dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: co na rozstępy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-08, 16:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Mam problem z rozstępami również jak i Wy. Używam skoncentrowanego kremu na rozstępy marki Palmers (http://www.maslokakaowe.com/index.php?p ... &prod_id=4). Idealnie się wchłania i pięknie pachnie. Dodatkowo cena jest mega przystępna i żeby go nabyć nie trzeba ruszać się z domu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-07-25, 15:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
kiedyś korzystałam z biczy wodnych, które miały działać cuda, a nie zrobiły kompletnie nic, oprócz odchudzenia mojego portfela...wszelakiego rodzaju specyfiki również jakoś średnio mi pomagały, jedynie godny polecenia wydaje mi się balsam do ciała z kolagenem, lanoliną, aloesem i wit.E z firmy Merino, są to naturalne kosmetyki z Nowej Zelandii i są o wiele efektywniejsze niż te ogólnodostępne kosmetyki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-07-30, 08:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
A coś taniego na stare już rozstępy takie po 8 latach od porodu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-08-11, 12:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Z takimi już nic nie jesteś w stanie zrobić, niestety. Takie rozstępy to nic innego jak najzwyklejsze...blizny. Słyszałam co prawda,ze można je usunąć za pomocą jakiegoś zabiegu laserowego ale przypuszczam,że jest ona bardzo kosztowny. Czyli pozostaje tak naprawdę zaakceptowanie własnego wyglądu

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-08-25, 12:06 
Nie wierzę, w żadne kremy, zabieg medycyny chirurgicznej i wypełnienie rozstępów może zadziałać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-08-25, 16:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Masz racje.Albo to kwestia genetyczna i cięzko bedzie z tym wygrac,albo nieregularność ćwiczeń.
Zdecydowanie tez jestem za skuteczniejszymi zabiegami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-08-30, 13:48 
Na rynku jest mnóstwo preparatów "zapobiegających rozstępom", lub "usuwających rozstępy". Wcieranie kremów nie zapobiegnie w żaden sposób niestety ich powstaniu i nie wyleczy już powstałych zmian. Stosowanie kremów może poprawi natomiast ogólny wygląd skóry.
W leczeniu wykorzystuje się peelingi (chemiczne, ziołowe, biopeelingi), czyli złuszczanie naskórka; mikrodermabrazję kosmetyczną, dermabrazję, (zabieg przeprowadzany jest przez chirurga w znieczuleniu i polega na tym, że wirująca głowica aparatu pokryta jest drobnymi, ostrymi elementami ścierającymi powierzchnię skóry); lasery (frakcyjny-fraxel, CO2, erbowy- bardzo precyzyjnie usuwają odpowiednie warstwy naskórka i skóry i pobudzają regenerację), mezoterapię i kwas polimlekowy (odbudowa kolagenu, ujędrnienie i rewitalizacja skóry).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-08-31, 15:42 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Ja to jak tak sobie policze ile wydałam kasy na te wszystkie boskie kremy to spokojnie zrobiłabym sobie jakiś super zabieg,po którym efekty widac byłoby od razu.A nie jakaś ściema z tym ze kremy super działaja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2010-09-29, 11:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Oprócz codziennej pielęgnacji odpowiednimi kosmetykami dobrze jest zafundować sobie jakiś zabieg. Ja w zeszłym tygodniu zrobiłam sobie w klinice urody Amaya laserowy zabieg, który pomaga w usuwaniu właśnie blizn i rozstępów. Nie jest to najprzyjemniejsza rzecz, ale przed jest nakładany na ciało żel znieczulający. Pomimo tego, że należy wykonać min. 4 sesje, po pierwszym razie już widać efekty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2012-12-12, 09:51 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-27, 10:15
Posty:39
Ja nigdy bym się nie poddała jakiemuś zabiegowi usuwania rozstępów, radzę sobie odkąd zaszłam w ciążę nawilżając skórę kolagenem colyfine, najważniejsze to zapobiegać, a po ciąży planuję ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć tak by skóra wróciła do formy i była jędrna :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO