dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-26, 15:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-25, 12:56
Posty:1
kosmetyk wart polecenia...hmm zdecydowanie odżywka Beauty lash pro o której jedna z użytkowniczek pisała poniżej REWELACJA! i jeszcze jeden skarpetki do stóp skinlite SZOK, STÓPKI GŁADKIE JAK U NIEMOWLAKA :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-03-31, 15:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
marryl, odżywka, zamówiona, użyta i przetestowana :) faktycznie świetna jest!!! po 8 dniach mam idealnie gładkie stopy :) super!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-06, 13:05 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ostatnio sobie kupiłam tusz to rzes w tubce Celia. Fajny jest, bo przedlużająco pogrubiający. Na stronce poducenta kosztuje grosze, a działa świetnie. Uzupełniłam sobie nim opakowanie.

http://www.sklep.dax.com.pl/tusz-do-rzes-w-tubie-p749


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-10, 14:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-10, 14:30
Posty:6
A moim odkryciem jest puder ryżowy Palladio. Zawsze miałam problem ze świecącą buzią, a z drugiej strony wiele kosmetyków powodowało alergię. Ten puder jest superancki. Ponieważ jest to kosmetyk organiczny na bazie ryżu, to chyba występuje tylko w dwóch odcieniach. Ja używam jaśniejszego i naprawdę dla bladej cery jest mega fajny. Dodatkowo nie wysusza. Dla mnie jedyną wadą jest niepraktyczne opakowanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-10, 17:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zaciekawiłaś mnie. A masz może jakies zdjęcia? Ile coś takiego kosztuje? Jestem fanką kosmetyków naturalnych i chętnie dowiem się więcej. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-21, 23:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-10, 14:30
Posty:6
Tutaj masz link

http://yasumi.eu/pudry/352-palladio-rice-powder-pudry-ryzowe.html

I są jednak trzy odcienie :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-22, 09:25 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Dzięki, na pewno sobie popatrzę choć wolałabym fotkę. :) Jeżli o mnie chodzi to polecam uwadze dermokosmetyki. Ostatnio dostałam od siostry Cetaphil MD Dermoprotektor, a wspominam o nim ponieważ wiele osób skarży się na problemy ze skórą, a to jest tak delikatny kosmetyk, że można go stosować również przy trądziku, atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy czy u dzieci. Nawilża skórę i chroni jej naturalny płaszcz lipidowy. Naprawdę świetna sprawa. Siadł mi aparat, więc nie mogę własnej fotki, ale pokażę Wam chociaż tak jak wygląda opakowanie. Ja naprawdę jestem zadowolona i polecam.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-22, 10:56 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Oo na pewno sobie kupię balsam, bo teraz mam krem do twarzy Cetaphil PS Lipoaktywny, mam wrażliwą skórę, która często się wysusza i podrażnia. Pani w aptece poleciła mi ten właśnie krem i jestem mega zadowolona. W końcu czuję, że moja skóra jest naprawdę nawilżona, wygładzona, niemalże jak u dziecka. Do tego super sprawdza się pod podkład, nie trzeba stosować żadnych dodatkowych baz. Szczerze to jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z żadnego kremu do twarzy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-23, 18:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-10, 14:30
Posty:6
A tutaj fotka


Załączniki:
palladio-rice-powder-pudry-ryzowe.jpg
palladio-rice-powder-pudry-ryzowe.jpg [ 40.02 KiB | Przeglądane 13589 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-24, 10:22 
mi też by się korektor przydał, by pokryć niedoskonałości, ale tylko podkład sobie radzi w miarę dobrze, najlepsza to jest maska


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO