokich spodniach-bo dobrze sie w nich czuje, slucham muzyki od hh poczawszy, przez reage do punka, klasyke tez lubie:)
A co do punkow to mam wielu znajomych, takich typowych punkow, krotko mowiac - Ludzie korym wszystko lata i powiewa...i za to ich lubie:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO