dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-04, 17:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
A jednak nie jestem wiec nie mówcie tak o mnie, Toleruje ich wiec pewnie temu tak sadzicie... ale juz wiecie ze nim nie jestem : ))) jestem normalnym facetem nie naleze do zadnej subkultury...

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-01, 12:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-31, 23:38
Posty:7
Skiny moim zdaniem maja poglady jak Hitler i ci wszyscy inni dyktatorzy.....
Nie chcem sie z nimi klocic wiec nie zaczynam rozmowy o czarnych i wszystkim
czego oni nie toleruja.... :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-27, 19:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-27, 18:54
Posty:26
Lokalizacja: Białystok
i znów to samo ... to ,że ktos jest Skinem nie oznacza odrazu ,że jest zły:P

mam kilku kumpli skinów i są normalni:) roznia sie no ubiorem,muzyka (która jest dość ciekawa) no i tymi ich poglądami ... pozatym zwykli ludzie:P

wiadomo ,że znajdą sie pewne wyjątki ale gdzie ich nie ma? :p
najpierw trzeba poznać pozniej oceniać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-29, 19:57 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
sun_lady88 napisał(a):
i znów to samo ... to ,że ktos jest Skinem nie oznacza odrazu ,że jest zły:P

mam kilku kumpli skinów i są normalni:) roznia sie no ubiorem,muzyka (która jest dość ciekawa) no i tymi ich poglądami ... pozatym zwykli ludzie:P

wiadomo ,że znajdą sie pewne wyjątki ale gdzie ich nie ma? :p
najpierw trzeba poznać pozniej oceniać:)

ej a to że słuchaja piosenek z tekstami typu 'bij żyda bij murzyna' albo coś o białej rasie nie świadczy że mają poprzestawiane we łbach ?
Sami sobie wyrobili taką renomę - znikąd się to nie wzięło.
A Ty sama sobie przeczysz w swoim poście, 'roznia sie no ubiorem,muzyka (która jest dość ciekawa) no i tymi ich poglądami ... pozatym zwykli ludzie'


:jackass:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

...
PostNapisane: 2008-05-09, 17:54 
yeti napisał(a):
a ze skinami wize sie jeszcze jedna rzecz...nazizm:/
a za to, to ja bym od razu do wiezienia pakowal, az by taki delikwent troche zmadrzal.


Człowieku... nie wiesz co mówisz.
Prawdziwy skinhead nie może być rasistą...
Korzenie skinheadów to czarnoskóre dzieciaki z jamajki. Rudeboys.

Naziole to nie są prawdziwi skinheadzi, tylko oni o sobie tak mówią
Jeśli by ich już nawet wliczyć to tylko mała część.
Jest przecież Oi i SHARP.
Sam jestem skinheadem i działam w Antifie czyli organizacji anty faszystowskiej.

Nie szufladkujcie ludzi, ruch skinhead był zawsze przeciwko uprzedzeniom rasowym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skinheadzi
PostNapisane: 2008-05-11, 15:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 14:59
Posty:9
merkury__17 napisał(a):
A co myslicie o skinheadach?? O ich pogladach ??

Skinheadzi są różni, tak samo jak różni są ludzie. Nie ma takiego czegoś jak "poglądy skinheads". Nie ma jakiejś spójnej ideologii. Subkultura jak subkultura, przynajmniej w części w miarę estetyczna (kołnierzyki itd). Podoba mi się muzyka Oi!
Proszę nie traktować całego ruchu jako jednej spójnej grupy o takim samym nastawieniu i celach. Dobrze by było omawiając jakąś część tego szerokiego zagadnienia sprecyzować o jaki nurt chodzi. No chyba że dla kogoś wystarczy że i ten i ten łysy....
Natty napisał(a):
słuchaja piosenek z tekstami typu 'bij żyda bij murzyna' albo coś o białej rasie

To się pewnie miało odnosićdo części ruchu. Natty, nie znam żadnej piosenki z tekstem "bij żyda bij murzyna", a trochę "tej" muzyki słucham/słuchałem. Zastrzegam, iż ja skinheadem nie byłem nie jestem i nie zamierzam być. Widocznie może Ty wiesz lepiej co u kogo leci w głośnikach
Natty napisał(a):
...albo coś o białej rasie...

"coś o czarnej rasie" to ty masz przykładowo w awatarze? i co? Sam fakt, że coś traktuje i gloryfikuje białą rasę nie jest powodem to oskarżeń o posiadaniu "nierówno pod sufitem". Owszem, wiele piosenek o tematyce rasowej ma teksty nie zbyt elokwentne, ale nie wszystkie. Polecam Konkwista - Biały Honor.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 19:45 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Quincunx skoro Ty nie znasz to ja tym bardziej. Ja nie piszę o jakichś jednostkach tylko o całej subkulturze - jak ją postrzegam. Może są jacyś wykształceni, kulturalni i mili skinheadzi, nie znam ale jak poznam to nie omieszkam ogłosic tego na tym forum.

Quincunx napisał(a):
"coś o czarnej rasie" to ty masz przykładowo w awatarze? i co? Sam fakt, że coś traktuje i gloryfikuje białą rasę nie jest powodem to oskarżeń o posiadaniu "nierówno pod sufitem". Owszem, wiele piosenek o tematyce rasowej ma teksty nie zbyt elokwentne, ale nie wszystkie. Polecam Konkwista - Biały Honor.

to 'nierówno pod sufitem' to akurat nie mój tekst ale też tak uważam. I nie wmawiaj mi że nie ma piosenek o rasach niższych, innych narodowościach i o tym że biała rasa to panowie - sama słyszałam jak takową śpiewali łysi panowie z owej sub (jak dla mnie PODkultury).

a na moim avatarku są śliczne dzieciaczki z Afryki, myślisz że to 'gloryfikacja' czarnej rasy?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 21:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 14:59
Posty:9
Natty, używając terminu "PODKULTURA" sama segregujesz ludzi na zwykłych i "POD". Gloryfikowanie białej (własnej) rasy czy narodu jest przejawem miłości do tego co ojczyste i swoje, dbania oraz rozwijania siebie i swojej wspólnoty, przy jednoczesnym pluciu w twarz fetyszom politycznej poprawności. Fakty są takie, iż nie każdy jest równy - owszem uważam, że głównym kryterium nie jest ani metryka, ani kolor skóry. Piosenki są różne, nie wiem o jakiej ty mówisz, ale w tekście "BIAŁY HONOR BIAŁA DUMA" nie ma słowa o kolorowych. Tak twój awatar Natty w połączeniu z informacją: "Czerwony rewolucjonista" postrzegam jako promowanie rasy czarnej, do czego masz oczywiste prawo. Tylko jaka będzie reakcja jak ja bym użył jakiegoś symbolu rasy białej? Co do ślicznych dzieci....ciekawe co potem z takich wyrasta.
Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 16:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Quincunx napisał(a):
Natty, używając terminu "PODKULTURA" sama segregujesz ludzi na zwykłych i "POD".

hm, ja nie uważam skinheadów za 'podludzi' a po prostu za nie myślących osiłków z przerośniętymi ambicjami odnośnie zachowania czystości rasy i brakiem perspektyw na życie. Nie są gorsi, są do resocjalizacji - to wszystko.
Quincunx napisał(a):
Gloryfikowanie białej (własnej) rasy czy narodu jest przejawem miłości do tego co ojczyste i swoje, dbania oraz rozwijania siebie i swojej wspólnoty, przy jednoczesnym pluciu w twarz fetyszom politycznej poprawności.

W jaki sposób rozwijasz się przez 'gloryfikowanie białej (własnej) rasy' ? Czy uważasz że osoby które nie mają takich poglądów nie są patriotami i nie kochają swojej ojczyzny ?
Quincunx napisał(a):
Fakty są takie, iż nie każdy jest równy - owszem uważam, że głównym kryterium nie jest ani metryka, ani kolor skóry.

konkretnie proszę, jakie fakty ? Aaa, i co wg Ciebie jest tym kryterium ?
Ja np oceniam ludzi po ich zachowaniu i podejściu do innych, a Ty ?
Quincunx napisał(a):
Piosenki są różne, nie wiem o jakiej ty mówisz, ale w tekście "BIAŁY HONOR BIAŁA DUMA" nie ma słowa o kolorowych

nie wiem, nie znam tej piosenki i znac nie chcę, wiem za to że są piosenki poniżające inne rasy - słyszałam na własne uszy. Nie umiem Ci przytoczyc bo ich nie znam po prostu.
Quincunx napisał(a):
Tak twój awatar Natty w połączeniu z informacją: "Czerwony rewolucjonista" postrzegam jako promowanie rasy czarnej, do czego masz oczywiste prawo.

podpis zależy od ilości postów, nie mam wpływu co mi się pojawia kiedy przekroczę jakąś tam granicę postów.
Quincunx napisał(a):
Co do ślicznych dzieci....ciekawe co potem z takich wyrasta.

ludzie tacy jak ja, ty i każdy inny na tym forum. To jak pokierują swoim życiem - czy zostaną gangsterami, dyrektorami banków czy kelnerami nie zależy od koloru skóry.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 19:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
do tych skinow tez w sumie nic nie mam... znam jednego i wiem jakie ma poglady... jak dla mnie to chore troszke... ale tez czesto z nim na browarka latam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO