dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: co na rozstępy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-14, 10:01 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-26, 12:23
Posty:46
Kolagenem? Moja żabka też coś ostatnio przebąkiwała o tym że chce sobie kupić jakiś naturalny kolagen pozbawiony dodatków chemicznych. Czyli mówisz, że to skuteczny preparat na rozstępy? Gdzie go można dostać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2013-01-28, 14:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Słyszałam, że całkiem dobrze działa na rozstępy seria Rebuild z Ziaji. Sama używam ich serum drenującego na cellulit i sprawdza się całkiem fajnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2013-03-29, 20:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Ja używam kolagenu kupionego na http://colagen.net.pl/ Długo nie mogłam sobie poradzić z rozstępami i w końcu mi coś pomogło. Naprawdę cieszy mnie to!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2016-10-13, 13:22 
ja tam regularnie dbam o to, żeby się dokładnie kremem na rozstępy wysmarować, teraz jak jestem w czwartym miesiącu ciazy to jeszcze nie ma tragedii, ale trochę się boję, że jednak skóra popęka. póki co stosuję olejek i krem z mama's, fajne są oba te kosmetyki, nawilżają skórę bardzo porządnie, a że zaczęłam zanim mi się brzuch zaczął powiększać, to liczę na to, że efekty będą zadowalające :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2016-10-24, 00:33 
hm, cięzki wybór przede mną widzę, jeżeli chodzi o wybór kremu, każdy na każdej inaczej działa.... no ale na pierwszy ogień to może od tyłu - krem z mamas pójdzie. mam nadzieję, że będzie lepszy niż mój poprzedni :O


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2016-11-01, 11:33 
malamala napisał(a):
hm, cięzki wybór przede mną widzę, jeżeli chodzi o wybór kremu, każdy na każdej inaczej działa.... no ale na pierwszy ogień to może od tyłu - krem z mamas pójdzie. mam nadzieję, że będzie lepszy niż mój poprzedni :O



mama's jest super, bardzo fajnie nawilża, polecam Ci, na pewno się nie zawiedziesz, jeżeli takiego efektu oczekujesz :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2016-12-20, 12:34 
Na rozstępy to świetnie działają zabiegi karboksyterapii. Robiłam je sobie w gabinecie Olivka w Warszawie. Mają tam panią kosmetolog z 4 letnim doświadczeniem, więc w pełni jej zaufałam. Troszkę szczypało, ale efekty są zauważalne!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2017-07-27, 10:01 
Myślę, że na roztępy świetny jest zabieg karboksyterapii. sama go sobie robilam w gabinecie dermedika w krakowie. Zabieg jest bardzo szybki i skuteczny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2017-07-31, 22:43 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ja przez ciążę używałam, palmersa i się nowe nie pojawiły...
Ale stare też nie zniknęły....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na rozstępy?
PostNapisane: 2017-08-28, 10:40 
Mnie fajnie pomogł zabieg karboksyterapii. Robiłam go sobie w gabinecie dermedika w krakowie. I nawet nie pomyślałam, że przyniesie mi tak fajne efekty. Rozstępy praktycznie zniknęły.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO