dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-08, 20:19 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Wiesz co Cirrus, też to zauważyłam że często na emo (nawet nie wiem jak nazwać ludzi z tego kręgu) mówi się punki. Może oni sami chcą być punkami ale dokładnie to co napisałaś markowe ciuchy, pełno przypinek o których nie mają pojęcia to właśnie świadczy o tym ze są zwykła podróbką prawdziwego punku.
A tak z innej beczki to nie zauważyliście że takich prawdziwych punków jest teraz bardzo mało. U mnie w mieście jest taki jeden oldschoolowy pub, takie prawdziwe klimatyczne miejsce z sercem (stare walizki poustawiane w kątach, telefony sprzed 50 lat, ściany pomalowane w zupełnie odjechane wzorki z takich starych wałeczków jakie np moja babcia miała na strychu a z głośników leci reggae, stary punk jakieś garażowe brzmienia), ja tylko tam widuje tych prawdziwych punków, zresztą już niestety coraz rzadziej :roll: (nie licząc skłotu ale tam też coraz więcej podróbek)
Wiem że punki i skini zaczepiają się wzajemnie, ale ja tam i tak będę trzymać z punkmi ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-08, 21:16 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja tam raczej nie mam nic do stylu Punk, bo przecież nie podejde do kogoś i nie powiem "Weź zdejmij te ciuchy bo mi się nie podobają". Przecież każdy ma swój styl i to on decyduje jak się sam ubierze, a nikt za niego tego nie będzie przecież robił.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 15:17 
zawsze myślałam, że Punk to jakaś ideologia. A nie ubrania. :) nie wiem więc po co ta antypatia do osób ubierających się w new yorkerze w ćwiekach i innych tym podobnych atrybutach. :) wszak dziewczyn z blog27 czy avril nie mozna posądzać o bycie punkami a ubierają się jak lubią. :) właśnie to jest irytujące, ktoś komu wydaje się, że jest ach och "prawdziwy" i wyzywa innych od pozerów :)) a przecież to TYLKO UBRANIA które nie muszą być manifestem ideologii a np. gustu i poczucia estetyki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:58 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja kiedy widzę np. dziewczyne w dreadach, bialej spodniczce, rozowej bluzeczce ktora ma na torbie naszywki: punk not dead, znaczek anarchii, pacyfke, przypinkę green day i 100 agrafek to to jest dla mnie dziwne.
Moim zdaniem w przypadku punkow ubior ma znaczenie bo jesli ktos jest ubrany jak opisałam powyzej (zwykly przyklad) to chyba jednak nie jest punkiem. Sam fakt ze ktos ubierze sie w pas z cwiekami, trampki i zrobi se irokeza na zel nie znaczy ze jest punkiem :lol: (a sa tacy ludzie :lol: )
Zreszta, najlepiej zeby sie tu jakis punk wypowiedzial.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 19:17 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Dawac punka! Tez chetnie poczytam co ma do powiedzenia na ten temat...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 11:31 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
punk nie przyjdzie...dopadla go grypa:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 15:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja nie mam nic do tego stylu Punk. Przecież każdy ubiera się tak jak lubi i chce, a nie tak jak ktoś mu powie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Punki
PostNapisane: 2007-06-06, 22:05 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-06-04, 20:18
Posty:33
Lokalizacja: stąd!
Natty napisał(a):
Co o nich myslicie ? Przeszkadzaja Wam czy moze przeciwnie ?

mam podobne jak z metalami. Jeśli słuchają punku, podoba się, to jest ok.
Ale jeśli mają jakieś trampkowo-kratkowo-vansowo nasrane w głowach to mnie to trochę irytuje.
Takie na siłę pokazywanie całemu światu jacy to my jesteśmy inny, jakiej to my słuchamy lepszej muzyki, jakie my mamy ciężkie zycie, jest nieco wkurwiające.

_________________
Mój temperament pisze testament.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-07, 10:28 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
no właśnie ostatnio była na to moda - emo, ale mam wrażenie że już powoli się kończy, i całe szczęście 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-07, 13:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-07, 12:39
Posty:27
Znałam osob, które robiły za 'wielkie zbuntowane punki, ach, jaki ten świat zły', a teraz mówią, że nie są punkami. To po co ta zabawa? Drogie ciuchy, które mają wyglądać staro, naszywka z anarchią, pieszczochy. Żałosne na całej linii...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO