dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-22, 14:58 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-06-22, 14:10
Posty:3
Lokalizacja: Gdańsk
w końcu punks and skins united and wins! :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-24, 21:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Trudno się wypowiadać o wszystkich. jednak tych, których miałam "przyjemność" spotkać są kompletnymi zerami. Poglądy jak poglądy, ale są pełni agresji i nie szanują nikogo "spoza kręgu". [w dodatku zanudzają niesamowicie... :roll: ]
Nie potrafią się poprawnie wysławiać (co chwilę można usłyszeć "eee", "no", "taa").
A cała subkultura? Hmm mam negatywne zdanie o całości. Być może dlatego, że nie widziałam ani nie słyszałam o nich nic pozytywnego. Tam gdzie grupa skinów - tam jest bałagan. Nawrzeszczą, porozwalają i uważają, że to jest takie "fajne, hehe". Mają swoje cele, ponoć :-/ , jednak zapominają, że świata nie można zmienić na siłę. Hitler też o tym zapomniał...

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-14, 20:41 
http://www.youtube.com/watch?v=WcEhAIx1OB4
tak jak ubranie się w moro nieczyni żołnierza tak ogolenie głowy nieczyni skinheadem.
Mowimy o subkulturze powstałej w latach 60. Tradycyjni skini są apolityczni i nie są rasistami. To ludzie słuchający ska i reege oraz ubierający się w specyficzny swoj sposób.

http://www.youtube.com/watch?v=DvCmw_yQJWw ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-23, 19:24 
ej co wy macie do skinheadów...???
a poza tym skini nie słuchają regge ... nie wiem skąd to wzieliscie ... oni sluchaja rock lub metal bo zanm skinów i sama jestem zapisana do takiej grupy i oni mają szacunek ale nie dla anarchistów. komunistów, żydów itp ... tylko dla ,, BIAŁEJ RASY" ...

poza tym POLSKA DLA POLAKÓW a nie dla jakis cweli...!!! :-x


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-27, 22:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-27, 21:28
Posty:12
SKINGIRL cocco co ty **********? Jaki szacunek?Co niby szacunek do kolesia jak do brata, wybacz mała jednak jesli jest sie skinem to jzu na cale zycie inaczej kumpel, który cie zaj****ie chronil i szanowal moze ci wbic kose w plecy za to ze konczysz z ta ideologia. Skini dla mnie są słabymi ludzmi...miałam z nimi doczynienie wiec wiem. Ideologia przynam szeroka, ta cała biała siła mnie nie kręci. Zwykłe zwierzaki poprostu lubia adrenalinę...robactwo powinno sie tepic a nie dokarmiac. Wstyd dla polskiego narodu...ja osobiscie zamiast żydów ich bym zaprowadzila do komory gazowej i zamordowala. Ta ideologia jest pusta, podobna to szmercu anarchistow...nie wiem czemu tak sie nie lubia pasuja do siebie obie ideologie to istna bajka we wspołczesnym świecie.

edit by mery

_________________
;D


Ostatnio edytowano 2009-09-28, 20:23 przez Kaciushka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-27, 22:20 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-06, 12:44
Posty:29
Ave Dresy ;d


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-27, 22:25 
hahhah ja tam dresem nie jestem, ale dres wygodny jest heheh. 8-) 8-) 8-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-04, 13:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-04-04, 12:07
Posty:19
Jakies dwa lata temu sam nazywałem się skinheadem, nie wstydziłem się i nadal się nie wstydze przynaleznosci do tej kultury.

Kult siły, ideii, obranych celów.
To, że jest w to wmieszany rasizm czy fascynacja faszyzmem (choc nie zawsze bo odlamow skins jest kilka) wydawala mi się czymś ciekawym. Poznawanie czegos nowego, wzgląd na rzeczy całkiem z innej strony intrygowało mnie. Teraz może nie noszę ciężkich buciorow ani podwinietych jeansow to poglądów na niektore sprawy jako tako od tamtych czasów nie zmienilem. Picie piwa pod blokami, zamieszki, muzyka z przekazem, w ktory wierzysz umacnia Cię w tym, ale czasami czlowiek musi przejrzec na oczy i dojrzec to, ze zycie takim stylem do konca nie zawsze wyjdzie na plus.

"Dziewczyny kochajcie Skinheadów."
heh


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-04, 21:25 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
mindfcker, a ja Ci współczuję. Rasizm czy faszyzm oznaczają pogardę dla drugiego człowieka. Czyli de facto pogardę także dla siebie :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-05, 11:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-04-04, 12:07
Posty:19
Możliwe, że jestem dla Ciebie tępy, ale mam prawo do własnych przekonań i nikt nie jest w stanie mi tego odebrac. A to, że moje spojrzenie na świat dla większości wydaje się okropne... cholera nikogo nie zmuszam do swoich poglądów, nie wychodze na ulice ze sztandarami przekreslonej tęczy czy coś w tym stylu ;) po prostu sobie żyje jak Ty czy kto inny ale niektóre rzeczy mi przeszkadzają.
Ty wolisz nosic stringi ja bokserki... czy przez to stajemy się wrogami?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO